Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi celkem jedno, jakým způsobem hru po zaplacení dostanu. Doufám jen, že její hraní v SP nebude závislé na internetovém připojení a její aktivace nebudou nijak komplikované. Díky různým proti pirátským internetovým vychytávkám jsem si hry přestal kupovat, protože jsem jako legální uživatel trpěl a musel pro zahrání dělat kde co, zatím co pirátský uživatel si to jen nainstaloval a hrál. Příkladem je BF 3 a Stalker. Po reinstalu počítače si jen tak lehce svou legálně pořízenou hru nerozjedeš a abych někde volal na podporu atd. soráč, to je směšné.
  • Klukum z BI fandim i kdyz je fakt,ze jejich hry jsou zamoreny bugy i roky po vydani...presto jsou to ale extra hratelne kousky a tesim se na kazdy dalsi.

    Osobne doufam,ze Arma 3 bude konecne vice optimalizovana,aby dokazala vyuzit vice jader a vubec vypocetni silu dnesnich PC. Jeste dneska, pri hrani Army 2, zazivam propady FPS a to mam PC, ktere v dobe vydani Armu 2 nemel asi nikdo (i-5 760 3,3Ghz, 8GB RAM a Radeon 7870). A to teda mam dohled tak na 1500m, cili nic extra (jsou lidi co jedou na tech 10 Km).
  • calwin
    no vyskúšam a uvidím či to rozbehám... pred pol rokom som kúpil armu 2 a nakoniec som docela spokojný ale umelá inteligencia je za hranicou dementnosti a často mi vďaka tomu jedna misia trvala v prepočte aj 2 hodiny... ideálne keď nepočúvajú rozkazy na zakázanie palby alebo plazenia sa... vtedy mám chuť rozkúsať notebook

    zato správa so steamom ma moc nepotešila... určite by som kúpil radšej krabicovku lebo steam sám o sebe je naozaj zlý program... neustále riešim problémy s touto hlúpou službou ktorá má problém fungovať bezproblémovo. (program nereaguje, nechce sa vôbec pripojiť, nechce sa updatovať) všetky programy dokážu fungovať bezproblémovo tak prečo je STEAM ten ktorý hapruje? dá sa to riešiť cez offline mód ale pri preinštalovávaní celého programu som bol odseknutý od steamu asi na deň kým som vyriešil čo mu vlastne bolo... od patchu s BIG PICTURE to ide s funkčnosťou steamu dole vodou...
    ono to možno niekomu nedojde ale ak tam človek vysolí slušnú čiastku a polovicu hernej základne má na steame tak je úplne odrezaný...
  • neni podstatne na cem to vydaji, ale jaka to bude hra
  • škoda že sa viac nesustredia na urbanisticky sposob boja, prevazna vacsina sucasnych konfliktov sa odohrava v mestskom alebo zastavanom prostredí. A dufam že konzultovali aj s vojenskymi poradcami, ono robiť simulator nie je len o tom urobiť mapu a hodiť tam vojakov ale simulovať aj taktiku boja a dať tam realne objectives.
    Ale to by som chcel asi priliš už v arme bolo vidno aký v tom majú guláš a ako zlyhali v oblasti gamedizajnu *13*
    • Tak v multiplayeru proti živým hráčům se dá dobře vyřádit i ve městě, ale s AIčkama si moc neužiješ, holt Arma má jiný koncept a asi by to byla celkem hardcore práce udělat fakt nadupané AI, které by se v budovách chovalo chytře, realisticky a ještě by pro hráče znamenalo i nějakou hrozbu. Arma je prostě takové pískoviště - sama o sobě není moc použitelná, ale když se sejde hodně hráčů se svými hračkami, tak si mohou udělat fakt parádní bábovičky a zažít při tom spoustu zábavy *3*
      • celoush
        Tak mrkni na koncept z bety ArmA o headless clientovi...
      • ja mel na mysli multiplayer, jen mi prijde ze tam neni moc mestskych map nebo je alespon neukazuji
        taky zalezi jak moc hracu to bude hrat ted co jsem slyšel armu 2 nikdo nehraje jen day z takže komunita asi nic moc
        • Shaker
          nevim kde si to slysel, ale neni to pravda... hraje se to min nez cod, protoze je to pro narocnejsi lidi, kterych neni tolik, ale hraje se porad spousta modu
          • Veskoslav
            Reaguješ na Joea, trolího prince:)
            • Shaker
              ja myslim, ze neni troll... podle me je jen tak hloupej, ze se drzi svyho spatnyho nazoru :)
  • STEAM je zlo!!!!jednou sem si poridil originalku s tim ze budu mit lepsi pozitek ze hry,,,updaty atd,,jake bylo me zklamani kdyz sem zjistil ze si to na tom podelanym steamu z nejakeho prapodivneho duvodu nezahraju protoze jakmile to pustim tak me ta dotycna hra pada na plochu a nebo me zcela mizej postavy,,,jakysi problem s grafikou je ale velmi zajimave ze ta sama hra stazena a cracknuta z netu funguje bez problemu!!a dokonce se sviznejsi grafikou!!!takze se ptam proc sem vyhodil 1500,-kc??,,,,a co se tyce army sem jejim velkym fanouskem uz od starickeho flashpointa a tadle zprava me pekne NASRALA,,,myslim si ze at uz to je jakkoli tak je lepsi mit doma v supliku cedo ktere si kdykoli nainstaluju,,nikdo me ho nemuze sebrat atd,,,,,proste jinak receno za prachy ktery do ty hry vrazim mam neco takzvane v kapse,,,uz i ten pocit jestlize to je nejaka srdecni zalezitost je fajn pokud si muzu to cedo vystavit nekde na policce:c))ja to cely teda chapu tak ze se jen nekomu nechce vydavat ceda a tudiz tim usetrit,,,,je to smutny a se slzou v oku vzpominam na dobu kdy se vydavaly hry ve velkych papirovych krabicich a vyrobce bo vydavatel si davaly hodne zalezet na tom jak ta krabice bude vypadat-nska zaplat tu mas cd key a nic uz po nas nechtej!!!chce se me z toho blejt!!!BUDU HODNE ZKLAMANEJ POKUD NEVYDAJ KRABICOVOU VERZI KTEROU BYCH SI MOHL ZARADIT MEZI DALSI PERFEKTNI DILKA NA POLICCE!!!!
    • Pete.palis
      a kdo je zvědavej na tvý hry na poličce? *1*
    • Takže ty sis koupil jednu originálku v životě, blbne ti tam grafika a může za to steam. To je zajímavé, já zase valím přes Steam prakticky od prvního dne, co běží a když si odmyslím první jeho dětské nemoci, tak jsem s ním nikdy neměl problémy, naopak mi příjde skvělé, že když výjde update nebo patch na nějakou hru, tak nemusím nic hledat a updatne se mi sama, zrovna tak, když něco blbne, tak stačí dát verifikaci souborů a hra se mi opraví. A věř nebo ne, všechny hry, co mám na steamu kromě jedné, mi tu leží ve skříni v krabičkách... *7*
      • Nejak spatne sis to precetl a nepochopil. Koupil si jednu hruna steamu, nevim proc z toho delas jedinou originalku. A steam je zlo, i kdyz z jinych duvodu.
  • Já s tím žádný problém nemám.
  • ALIENVIK
    Absolutně no problem beru to jako velký plus.
  • Cool aspon si koupim cd key v ebay za 10-20€ ;)
    Tim ale spis BI prodela kdyz si kazdy koupi cd key v ebay ;)
    • To samé je key4you.cz, ne?
      • Z podobných stránek bývají velmi často klíče blokované mimo ruské teritorium a použití VPN znamená brzký ban na účet. Je to proti pravidlům Steamu, která každý z nás odsouhlasil.
        • To potesi, pékud ma nekdo na tom uctu nakoupeny hry za desitky tisic korun :-).
    • Eh, a od koho asi ten prodejce na ebayi bere ty klice? To si je cuca z prstu, ze BI prodela?
      Jestli BI ty klice nebude prodavat za 10-20E (minus naky drobny) prekupnikum tak nebudou ani klice na ebayi. *7*
  • Uvědomte si, že vydavatelé jako 2K, Activision, Bethesda, Codemasters, Square Enix, Sega, Deep Silver, dříve taky THQ skoro ani jinak než Steam-only hry na PC nevydávají a to už pěkných pár let, takže skoro všichni, kteří tu remcají, jsou stejně asi piráti *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit