Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přijde mi to jako překombinováná vocasovina s jedinným cílem vysávat kreditku🤮

  • Dag0

    Ale jednu inovaci to má.. systém pay2pay zvládli na 120% :D

    • Tak ono Valve je ochotné udělat změny a systém překopat. Jestli nebude fungovat podle jejich představ, tak to prostě předělají. Stejně tak, jako se pokusili rejžovat na mikrotransakcích v Portal 2 a pak toho nechali, protože viděli, že to prostě nefunguje, tak i tady prostě předpokládám, že něco zkouší a že systém jak je teď tam nakonec nebude.

  • a je teda nějaká karetní hra, co se d´á hrát bez vysávání kreditky? 

    • Hraju Thronebreaker a zatím jsem si nevšiml ničeho, co by se mě snažilo vysát.

    • Zkus Faeria, jednorazova platba na zacatku a pak uz jen jedes, zadne dalsi investice nejsou treba.. stoji asi 20E. Navic je tam mechanika stavby ostrovku, na kterych bojujes, takze se ti otevira uplne nova takticka slozka hry, protoze si volis kde budes bojovat. Na RPS to melo velky cover a tusim, ze to tam davaj stale zadara, kdyz k nim subscribnes, tak jsem ziskal svoji kopii ja. Jiny karetky me nikdy nepresvedcily F2P model je podle me pro korunovany tupce, ale tohle je dobry a hlavne P2P

    • speciesz

      Ten artefact je ale FACT extremni. To i heartstone je min monetizovanej

    • Maxianimal

      Gwent

  • triptich

    no ani neviem, či som bol po nejakej recenzii tak znechutený, ako po tejto. dosť vysoké hodnotenie vzhľadom k záverečnej vete a celkovému vyzneniu a obsahu. valve zas raz všetkým ukázalo, ako sa inovuje. pay2win je mŕtve, lootboxy protizákonné, dlc nerentabilné... nech žije pay2play.

    P.S.: vie si niekto teraz predstaviť, že táto banda vydá half-life 3? aj paradox a jeho DLC systém by asi zbledol a s láskou by sa spomínalo na SW battlefront lootboxy.

  • KamilZm

    Nevypadlo něco z druhého odstavce?

    Nejprve k základu pravidel. Každý hráč má balíček, v němž má pět hrdinů, minimálně 40 běžných karet (kouzla, vylepšení věží a potvory alias creepové) a aspoň kusů vybavení. 

    Ještě nerozumím tomuto:

    Každé kolo po prvním dostanete dva...

    Každé kolo po prvním "čem"?

    • vaclav.pechacek

      Aha, díky, asi jsem tam omylem smazal devítku:)

    • Hidden

      Kazde kolo po prvnim kole - tedy kazde kolo, krome prvniho.

      V tom prvnim citovanem pripade skutecne neco chybi, zrejme ma byt: "... a alespon par kusu vybaveni..."

      • KamilZm

        Díky, takže pro starší a pomalejší 😀tedy "Po prvním kole dostanete tři „melee“ creepy, po každém dalším kole již jen dva".

  • omiklon

    Mám jen jednu (řečnickou) otázku... 


    To už je pětka? 😐


  • Je smutné, že už 7 let Valve neudělalo něco jiného, než multiplayerové kraviny. Ne, že bych považoval jejich hry za kdovíjaké klenoty, ale špatné hry rozhodně nedělali a je škoda, že  v tom nepokračují. CSGO, DOTU a blbý kartičky si můžou strčit někam

    I když, když jsem četl tweety od jednoho bývalého zaměstnance o fungování společnosti, tak se ani nedivím, že to tam nejde.


    Koho by zajímalo:

    https://www.reddit.com/r/valve/comments/8zmp07/former_valve_employee_tweets_his_experience_at/

    • Spravili DOTU 2 , nie DOTU. Okopirovali to a zarabaju. CSGO bolo zlata bana na skiny ale pokrok ziadny. Battle royale hry im pobrali vacsinu hracov a prechod na free to play je posledny klinec. Napriek minimalnym inovaciam od CS 1.5 je prekvapive kam do dotiahli. Nehovoriac ze aj samotny CS je mod vytvoreny fanusikmi.


      Obrovske peniaze zo steamu taktiez pomaly idu dole. Valve v pdostate nema co ponuknut a od herneho studia na AAA hry ma daleko. Kolko ludi, ktori sa podielali na HL tam este pracuje ? 


      Artifact je vysmech vsetkym hracom.



      • Carnage666

        Takovej Blizzard zase zkopíroval komplet TF2 i s gamemodama, nacpal tam pěkný holky a pojmenoval to Owerwatch. Takže si myslim že si nemají co vyčítat.

      • speciesz

        Dota2 neni uplne kopie jednicky, navic to bylo vytvoreno pote co Icefrog prisel za nimi a to az pote co ho blizzard poslal nekam.


        A valve hry ze nejsou klenoty? :D Jo jen half life ktery prinesl stejnou inovaci jako kdysi Doom.


        Tot receno, ano, z te puvodni sestavy tam uz skoro nikdo neni, Valve uz nedela hry, valve vydelava penize :/

        • DotA 2 je kopia Doty 1. To co neni identicke je kvoli trademarku, ktory vlastni blizzard. ( Nazvy, Mena,). Nechap ma zle, Blizzard si zato moze sam. Davno mali spravit pokracovanie.


          Nikde som nenapisal, ze ich povodne hry su neni klenoty. Poukazujem na to, ze sa nevedia adaptovat. Ich source engine tiez nieje nic extra. Seria CS prakticky zarabala 15 rokov s malymi zmenami. Spolu zo steamom mali peniaze o ktorych sa moze mnohym kvalitnejsim studiam iba zdat. Kde su tie peniaze ? V Artefacte ?

          • speciesz

            Jo promin to s klenotama jsem raegoval na OP :D 

            Ja v podstate souhlasim, ale musis pochopit ze steam vydelava MNOHEM vic penez nez by vydelalo half life 3 a Steam je bez rizika.


            A kam se podely ty penize? Se podivej jak je Gaben vypasenej :D

  • KrPa

    Nejlepší recenze na hru na steamu: Nejsilnejsi karta ve hre je ta kreditni 😂

  • XorxoxTalarius

    Jako cetl jsem ze je to drsny, ale ze jsou ty ingame transakce takovy masakr, to jsem si skutecne nepredstavil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit