Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vávra byl asi pozvanej na konzultaci a hned jak první bod jim pravděpodobně pvytýkal, že tam nemají hajzly...

    Úplně to vidím: "Optimalizace počká, nejdřív se postarejte o to, aby se měla postava kde vysrat."
  • Jack1947
    Budou tam hajzli, to ani v KD ne! *2*
  • *13* čím dalej tým väčšia somarina...a taký to malo potenciál... *13*
  • Jóo, utopil jsem v prosinci a lednu v té hře stovky hodin. Dobrá hra, ale držet ji pořád v early accesu, místo opravy bugů přidat jenom sem tam nějakou obludu a vykašlat se na grafickou optimalizaci, to se mi k hráčům nezdá fér. Podle reakcí ze steamu pak dubnový patch č. 256 hru úplně zmrvil. Nehledě na to, že obecně každý update neuvěřitelně žere místo na disku. Takže doporučuju pěkně konec předběžného přístupu a mazejte s kůží na trh. Hin sa ukáže. *1*
    • Na trhu uz davno jsou. "Final" je jen nalepka, ktera uz nic neznamena.
      • Což je jedna z příčin, proč vydavatelé chrlí nedodělky, ať už maskované za early acces nebo ne. Je to podvod na hráče.
        • Dodelek nedodelek me vskutku nezajima. Kdyz jsem mohl videt pracovni verzi wolverina s nedodelanejma efektama a jeste placeholder hudbou, byl jsem nadsen a mam na to vic vzpominek nez na dodelanej produkt. To same s hrama. Hrat hru nedodelanou znamena, ze si muzu uzit mnohem vic zasadnich patchu menicich spoustu veci a ne ze zaziju 2 patche, ktery opravi rare bug stavajici se jednomu cloveku na planete.
          • Jasne ovecky, jenom podporujte vyvojare v nedodelavani titulu, to hernimu prumyslu pomuze jako nic jinyho *7*
          • Co je úžasného na tom si zahrát verzi hry, která je pak patchem změněna, protože si vývojáři uvědomí, že to nefunguje? To si raději zahraji pouze ty tvé 2 patche, u kterých hra funguje než hokuspokus.
            • A tak on ti to taky patch může změnit do takové podoby, že ti to zničí dosavadní úsilí, viz třeba RUST a devlog 158 *1*
            • No, tak o takove razantni zmene samozrejme rec neni, ale samozrejme ano. Za par hodin te hra omrzi a pokud se udela neco takoveho, muzes hrat vesele dal. Pokud ovsem nejsi jeden z mentalne nestabilnich jedincu, ktery maj narhanejch 800 hodin a jedou dal.
            • Chápu, že ty si rád koupíš FPS hru, a pak když ti pár patchů změní na závody aut, tak si nadšen. Ale ne každý to tak má ;)
            • Co je na tom uzasneho? Ze mas po patchi pred ocima neco komplet noveho? To snad nemyslis vazne takovou tupou otazku.
          • proc to porad vsude dokola pises? Myslis ze nas to jako zajima? Nebo mas nejakou podivnou potrebu vsechny presvecit, o tve pravde, ze vsechny EA zabugovane a nikdy poradne nedodelane hry jsou vazne skvele? Nebo jak?
            • Ano, protoze jednoduse jsou. Slepcum je treba ukazat cestu. To, ze ty do toho nejsi schopen proniknout a uzit si tu pravou zabavu, kdy se ti hra meni pred ocima misto toho abys jak hodny konzumentek spapkal finalni produkt od kteryho uz od zacatku muzes cekat stale to same a casto to dohrajes akorat protoze se presvedcujes ze te to musi bavit jelikoz si za to dal litr, je bohuzel problem.
  • Takhle hra by hlavně potřebovala optimalizaci jako sůl. Tvůrci by se měli vykašlat na přidávání věcí a měli se začít starat o běh hry. Občas je to totální katastrofa a to nemám bůh ví jak slabej rig(i5-6600k@4,4Ghz, R9 390 OC, 16GB RAM) -- jasně převážně GK je dneska celkem stará ale hry jako prey, dishonored 2, witcher 3 atd rozjedu na high-very high nastavení okolo 50 fps. Zatímco tahle hra mi jede s různým nastavením(high-mid-low -- high jsou akorát textury) okolo 35fps max a to s šílenými dropy někam ke 20 když se dostanu do džungle. *8*
    • Hraje jede nesrovnatelne lepe nez jela, kdyz byla hra vydana. O optimalizaci se tudiz staraji,
    • zkus tohle.. https://www.youtube.com/watch?v=2IS7E--y0vk ..snad to pomuze
    • uzivatel1982
      Mě tahle hra optimalizací uplně vyhnala. Šileně amatersky udělaná věc. Vypadá to průměrně, ale je to snad nejnáročnější hra na trhu na hw. Tématicky jsem její cílovka, ale už to hrát nechci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit