Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm, fakt super, 3,14čovina co vypadá jako mobilní hra. Nemůžu se dočkat *11*
  • Blades of Steel mě bavil to jako jo, ale mnohem lepší byl Wayne Gretzky Hockey 2 od Bethesdy na amize nebo Face Off na C64. To prostě byly časy, kdy hokeje mohli mít nějakou konkurenci. Dneska je na trhu jen NHL od EA a tím pádem je jasný, že musí být nejlepší, protože žádná jiná hra jim nekonkuruje a navíc je na krabice k televizi. Kdyby se do toho Bethesda opřela znovu a natrhla EA zadnici to by byl masakr. Pořád jsem doufal, že tomu natře zadnici 2K s jejich NHL2K, přeci jen měli našlápnuto, jenže kde je mu konec.
  • Předběžné HW nároky:
    Intel Core i7-6950X
    GeForce GTX 1080 Xtreme
    64 GB DDR 4

    :))
    • zrovna včera jsme si s kámošem zavzpomínali na NHL 94 či Face Off :)
      • ja u tohoto zas na tyto dve

        https://www.youtube.com/watch?v=eUlq9AF0l3U

        to bohate stacilo na face2face mp *5*
  • Jesus, ne ze by na PC hokej nechybal, ale... Ehm, to vyzera strasne po vizualnej stranke. Imho by sa tomu stylu viac hodil nejaky pixelart ako lowpoly 3D
  • Jasná koupě. Škoda, že to nevyjde už teď, protože by to bylo ideálni vzhedem k MS dvacitek na konci roku. Mezi třetinami bychom si mohli s kamarádem zahrát. Tohle mě fakt potěšilo :)
  • kulhy_parici_spici
    To mi připomíná poslední debatu o NHL ve FC, kde si Lukáš něco podobného vysnil a asi to i přivolal. :)
    • solomon.short
      myslis jak nostalgicky vzpominal na NHL 93? :)
      • kulhy_parici_spici
        Spíš jak by uvítal nějakou invenci v situování a v příběhu hokejové hry. Myslím že sedmdesátky v arkádovém provedení to úplně nebyly, ale směr to je dobrý. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit