Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší je ten obrázek, jak tam mají langsam u ohně s kytarou... Atmosféra jak u nás v divokých východních Beskydech na čundru!
  • den osvobození od fašismu a fašounskej cenzor tu maže jak o život, já ti dám bavnovat mě za uplný howno ty čuráčku, ti to tu vytrollim že se z toho posereš *1*
  • a půjde konečně hrát za ženskou postavu? a plavat?
  • Jack1947
    John Marston ? Takže on nakonec nezemřel na té jeho farmě při obraně rodiny ???
    • 2 díl je pre-quel.A v RDR1 byl i secret ending,že jsi moh zdrhnout.Takže moh i tam přežít.
      • Secret ending je fake, John na konci RDR1 umře
      • Jack1947
        Jo takhle to mi uniklo( je tam trochu mladší hehe), asi jsem byl líný a chtěl to dorazit tak jsem na ten tajnej konec nepřišel. Tudíř tím pádem ta hra skončila dříve.
  • Veskoslav
    Stroj na to mám, ale nedohrál jsem ani GTA V, takže to nevidím nějak "dobře" u této hry. Raději nový Spiderman. Podporovat Rockstar a jejich naprostou nenažranost ala prodáme GTA 5 krát za plnou cenu a všichni budou spokojeni:)
    • Já koupil pětku jen jednou a to ještě bazarovou..
    • Jack1947
      Ty takovej srdcár a nedopařil GTAV? kde se stala chyba a myslím že RDR2 nebude stejnej případ... i když to asi napadne jen toho co hrál RDR1.
  • PS: na pc by se toho prodalo ranec sme na to nadržený už vod jedničky .:D
  • Předpokládám, že zopakují model GTA V, nejvýdělečnější hry všech dob. Díky placeným dlc a mikrotransakcím dokážou i na PC verzi trhnout obrovský peníze. Takže očekávám, že zatím nebudou oznamovat nic a za rok od vydání na konzolích to vydaj i na PC.
  • konzole =sen všech hraču -integrovaná amd hd grafika .:D
    • je tam hd7790, teda r7 260x, procesor 4 jadrovy amd 2,0ghz tpd 25W, takze horsie je to s obmedzenim nastaveni detailov, hral som chvilu witcher 3 na xbox a skoro som sa doblbal, low...
    • jasně že PS4 je lowend,PS4 PRO je takový horší mid-low, lidi to kupujou jen kvůli exkluzivitám, i když nic moc hw

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit