Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=15058
  • Bože tak se z toho nepopo stejně budou ty DLCčka stát za prd a jsou tam jen proto aby se mohli 10letý děcka ve školce hádat jestli je lepší xko, pstrojka, nebo pcčko
  • jak tuhle chujovinu muzete jeste hrat to nekoho jeste bavi?5 dilu a furt dokola prines zabij vyles nechapu ze to nekdo jeste muze koupit.
    • zrejme ze stejneho duvodu, ze ktereho ty u kazdeho dilu pises vyse zmineny komentar, asi je to bavi
  • i Brotherhood na PS3 měl exklusivní mise, jmenovalo se tu tušim Copernicus Conspiracy, ale nic extra to nebylo
  • som zvedavý kto ma dobre pc aj konzolu ci rozhoduje cena alebo platforma *5*
    • Ted je rozhodne rozhodujici mesicni naskok... Vetsinou zalezi na hre jako takovy... FPS pc, Third Person konzole atd... Cena si myslim ze kdyz uz clovek neni pirat tak ho rozdil 3 stovek nevytrhne... Na konzolich to clovek muze stejne hrat vesele mesic a pak prodat s ztrátou max 3 stovek
    • Veskoslav
      No jelikož na konzole vychází teď, jeto pro mnohé rozhodující. Pro jiné je zase cena, která je na pc o 300 levnější. Každý se rozhodně podle něčeho jiného.
  • Preed
    Ubisoft si z tejto serie urobil svoju kurvicku number one,cudujem,sa,ze to este stale hram season passy,zbytocny multiplayer,otravny marketing,excluzivne contenty,10 druhov edicii,no v jadre ma ta seria este celkom bavi ale sympaticka mi urcite nie je.
    • objasni mi prosim v cem je "multiplayer zbytecny"
    • Je potreba si na druhou stranu uvedomit, ze je to obri projekt na kterem velmi dlouho pracoval obrovsky tym lidi a rozhodne neni lehke neco takoveho ufinancovat.
  • Sony si zaplatila obsah navic, tak ma PS3 obsah navic. Zajimalo by me, kolik to stoji a jak se to vyplati, ale asi jo, kdyz do toho jde i presto, ze je ve ztrate. Jeste vic by se vyplatila casova exkluzivita na celou hru, treba dva mesice, ale to by bylo moc drahe, aby se to ubisoftu vyplatilo. Spis se divim microsoftu, ze do neceho takoveho nejde, protoze to je obsahem predevsim americka hra, tema dlc je predevsim americke a v americe se nejlepe dari xboxu.
    • Celkem souhlasím. Ohledně MS: nevidím jim pod prsty, ale nevšimnul jsem si, že by se nějak extra hrnuli do exkluzivit. Asi jim stačí stav tak, jak je.
  • Magister_Peditum
    Takže americká verze traileru bude zase poloviční, když se tam vraždí i "modrokabátníci"? *1*
  • Veskoslav
    No PS3 bude mít svoje mise, Xbox bude mí svoje mise, pc bude mít svoje mise....No předtím jsem si naivně myslel, že hry byly stejné a to, co je dnes DLC bylo součástí hry v základu a rozšíření byly datadisky a opět pro věechny stejné (dnes by to mohlo být právě ono zmíněné DLC). No doba se mění, Ubisoft ode mě uvidí akorát peníze za nového Raymana:)
    • dany_x360
      dnešní doba DLC je uplně k posrání *16* mimochodem hra už je pro xbox venku.
      • Veskoslav
        Jo viděl jsem už i torrenty na Xbox. A 1500 lidí aktivních na seed......
        • dany_x360
          :D:D:D:D pěkný
        • walltar
          To se ti zdálo ... na konzolích se nestahuje *1*
          • Veskoslav
            Taky si říkám, že sem asi špatně viděl:(:-D
    • Mas pravdu, to sis naivne myslel. Posledni dobou s tebou musim porad souhlasit.
    • walltar
      No problémo ... stačí si hru koupit 3x a všichni budou spokojení ... jak ubisoft tak jeho finanční oddělení.
    • Robotron3
      To, že na jednotlivých platformách jsou stejné hry jiné a mají i +- jiný obsah, tu bylo snad už od 8mi bitů, a možná ještě dřív.
  • Spiker01
    to se ví, stejně ty dlc vyjdou dodatečně, sony má pouze časovou exkluzivitu.
    • No nějaký DLC pro AC se nikdy pro jiný platformy než PS3 neobjevily. Takže bych to s tou časovou exkluzivitou tak růžově neviděl.
      • Somarina na ntu, len cez letny vypredaj som kupoval 3 DLC cez steam ba Revelations, tak aspon nepis bludy...Teraz je AC opat v akcii na steame, tak mozes ceknut, cez dlc su aj pre pc, ty konzolovy trapny demagog.
        • stratego
          Jak to vlastne funguje, kdyz si to koupim na steamu, konkretne tahle hra. Kdyz to klasicky jede pres uplay. To pojede jen pres stream bez nutnosti uplaye nebo se to pousti pres steam, ktery pusti uplay a az ten ACR? :D
          • Jazz
            Na Streamu ?
            No, tak to si nezahraješ. To se jen budeš koukat jak to hrají jiní... *3*
            • Jazz
              @stratego: V tom případě, si to koupíš a bude to i s uplayem.
            • stratego
              Omg takovy fail, na steamu samozrejme *1* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit