Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kedaro

    Jediný problém pro mě je, že se musí kupovat postavy. Teď jsou tam zamčené jen dvě, ale co až začnou přibývat, to aby člověk celý den každý den grindil levely aby nasbíral měnu na ně. Další problém je, že se dají koupit i za reálné peníze... Tohle mě štvalo všude kde to bylo, LoL, Hearoes of the storm atd. Co když tady nebudu mít na novou postavu, která při představení bude OP, ti co si ji hned koupí za prachy budou mít výhodu? Měna se dostává každý level - 600ks, na postavu je třeba 12000. Na každý level je třeba víc exp, takže to půjde čím dál pomaleji.

    • Stále jde v první řadě o skill. Pokud netrefíš vrata od stodoly, tak ti může být finanční injekce k prdu a nový hero taky :) Což je fajn.

    • KrejciPetr

      Ve spoustě her se na nějaké hodnotě zastaví EXP cap na level a je to už vždy stejné. Uvidíme časem jak model dopadne. Zatím je velmi dobrý.

  • KrejciPetr

    Miluji Titanfall 1, TitanFall 2 jen SP a tohle se z nějakého důvodu trefilo přesně. Po dlouhé době cítím, že se těším až bude čas sednout k počítači a zahraji si :-) Díky dobrému systému pingování není problém hrát ani s partou neznámých lidí, kteří odmítají mluvit :-)

    • noooo, já jsem zatím hrál s lidmi, kteří tyto pingy odmítali používat :D takže strašný peklo, dostal jsem zatím ve všech hrách hroznej náklep... Už se těším až to zapařím s partou.

    • Už máš nějaké dojmy, jak se to hraje? 

      • KrejciPetr

        Hraje se to velmi dobře, věřím, že časem přibude operátor co bude třeba po omezenou domu mít Wallruning. Vývojáři se nechali slyšet, že osekali pohybové možnosti, protože to v BR žánru moc dobře nefungovalo.

    • popP

      Mám to přesně opačně, miluji 1 a ještě více 2 a vůbec nechápu proč, když umí vytvořit takto výborné hry se snižují k vytvoření další battle royal hry a nevěnují se trojce? nebo nové IP. Nevím, jak si vedli prodeje, ale jestli si myslí, že více vidělají  na tomto něž na pokračování/jiné hře, tak je to hodně smutné.

      Zkusil jsem na chvilku apex a není to titanfall nebo přesněji hodně ořezaný. Nejde tam běhat po zdech, grappling hook funguje hůře (nemůžeš se při letu vyšvyhnout skokem) a další. Co se jim ale povedlo a to se musí nechat je systém označování a i ten společný seskok a následování je dobře udělaný.

      • celoush

        Proč proboha považujete vytvoření Battle Royale spinoffu za "snížení se"? Tohle elitářství prostě nechápu.

      • Podle všeho tímhle chtějí nabrat prachy na další chod studia a financování nových technologií pro použití ve třetím dílu... co je mi známo, tak ani jednička a ani dvojka nebyly zrovna komerční trháky a studio trojku odložilo kvůli grafické zastaralosti, nebo tak něco.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit