Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bratia češi, na toto na mafiu a na zdeneka izera možte byť hrdí :)
    • tjn, Izer měl bejt na hradě, Zemanisko stejně lidi volili jen pro frdel :)
    • Shaker
      tak, vase korbaciky taky nejsou spatny... :)
  • hra ktera se ma dodelat sama... o chybejicim multiplayeru ani nemluvim. vydam hru kde nefunguje multi a neni tam SP? tak to dokaze jen bohemka. som fanusikom Army od cias OFP ale co je moc to je moc. nebudem podporovat polotovary ktore ani nemaju realnu sancu ze budu fungovat. pretoze aj ten multiplayer proste nestiha na ziadnom serveri, do 1-2 dni laguje jak prasa a moze sa vsetko restartovat. fungujuca arma s multiplayerom v hre na sposob BF conquest modu s technikou je len fatamorgana, teoreticky uskutocnitelne ale v praxi nemozne. prave kvoli specifikaciu enginu, ktory to proste nezvlada.
    • Zolli omg, sto TESCO vodke .

      Arma3 je super hra, len ju treba domaknut a ma potencial ako tisic battlefieldov !
      Zolli kup si konecne Nvidiu *1*
    • Ted nechapu o cem mluvis? Treba Wasteland ws.arma.su (snad to nepletu) jede na Arme 3 celkem dobre. Jako ano, bohuzel optimalizace jsou zatim porad slabou strankou Bohemie, o tom zadna, ale napsat, ze ta hra nefunguje vubec proste neni pravda.

      Navic to chce vice modu od komunity a pak to bude jenom lepsi.
  • arma3 co to je..... *1*
  • Hmm, Tesla Coil v Armě, zajímavé
    • http://cs.wikipedia.org/wiki/Blesk
  • a nemoh by ten multiplayer prostě jenom fungovat?
    • A jen tak úplně mimochodem. Já vim že ten můj PC je už fakt postarší, kór když tam mám x let starý widle. Co mě ale vytáčí nejvíc je, že ArmA 3 nedokáže naplno využít ani procesor, ani RAM. O GPU ani nemluvim, ta si při armě dává dovču.
    • Ja to nechapu dal sem vsechny detaily na maximum, a mam jenom 25 fps. Jinak hram na pujcenem monitoru 2560x1440 !

      Moje ULTRA PC *16* :
      Nvidia Geforce 460 GTX, AMD Phenom II X4 630 2,8 Ghz, 8GB DDR 3

      Podotykam ze VGA mam pretaktovanou o 50 MHz , tata povida , ze ta VGA se proste chyta vykonem i na GTX 780 nebo AMD 290 X !

      CPU mam taktnuty o 73 MHz ! + Obrovsej ventilator, delal ho tata a fouka vzduch jako blazen !
      Takze jak to ze ta ARMA3 mi jede na fuul detail jen na 25 FPS ?
      Chyba neni u mne, to mi ani nepiste !!! *13*
      • Neber mi nick, šmejde.
      • Phenom II jen na 3,6Ghz quadcore, nechapu co to tam máte? Dyt ten muj stal pred 2 lety 2 klacky? :D
        • a je to verze BE, tzn otevrenej multiplikátor, rok sem ho kosil na 4*3,9ghz, po pár errorech na 4 jádru sem kles na 4*3,8ghz rock stable, dyz mas aspon trochu stěstí, je rock stable i na 4x4ghz
    • Fungoval by aj tebe, ale musis si koupit NVIDIU a ne to hrat na 5 ročnej gej ATI VGA *11*
      • chlape vidis AMD v clanku a hned takhle vid.. to chce hadr a mokrej..
        • nv > amd
      • nVidia GeForce 460 GTX, AMD Phenom II 955 @ 3,2 GHz, 4 GB DDR2 paměti... ještě něco?
        • celoush
          no... na Armu nic moc
        • 4 giga paměti je málo, ještě DDR2
        • Nvidia Geforce 460 GTX, AMD Phenom II X4 630 2,8 Ghz, 8GB DDR 3 paměti a jede mi to krásně, problém bude někde u tebe.
          • kámo, tomuhle se říká bájná lhavost a je to diagnoza, rad bych tě viděl v tom hlavním městě... že ti to de na medium někde když běžíš přez louku je jiná... :)
        • Na hentakej zostave by ti ani arma 2 nemala poriadne ist :D oni optimalizaciu nepoznaju
          • To je smutný, hodně smutný...
            • celoush
              tohle není klasické FPS, tenhle simulátor nemá tolik předpočítaných skriptů a vše dost počítá za pochodu. Proto ta náročnost. Ber nebo nech být... pokud ti to takhle nevyhovuje, tak je to hromada dalších her... ale svou cílovku tento styl a přístup prostě má.
        • Muzes to hodit do smetaku a koupit si pozadny PC *1*
          • Promiň, že nesypu do kompla každoročně 40k... Všechny sebehezčí hry jezděj na pohodu při 60 FPS a tenhle humus se na nejmenší detaily nehne z 5 FPS. Chyba nebude u mě.
            • Aby sis dobre zahral (obecne) tak v zadnem pripade nemusis cpat do PC kazdorocne 40 tisic, to je cisty blabol dobry tak pro zavistiveho konzolistu. Jiste, Arma 3 je (opet) neoptimalizovana, ale tvoje sestava uz je celkem obstarozni, divim se ze Ti na te grafice jede vubec neco.
            • To je snad jediná hra co se může armě v optimalizaci rovnat, ale tam svoji roli hraje java. Když už jsem za tu Armu dal 6 kil tak ji chci hrát ty chytráku...
            • Hraj minecraft *3*
  • Priznavam se, hlemizdi tempo vyvoje teto hry me tak otravilo, ze jsem na ni hodil bobek. A vratim se k ni mozna az bude hotova cela kampan. Nastvalo me i to, ze hra uplne postrada civilni aspekt valky. Tento prvek delal Arma2 vyjimecnou v zanru, sic to tam fungovalo dost mizerne, ale alespon feeling pritomneho zivota tam byl.
    Arma3 je maskacova gayparty na uplne mrtvym ostrove. *1*
    Takto monotematicka kampan je pro mne neverohodna, asi postradam dostatecnou davku nadseni pro flinticky a pistolky. *3*
    V kazdem pripade pokud nekdy vyjde Arma4, mozna si ji koupim, ale nejdrive rok po oficialnim vydani a v poradne sleve. Tu blbost co jsem udelal ted uz neudelam. *6*
    • chápu mě éž
    • Me vzdy fascinuje tenhle dvoji standart, co hry musi zvladat. Zatimco vyvojari Titanfall prohalsuji, ze 12 hracu v MP musi stacit, Arma musi zvladat alespon 80 hracu, 40 mest s AI posadkou, civilni obyvatelstvo, ostrov s 200km2, umelou inteligenci schopnout vest vesmirny program a simulovane parici ritualy slona indickeho...
      • Shaker
        Toho slona chci nebo to nebudu hrat!
      • To je proste, zadny dvoji standard neni. Vyvojari jsou hnupove a Titanfall bude komercni odpad, jeste k tomu nehrately, 12 hracu v MP je uboha kojotina. *3*
        • +1 za kojotinu, to se mi líbí moc :)
      • Civilni zivot muze byt generovan pouze v dosahu kamery. Vubec nepotrebuje zadnou genialni inteligenci. Kdyz se zacne strilet tak proste uprchnou.
        Jako promin ale vypada valka takto? Ze se bojuje na vyklizene strelnici?
        Kdyz uz srovnavas, tak si to porovnej s GTA. Tam toho funguje stokrat vic a dojem zivyho sveta je temer dokonaly. Jak to ti vyvojari asi delaji? Nejspis u prace premysleji. *3*
        • GTA nema dostrel zbrani nekolik km, zobrazeni jednotek na nekolik km, az 100 lidi na serveru (ano, ten je i pro armu vyjimecny), delostrelectvo, persistentni svet a nepratele, podrizene jednotky, ktere muzes poslat na druhou stranu ostrova, AI schopne planovat cestu mimo pripravene silnice,... A to vse ti omezuje to, kdy muzes civilisty smazat a neresit je.

          Ano, GTA5 je lepsi, ale srovnavat to takhle nemuzes.
          • Ale ja to vidim realne a nechci zadny zazraky, proste prachobycejnou iluzi ze se pohybuji v zivem svete. Jak by asi bylo narocne udelat, ze mimo bojovou akci, kdyz je klid zbrani, projede obcas kolem civilni auto, potkam par civilistu i civilistek na chodniku, projedu kolem pasaka koz... ? Jakmile by se objevil naznak nebezpeci, treba vystrel, jednoduse by utekli na nejblizsi misto mimo dosah kamery a tam se vyparili. Nemusi to byt na urovni GTA5, jiz trojka a nebo prvni Mafie, to uz je peknych par let zpatky, toto umeli. A pro verohodnost bojove zony by postacila i minimalni hustota civilniho ambientu.
            Arma3 se vratila na uroven jednicky. Jedna postava civilisty v sortkach a vubec zadna zenska. Vlastne jednicka mela alespon jednu. *1*
            • celoush
              Je pravda, že je škoda, že civilní modul, který byl v dvojce a chvilku i v trojce dosud nebyl zprovozněn, ale zřejmě není prioritní a nebo na něj ještě nedošla řada... viz přednáška.

              Již u Flashpointu si lidé stěžovali, že ostrov je moc prázdný a že jim chybí civilové. Častou odpovědí tehdy bylo, že v reálném konfliktu se stejně všichni civilové schovají nebo z horké oblasti zmizí...

              A pokud jako tvůrci hry chci udělat misi i s civilisty, tak mi nic nebrání, abych si je tam doplnil a stremování si vyřešil (časem snad tedy automaticky přes modul). Tahle hra je prostě dělaná i pro tvůrce, je mnohem otevřenější než GTA a vše tak striktně neukládá ani nevytváří. Je prostě otevřená mnoha scénářům využití.
          • Ano, sto lidí na serveru a 15 fps na monitoru.
  • Já si na 3 ještě počkám až to bude celé a pořádně opravené . Zatím si stačím s ACE2.
  • hrozná nepodařená kokotina...
    • pravda
    • To máš napsané v občance za kolonkou "jméno"?
      • ne, to tam má tvůj táta, pepek "CÍSAŘ" Vyskoč.
        • Shaker
          slabyyyyy!
  • Jack1947
    Jsem nedoparil ani to 1 nevim kde lokalizovat ty minometciky. Nejaka rada je je nate mape nevidim.
    • USER47
      Myslíš v jedný z těch kampaňovejch misí, kde je máš najít pomocí UAV?

      Nebo máš na mysli infantry showcase (takřka totožná ukázková mise bez příběhovýho pozadí)?

      V obou případech jsou kousek zpátky v údolí, jejich přibližná poloha je vyznačená na mapě.
      • Jack1947
        Me to vzdycky napise, po sebrani toho zarizeni cim to mam oznacit, jakmile se vzdalim ze se to nepovedlo a z me pozice je nevidim. Porad me vidi a odstreluji. Safra.

        Jeste dotaz to se oznacuje na mape? Pac ten dalekohled na oznaceni mi nejde vyvolat (nevim jak).
        • Nebo se pomodlit, že není buglé. Kvůli tomuhle jsem kampaň tak nemohl dokončit.
          • Jack1947
            To bych pak opakoval celou misi jo ?
            • Jo
        • USER47
          To UAV musíš sestavit, připojit a pak ho řídíš jako normální vrtulník. Doletíš s tím na místo, který máš označený na mapě, tam uvidíš skupinu spotterů a pak už na ně jen namíříš a jde to samo.

          Z mrtvoly seber batoh a všechny tyhle krámy, pak bys měl mít v menu možností nějaký nabídky k sestavení/připojení/řízení toho vrtulníčku.
          • Jack1947
            Jo tak diky, takze to je vlastne Dron. *15* Ja si rikal ze tam nemam zadnej dalekohled a ono to je takhle diky, diky.
            • USER47
              UAV = unmanned aerial vehicle = dron:)

              btw: Taky se na tohle můžeš vykašlat, dojít na to místo pěšky a postřílet je.
  • Nechápu jak může tohle někdo hrát dmnce
    • celoush
      tisíc lidí, tisíc chutí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit