Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Když by Epic vyhrál, co by mu bránilo ozvat se proti Sony, Nintendu a MS?

  • Veskoslav

    Apple nepotřebuje Epic, Epic potřebuje Apple.  Nic víc, nic míň. Takže nakonec Epic doleze s prosíkem a bude neveřejná dohoda.

  • Třeba teď děti konečně zjistí, že existují i jiné a daleko lepší hry. Ale i tak vůbec nechápu kde to nabralo mezi dětmi takovou popularitu. Vidím to u synovce, podle kterého je to nejlepší hra všech dob a je prakticky nemožné mu to rozmluvit.

    • Spades

      Bohužel na mobil nic moc lepśího nenajdou a dost pochybuju, že se toto dotkne lidí co hrajou na PC, nebo konzolích.

    • Derp_1337

      Nic překvapivého. Děcka ještě většinou nemají moc zkušeností, aby se mohli pokusit udělat aspoň trochu objektivní názor, jestli je hra skutečně dobrá. Navíc jsou děcka snadno ovlivnitelná různými trendy, takže snadno propadnou různým blbostem (když to hrajou spolužáci ze třídy, tak to přece musí být dobré, no ne?!).

      Však oni z toho jednou dospějou a jejich vkus se zlepší.

      • jasně, hrají to všichni ve škole a hlavně jejich "kamarádi" za to zaplacení jůtubeři - tam vidím dost nebezpečný vliv, ale rodičům je to jedno a on to zatím nechápe, že to není kamarád, ale pouze zaplacený člověk, který se snaží něco skrytě propagovat.

  • Marines

    Hmm, skončí to tak, že se vlk nažere a koza zůstane celá. Celá tahle komedie končí zdražením pro uživatele a fandit jedné, nebo druhé straně můžou pouze masochisti...

    • Derp_1337

      Taky si nemyslím, že Epic způsobí nějakou revoluci a vše to spíš zase skončí nějakou tajnou dohodu za zavřenými dveřmi.

      Apple jim nepatrně sníží poplatky, přičemž normální člověk si řekne, že rozdíl mezi 30% a 28% není nějak velký, ale akcionáři budou chrochtat blahem, protože ty 2% budou ročně dělat stovku miliónů. Pro koncové zákazníky se samozřejmě v reálu nic nezmění a pořád vše půjde z jejich kapes.

    • Thanquol

      Blábol.

      • Marines

        No, Já čerpám pouze z informací co předkádají na českém netu, pokud víte víc, podělte se... Ale jsem přesvědčen, že tu pouze smrdíte....

        • Thanquol

          Tak Jo. Pojď mi.

          Nenapsal jsi nic, žádný argument jen jsi si tu trapne “zaprognozoval” protože to tvoje generace má indiktrinovany v palicich. Vykat mi, když v další větě napíšeš ze tu jen smrdim.. Lol?)

          Tak pane “smraďochu”. Pochůubte se tou českou stránkou (odsud se v diskuzi odrazime) odkud čerpáte podklady pro svoje “musím si za každou cenu típnout co bude, ale už to raději nezduvodnim” abych 

          Čekám na ten tvůj odkaz , než tobe ja cokoliv budu oduvodovat. 

          Mám jednoduchou úvahu , kdybys měl co napsat, tak jsi to napsal. Takhle jsi si jen evidentně přisel pro lajcik.


        • Spades

          Jak by to mohli ještě zdražit? Když už tak cena zůstane stejná a epic si nažere víc z těch 30%, ale zdražovat tam nemá smysl.

      • Maxianimal

        Naivko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit