Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neviem prečo som nikde v žiadnej recenzii nepostrehol, že sa tam debilne skáče a hľadá cesta, lebo v tom pralese nie je jasné často kam má človek ísť a to už v úvodných minútach, loď sa ovláda ako auto a je to úplne primitívne a nudné a že hra na konzoliach tearuje, doskakuje a je zrnitá viac ako GTA 5...ako sorry, radšej by som oželel krajšiu grafiku ako hrať na 20 FPS....za mňa sklamanie a s Assasinom to nemá nič spoločné a dvojke to nesiaha ani po päty...

    tieto hype hry od EA a Ubisoftu sú extrémne nadhodnotené....
    • Veskoslav
      No jo. Ale na netu bylo k dispozici srovnání konzolí (cca měsíc zpátky). PS3 osekaná až na kost, Xbox je na tom o něco lépe a PS4 je na tom jako pc. Prostě platíš za to, že hraješ na něčem, co je dávno zastaralé a platíš za to cenu. Nebo sis naivně myslel, že to pojede a bude vypadat pěkně na současné generaci konzolí? A GTA V používá zastaralejší engine, proto vypadá na Xbox 360 a PS3 lépe.

      A v tom pralese, to potřebuješ šipku, aby jsi našel cestu? To Tě hra musí vodit za ručičku jako malé děcko? *7*
      • zalez troll a nevyjadruj sa ku konzoliam
        • Veskoslav
          Pán se urazil.....Fňukej dál.
  • Hra prumerna arkada, ale na bezmyslenkovite odreagovaní dobra. Po pár hodinach odinstalovano. Beželo to plynule odhadem na 60 fps stabilních.

    Sestava pro info: PS4, Panasonic TX-L65WT600E 165 cm
    • Není náhodou limit pro ten slavný next-gen 30fps?? Jen se ptám, jelikož mám pocit, že jsem to někde četl....
    • Joe zaprvé píše jako negramota a za druhé lháři, na PS4 ještě AC IV nevyšel. Tudíž nauč se trolovat a lhát, možná pak nebudeš za idiota *7*
      • CarlyleBogy84
        Třeba na té PS4 hraje už Assasins Creed 5 : troll edition :-) Popleta.....
  • Prvních 5 minut a už vidím v překladu díru jako vrata.

    "Plavit se s ksichtama co by byly tak....spravedlivý."

    V originále použije černý soupoutník slovíčko fairness a myslí tím ne spravedlost, ale světlost. Edwarda uznají za kapitaná protože je bílý, jeho by neznali protože je černý.

    Ach ty české překlady. And there is more!
    • Cosi
      Tak u překladu tak rozsáhlé hry a navíc s pevně daným termínem celkem i chápu, že se chyby najdou. Ač je tato trestohudná, jsou i horší. Doporučuji někdy zajít na přednášky Marka Tvrdého o tom jak se překládají hry: http://amber.festivalfantazie.cz/porady.php?change_action=3#9400 - hlavní bod: překládá se bez souvislostí - ono se pak neměří tak přísným metrem. Nebo je také zajímavý článek od Fuky viz konec recenze: http://www.fffilm.name/2013/07/videohra-last-of-us-80.html a nebo článek k překládání titulků k filmům, který má s tématem mnoho společného: http://www.fffilm.name/2011/05/konec-titulku-v-cechach.html
  • Fascinuje mne jak moc se hra zlepšila oproti Revelations či o dost horší III. Proměnlivé počasí, vychytaný pohyb na klávesnici, zatím nejlepší herní oceán s naprosto úchvatnými efekty, obrovská herní rozloha, loadingy do 10 vteřin, příjemné UI a fast travel. V podstatě jediné co bych mohl vytknout je stále se opakující úkony, ale takhle to bylo od AC I a nikdo se ničemu nedivil. Líbil se mi hlavní hrdina, příběh byl pravda trošku slabší a snad se až příliš táhl ale opravdu klobouk dolů za všechny ty detaily a krásnou muziku.

    Zrovna běží závěrečné titulky - opět asi 30 minut. Mazec kolik lidí už na této sérii pracuje.
    • Jazz
      Najednou to má perfektní ovládání i na klávesnici.
      Sprint se změnil z RMB na shift a už je to OK? *6* *10*
      • Ten sprint se změnil už v ACIII ale až teď to je konečně dovedené do nějakého stádia. Ovládá se to mnohem lépe, protože pravým tlačítkem můžeš volně zaměřovat palnými zbraněmi jako v jiných hrách a to dlouho chybělo.
  • Amylee.Anderson
    No dobře no, tak já si to pořídim, přemluvili jste mě.
    • Lawliet
      Hurááá
    • DeDy
      Taky mě celkem nahlodávají.
  • firebug
    Black Flag asi nebude špatná hra a všude možně so o ní hovoří v superlativech, ale po příšerné AC III, fakt nemám náladu se do dalšího dílu pouštět. I ty lodní mise mi v předešlém díle připadaly strašně nudné, tak nevím, přoč bych měl hrát další díl ze série, kterej na nich staví a ve všem ostatním (alespoň co jsem ve videorecenzi viděl) to je stejné jako trojka jenom v jiném prostřední. Navíc jsem ještě nevystřízlivěl z té otravy stereotypem ze trojky...
    • Lodě v AC III byly jen prototypem tady to bylo dotaženo k dokonalosti. Opravdu se jedná o nejpovedenější díl a u mě se žáden stereotyp nedostavil. takže doporučuji všemi 10ti odložit předsudky stranou a zapařit si to. Stojí to za to. *1*
      • Dokonalost rikas >? Vazne? Hele, ja se podival na plachty a predevsim na vlajku ... s skorem se upad ... pak sem se sel podivat, kde mam ty vrtule, co tu lod zenou ... protoze plachetnici jednoduse nemuze NIKDY fangle vlat smerem k zadi. Dtto chovani plachet ... sice ti to ukazuje "jako ze vitr", ale po vetru muzes frcet uplne stejne jako proti nemu, plachty se stejne jen tak plandaj ...

        Jako reknes drobnost ... ale u hry, kde mas 50% casu stravit na ty lodi ... proste lol
        • uvedom si, že to nieje lodný simulátor a ak by tá loď sa mala plaviť podla realu, tak to vypneš už predtým ako vyplávaš z prístavu, lebo ti to bude trvať pol hodiny. Takých remcalov aky ty mám najradšej.
          • Ale hownajs, nikdo nechce simulaci, ale rozumny cchovani => ocekavam, ze plachty se budou chovat adekvatne vetru, a ze proti vetru se jezdit neda a je treba krizovat. Jasne ze neocekavam nastavovani kazdy plachty zvlast.

            Stejne tak ocekavam, ze kdyz je lod v pristavu, tak nestoji na plnejch plachtach ... a stejne tak, ze je vyvazana k molu, a ne ze tam jen tak stoji a cumi ... dtto, bych cekal, ze kdyz chces lod zahakovat, tak ze se musis nejak rozumne priblizt a postavit ... a ne ze to katapultuje haky na 100m+ ... coz je fakt lol.

            Taky bych cekal, ze lod bude pristupna komplet a ne jen trapnel loading kajuty, kde se neda nic delat ... nebo ze budu moc predat kormidlo svymu dustojnikovi a trebas odstrelovat palubu enemaka flintou z rahnovi ...
      • firebug
        Nic proti té hře nemám (ještě jsem ji nehrál), spíše zde vyjadřuji svůj osobní pocit a sice, že jsem Assassin´s Creedem přesycen. Řekl bych, že časem se k Black Flag dostanu a třeba té hře opět propadnu. Zrovna teď ale nemám ani chuť zkoušet stahovat "warez-demo" a řekl bych, že se to ještě nějakej ten měsíc nezmění. Myslel jsem, že mě videorecenze trochu nažhaví, ale nestalo se. Asi počkám na nějaké slevy...
        • Jasom velký fanda AC serie a aj trojka mne osobne prišla ako dobrá, lebo bola konečne iná, ale ako to bolo z jedničkou nebola dotiahnuta a to prave prišlo s Blak Flag, kde je to už fakt narez a hlavny hrdina mi pride najsimpatickejší od dob Altaira proste Kenewai či jak sa píše je fakt dobrý týpek. A to že to ako niektorí tvrdia pravý assasin am vobec neštve som rád, že hra sa vyvíja a smeruje dopredu. A proste karibik je karibik a je fakt velký :D
    • Veskoslav
      Stejné jako III. díl to rozhodně není. Není tam debill hlavní hrdina, prostředí je mnohem lépe zpracované. Jezdit s lodí po moři už není jako se závodním člunem.
      • U Veskoslava se mínuskům už ani nedivím. I kdyby řekl naprostou pravdu, podepsanou pěti právníky i celou Super Best Friends (South Park), tak tam těch -50 mít beztak bude.
      • Vidlevkrku
        Ale je to stejně zvláštní, že tady nějaký blázen čeká a hned jak se objeví nějaký koment od tebe tak do 10ti minut tam je 15 mínusů. To svědčí o debilitě toho chudáka :-D
      • Vidlevkrku
        Už ti to zase nějaký ubožák začíná naklikávat. Ja se poseru....to je magor fakt *16*
        • Vidlevkrku
          Za 5 minut se jen u tvého komentu objevilo 10 mínusu, to je fakt nemocný člověk... :-D
          A člověku se stupidním zaslepeným názorem naklikává plusy. *15* *15* *15*
  • jedna z top her.
  • škoda že to neni v českem dabingu jako assassin 1
    • kvalita českého dabingu většínou nestojí za nic, nejenom technickým provedením (nepřirozené prostředí, neodpovídající tón hlasu atp.), ale i překladem (úplně jiný význam toho, co vlastně postavy říkají), vždycky jsou lepší titulky, člověka to navíc naučí anglicky, pak je to naprosto v pohodě

      hlavní výhoda, člověk se pak může alespoň vyhnout tragické české pseudokomunitě na youtube atp.
      • vlastik.plaminek
        Dabing by byl dobrý, kdyby se toho nemuselo dabovat tolik. Když si vezmeš dobu před revolucí, tak z Ameriky se sem dostalo minimum a z evropských nekomunistických států sem šly komedie, nějaká ta romantika a pár kriminálek, ze soudružských států plus mínus to samé a většina filmů byla česká produkce. Po revoluci to bylo ještě celkem dobré, protože přišel boom seriálů a herci měli čas se s těma postavama sžít. Teprve až tak v půlce devadesátek začal být přístup z časových důvodů naprosto neosobní, dabéři svoje role jenom četli a čtou z papíru a ani se nehledí na to, kdo koho bude mluvit a jestli na to má hlas.
      • bejt cech je pro tebe dost prusvih koukam co?:)
    • Mafie 2 ok....a co Mafia 1?? Jo mělo to své mouchy, ale Rychlý jako Pauli byl excelentní....
      • Jack1947
        Mafia byla spolecne s Vietcongem nej dabovana hra vubec. *3*
    • Veskoslav
      Jediné tři hry mám rád v Dabingu: Zaklínač 1, Warcraft III a Mafia II. Zbytek raději rusky/anglicky+titulky.
      • Asharak
        "Hmm... ná-stěn-ka!"
      • CarlyleBogy84
        Ale i ta AC1 se jim povedla. Mafie 2 neměla chybu s panem Zavřelem (Joe) :-D
        • Jack1947
          Nemelo no, asiu se jim to nevyplatilo dabovat dalsi dily.
  • Tohle necekal po 3ce asi nikdo..nabidnout hracum obri,nadherne zpracovanou mapu pulky Karibiku a totalni volnost pohybu a aktivit..hral jsem vsechny dily-tohle je podle me min na urovni Brotherhood a opravdu slintam blahem..graficky je to totalni narez a morske vypravy jsou fakt dechberouci.Objevil jsem zatim jedinou chybu-a to obcas pathfinding ale v takhle obrim prostredi je mi to uplne jedno..skvela je i hudba,dabing,postavy..9/10
    • Asharak
      No asi zapojili lidi z Far Cry 3 *4*
    • Ja teda moc blahem neslintam ... protoze pokud pominu dejovou linku, tak je to prijed, "obskoc" vsechny vrazdy/veze/... a posun se o lokaci dal kde budes delat znova totez.

      Kuprikladu obsazovani lodi ... dospel sem k zaveru, ze vubec nema smysl na lod lizt, je lepsi potrebny pocet kusu pekne postrilet...
      • Vpodstate mas recht ale takhle AC funguje od zacatku..jen zalezi v jakem kabatku je to zabaleno a jestli te to bavi..zlepsily se pribehove mise-hra te rozhodne nevodi za ruku a zlepsila se moznost celou misi projet potichu
        • Ale jo, to ja vim ze to takhle funguje ... jenze sem proste tak nejak cekal, ze to alespon lehce ozivej, a ze to nebude 150x totez ... sak trebas kdyz se podivam na animace, kdyz zajmes lod ... jsou tam 3 ... podle toho co si vyberes ... kdyby jich bylo aspon 3x3 ... ale cumet porad na totez, to je lepsi animace vypnout.

          Navic osobne mam silnej dojem, ze se zase zjednodusovalo co to slo ... v predchozich dilech si teda rozhodne nemoh nabehnout do mesta a vyhladit ho ... tady ... zadnej problem. Pokud neni vylozene ukol na tema "nesmej te objevit" tak si to muzes rozdat klidne s celou armadou...
  • Keyz
    +1 za kvalitní optimalizaci.
    • Veskoslav
      Rozhodně lepší jak u AC III, ale mohli by více na ni zapracovat. Občas to nepochopitelně blbne lidem, co rozhodně nemají nějaké průměrné pc.
      • Keyz
        To se tuším chystá patch aby tam šla zapnout PhysX. To pak bude něco.
        • Veskoslav
          Mám AMD, tudíž je mi to jak se říká fuk:) Ale věřím, že majitelé GeForce to ocení.
          • Sorry za to mínusko, ale už jich tam máš tolik, že se prostě nedalo odolat.. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit