Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    tak jestli chcete vidět gameplay:)

    http://www.youtube.com/watch?v=ktSL7Cmg8RA
    • wow...mapka velka jak prasa, vlajky nasrate na 5m stvorcovych. RIP BF.
      • Co to meleš?
  • Takze, hra lze sehnat i za necelych 400 Kc (ja ji za tu cenu sehnal, diky bohu eng verzi), Premium je za cca 1000 Kc (mne s dobrym kurzem vysla na 972,-). Suma sumarum zde mame bohatou hru za ~1400 Kc a stale vam vsem haterum je to malo?
    Normalne se internetovym diskuzim razantne vyhybam, ale i zde opet klesla na uplne dno, kdyz je tu pulka komentaru zaplnena dohady, ze DLC je synonymem od slova patch. Jde videt, ze mistni hateri jsou totalne neschopni hrat bf3 na rozumne urovni a vylivaji si zde srdicko. Jestlize vas takhle hra nebavi, respektive ji nehrajete, tak jaky je smysl zde reagovat a psat zde neopodstatnene smyslenky, ktere jsou na urovni ditete v kojeneckem veku.
    K tematu, AK vypada hodne slibne, na "the biggest map" se urcite kazdy, kdo tuto serii ma rad, tesi. A pro ctenare, kteri jsou silne zavisli v "rypani", kdybyste meli alespon trochu rozumu, tak tady jiste pripominky, ktere autor clanku opomnel, napisete sympacteji. Zpusobem, kterym to tady nekteri prezentuji, pouze dokazuje vasi neskonalou aroganci.
    Loucim se a vsem skalnim odpurcum teto hry preji spoustu energie, aby dostali rozum a sve negativni nazory psali alespon na lepsi urovni, nez jakou doposud drzite, protoze ta soucasna se potaci v bahne s prichuti kravskeho hnoje.
    • BF3 stejně jako celou BF serii miluji a Ty mi kámo mluvíš z duše. Lépe bych to nenapsal.
  • A s tou "nejvetsi mapou v BF serii" to uz mysleji doopravdy nebo to je stejny, jako kdyz rikali, ze puvodni BF obsahuje nevetsi mapy v BF serii ?
  • No, jak se budete soustředit na ty tanky, tak tam hlavně nezapomeňte zase hezky vrátit F18. Protože F35 je tak akorát na... Kulomet je asi tak přesnej, jako když chčije pes, HUD se deformuje při rychlejších změnách směru a mrštný je to asi jako důchodce na invalidním vozíku a taky se zastavuje při každý příležitosti...
  • http://www.youtube.com/watch?v=9K5bcJxbofc&feature=relmfu
    ten odpalovac raket vypada dobre. to sem mel v bf 1942 ale starsi
  • Mother_of_god
    Možno bude pán recenzátor smutný, ale stačí ísť na YT alebo oficiálny web BF 3 AF a tam nájde kompletný list aj s videami...
    • ales.smutny
      http://www.battlefield.com/battlefield3/1/armored-kill

      Oficiální stránky Bf3 a Armored Killu, rád se poučím, kde jsem to přehlédl, vyloučeno to určitě není :)

      Recenzátor mimochodem není existující slovo.
  • 4 mapy, pár vozidel... MUST HAVE *15*
    • dufam ze to bola ironia *1*
    • zapomněl zmínit, že tam má bejt ten bombardér
      • Shaker
        ty myslis ten, ze kteryho ti DICE milostive dovoli strilet, ale ne pilotovat? jo, to je moc velky lakadlo, ale na takovy windowsacky miny je to porad malo...
  • Mozna az si opravi helikoptery, letadla, soflamy a dalsi bugy....
    • Nevšiml jsem si, že by byli nějak vadné, to ze tě k zemi táhne setrvačnost není bug *7* *2*
      • trolo
        vidno ze si tu hru nehral.
        soflam. targety preskakuju z targetu na target. vzdy ti zamera to co nechces, prazdny jeep namiesto tanku. preleti stihacka a stratis lock atd atd...hlavne ze to je fixnute ale nieje..
        stihacka - fyzika. stopka vo vzduchu, bumper jet, atd atd. ak si niekedy lietal v stihacke alebo helikoptere tak vies. ak nie tak nekomentuj.
        dalsie bugy. mam tu fakt pisat milion bugov?
      • ou oprava
        gravitace* *5*
      • soflamy, majaky a další tyhle kraviny, které je téměř nemožné zničit plošně, opraví dalšim patchem
  • S Bugfieldem mi polibte pr*el !!! Vetsi srac*u sem nehral *15* *15*
    • Hehe, souhlas, my čtenáři tady vytváříme aktivitu a je úplně jedno jakou a co říkáme, jaký máme názor, reklamní agentury stejně platí jen podle návštěvnosti webu, zvyšujeme redakci odměny i když se tady jenom chodím vyblít, co z toho, mě to vůbec nevadí, ta hra je naprostý hnus. A pan Poláček si aspoň může zaplatit další splátku hypotéky na houpací křeslo. Pomohl jsem sobě i druhému člověku, co víc si přát?
      • dal jsem si spatně jméno
        • Hehe, to se povedlo, asi jsem tě registroval podvědomě, za případné komplikace s tím spojené se omlouvám. Pro příště jsem se přejmenoval.
  • Tak tenhle článek mi připoměl scénku z RD: Místo - neznámé. Čas - neznámý. Příčina nehody - neznámá. Doufám že tento záznam pomůže objasnit nehodu, ke které tu došlo.:)
    • misto -neznáme čas-po nehodě přičina nehody-Rimmer alias magor
    • Nejlepsi *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit