Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Patch mě velice potěšil, hned jsem hru znovu nainstaloval... Bohužel jsem se setkal s problémem - hra se spouští jen v okně. Nevíte někdo, co s tím? *10*
  • Dohráno celkově 3x , což už se mi u dnešních her stát rozhodně nemůže.
  • Tak jsem neodolal a hru i s timhle novym patchem po letech znova rozehral. Porad to tam je - neskutecna atmosfera, ktera vas pripouta a nepusti. Po otevreni knihy a v zakladnim menu se to z nejakeho duvodu pekne skube, ale samotna hra jede v pohode. No nic, mam podepsanou propustku Gemstone dealera a jdu ke goblinum :))
  • Arx Fatalis melo uchvatnou atmosferu i vynikajci hratelnost, moc rad vzpominam, mam hru jeste jako prilohu ze Score ci odkud. Bohuzel si ale taky vzpominam (nevim jak je to s poslednim patchem), ze hra byla i solidne zabugovana, pote, co jsem musel asi na potreti rozehravat novou hru protoze me hra nechtela pres nejaky bug nebo problem (nespustil se nejaky script) pustit dal se priznavam, ze jsem ji nedohral.
  • Jo Ultima Undeworld ... neuvěřitelné , že s takovou grafikou (a volným pohledem !!) přišla ještě před prvním Doomem .
    Právě se dívám , že společně s původné redakcí z tiscali odešly i dobové reakce v diskuzích :( .
    Tak jsem si chtěl zavzpomínat , jak jsme Arx už tehdy vyčítali zjednodušování RPG pravidel ...
    • Podobnych diskusi jsem se kdysi s chuti taky ucastnil, ale az v poslednich letech se ukazuje, jake to bylo rouhani, protoze dnesni az stupidne jednoduche hry jsou pravym polickem pro oldschool hrace. Arx Fatalis je z dnesniho pohledu co do obtiznosti pekny hardcore :))
      • Já se jenom bojím, že za pár let budeme mluvit stejně. Mainstreamem budou klik facebook hry a my budeme vzpomínat na CoD. :)
        Jo, jo, nadávalo se tenkrát hezky. No, mezi námi, ono se i Baldurům tak jako někteří posmívali, že nejsou dost hardcore, že? A dneska? I Dragon Age se mluví jako o oldschool RPG, což by některé hry mohly skutečně vzít jako urážku.
    • Už se to někde řešilo, diskuse pod články padly za obět novému webu. Taky mi občas chybí.
  • Shodou okolností to mám zrovna od prosince rozehrané... teď by šlo spoustu věcí udělat určitě lépe, ale i tak je to jedna z nejatmosferičtějších her co jsem hrál. Kreslení run je super... každý boj je výzvou protože, když se to nepodaří nakreslit pořádně napoprvé, je člověk většinou v pytli :)
    • Co si pamatuju, tak se daly predkouzlit 3 kouzla "do fronty". Na tuhe boje s lichy ve spodnich patrech krypty neni mozne snad nikdy zapomenout a bez teto moznosti by to bylo jedno velke trapeni ;))
  • arx - sracka, runy kreslenim po ploche - nefunkcne.
  • ucho
    tak na GOGu ho mám, ale bohužel jsem to ještě nehrál :(
  • co by som len dal za dvojku odporucam vsetkým
  • Souhlasím s názory pode mnou, tahle hra mě tehdy úplně pohltila (ani se nechce věřit, že od vydání uběhlo už přes osm let) a lepší dungeon od té doby ještě nevyšel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit