Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    Yohoho and a bottle of rum! Čtyřhodinový standalone ve kterém krom příběhu bude zas ten stejný recyklát? No doufám že to bude stát aspoň 30 euro, aby neměli škodu.
  • Děkuji, nechci. Čtyřka mě velmi zklamala, byl to první AC, který jsem málem ani nedohrál dokonce, jak mě to nebavilo (a to nemluvím o tom, že předchozí části včetně trojky jsem hrál alespoň 3x, jedničku nepočítaně).

    Čemu se nepřestávám divit, je to, proč je čtyřka oproti trojce tak vyzdvihovaná. Hrdina? On toho tam zase tolik neukázal, znovu lze jen litovat, že Ubi nevsadilo raději na Haythama. Nic moc nového oproti trojce tam také nebylo, lodě (a bitvy, ovládání) mně i přes svou přílišnou arkádovitost v obou dílech přišly mnohem lepší ve trojce, což je pro čtyřku docela nedobrá vizitka. Čtyřka byla i první díl, kde mě víc bavila část ze současnosti než z minulosti. Navíc se asi definitivně přesvědčuju, že sandboxový styl her asi bohužel není to pravé pro mě. Nemáv vůbec nic proti vedlejším úkolům, ale skákání po mapě z místa na místo a tupé plnění různých úkolů bez nějakého většího smyslu a záměru mě oslovuje čím dál tím míň.

    Asi už nebudu cílovka.
    • Ad bedynky a spol ... vem si, ze pokud by ti nebyly umyslne nahazeny klacky pod nohy (lze odstranit cheatem), tak cely "pribeh" AC IV vpohode odehrajes za odpoledne (=4-5hodin).

      Takze se proste do hry da nutnost nasbirat finance/material/najit plany/... abys musel jak chuj zcela bez jakyhokoli duvodu objizdet misto za mistem. A tim se samo herni doba natahne na "umerenych" 20 - 30hodin. Ze z toho je 25 hodin cistej vopruz ... to uz ti samo nikdo nerekne - ani recenzenti ne. Ty totiz uch.avaj blahem nad celyma 3ma animacema, mezi kterejma si muzes vybrat pri obsazeni lode pripadne nad tim, jak kolem tebe jsou desitky NPC a VSICHNI maji presne stejny ksichty

      O tupem scriptovani ani nemluve - pokud najedes do hakovaci zony, tak zacne enemacka posadka vybihat na palubu a znasobi se pocet lidi na ni. Pokud skocis do vody, pobijes tech 5 npc na palube, tak pak lod zahakues a obsadis zcela bez boje (otestovano). Ti v podpalubi zjevne ulreli strachy ze tve malickosti.
    • Zprvu jsem chtěl nesouhlasit, protože na první dohrání mne AC IV bavil více než III... ovšem po kratším zadumání musím ustoupit a dát Ti zapravdu. Napodruhé si hru už jentak nerozehraji, protože příběh není ničím záživný, ani pohlcující, bohužel stejně jako posledně, a onen sandboxový styl, jaký Assassíni rozjely se mi už též očividně zajídá... že bych stárl a série přestala stárnout se mnou?
    • KIMCID
      dvojka byla nej
  • Hajzlové!! Od lidí nechtěj zaplatit za hru + DLC, když si chtěj zahrát jenom tohle :D Fakt hnusnej krok :D
    • Lawliet
      Kolik lidí by si střihla kampaň za Nigga, bez toho aby zkusili tu za Edwarda?
  • => dalsi zdimacka na prachy ... za chvili budou prodavat novou cepici za cenu plny hry ...
    • Ja myslim, ze to uz prodavaji ted. A vadi to necemu? Copak nekdo nuti nekoho to kupovat? Ale kdyz to vydavaji, tak asi jsou i lidi, co si to koupi.
      • Vetsinou kdyz si koupis auto, tak predpokladas, ze ma 4 kola, volant, motor ... a dalsi propriety, ne ze ti nekdo ty kola bude nasledne nabizet jako addon/dlc/...

        Stejne tak, kdyz si koupim nakladak, predpokladam, ze uveze svych 40 tun ... a ne ze to sice vypada jako nakladak, stoji to jako nakladak ... ale uveze to tunu.

        Takze kdyz si !koupim! hru, ocekavam, ze to bude alespon na desitky hodin a ne ze to dohraju driv, nez se mi to postahuje a nainstaluje ... to je totiz fakt zuzo dneska ... nasosas 40+GB dat ... = pokud nemas zrovna optiku klidne destiky hodin, pak se to projistotu dalsi hodinu nebo dve "instaluje" ... a pak to za 2-3 hodky dohrajes ...
        • Hlupačik dostal si plnú hru a toto je prídavok a nie ako ty popisuješ príklad z autom a kolami... To si uplný hlupák? To je skor ako keď si k autu kúpiš vlečku! Bože aký su ludia hlúpy a hlavne ako ty!
  • Takže půjde defacto již o 3-tí samostatnou assassins creed hru za poslední cca čtvrt rok-viz AC4, Liberation a ted tedy i freedom cry, nu a ke konci roku nás zcela jistě čeká Assassins creed V .
  • Jak sem měl sérii Assassins Creed rád, tak mě timhle dojením přestává zajímat. Kdo by si v dobách prvního dílu řekl, že se série zvrtne do tak absurdních rozměrů jako je zachraňování otroků. Jsem myslel, že smyslem assassinů je být nenápadný zabiják, který číhá na svou oběť a v nestřežený okamžit zaútočí. Už to začíná být silně vyčpělé.
    • Tohle jsem vycítil po druhém díle a X tá pokračování už nehrál
      • o nic si neprisel...jedina dvojka a IV stoji za zahrani
    • N0isy
      Plně s tebou souhlasím. Je mi z toho smutno, kam se série po 2. díle dostala a pořád dostává... *9*
      • Nevim, me 4ka prisla jako nejlepsi dil zatim. Asi za to dost mohlo prostredi hry a lode, ale napriklad po zcela nehratelne trojce je to proste krok o 3 levely vyse.
  • Tohle nechápu.. Tak k čemu je Season Pass ? Když nakonec vyjde DLC samostatně ? *1* To je trošku definice šílenství ne ? *1* *1* *1*
    • Je to DLC, ktere uz davno vyslo v Season passu a porad tam zustava. Proc to vydavaji i samostatne netusim, ale je mi to sumak. Oni zas uplni blbci asi nejsou, vydani cehokoliv na PSN store a XBL stoji penize, tak asi maji zjisteno, ze si to koupi i nekdo, kdo puvodni hru vubec nema.
    • Kristepane to je uz vazne na diagnozu. Vyslo to uz driv jako DLC v Season Passu, ted jeste jako samostatnej titul! Copak lidi mate problem pochopit i jednoduchy veci?!
    • K tomu, aby si jej par blbcu poridilo ...
  • Třetí AC během jednoho roka. Profesionální tutorial: Haw to git mony and be a skrub
    • v Ubistoftu jsou mistři recyklace, kolikrát jsem si v Black Flag říkal "neviděl jsem už tuhle palmu/truhlu ve Far Cry 3?"
      • Black Lagu ale musím uznat že byl aspoň zábavný. Ale ta Ubi optimalizace je kapitola sama o sobě. Když mi to na mojí těžce nataktované 660ce padalo na 20 Fps tak jsem si říkal: Really Ubi, really? No a to o PhysX ani nemluvím :D
        • N0isy
          Optimalizace byla v pořádku. Na mé 670 jsem neměl žádný problém hru hrát na maximální grafiku včetně všech těch vychytávek okolo a to mám ještě k tomu 21:9 monitor.

          Spíš, jestli ti to nebottleneckuje procesor nebo bych být tebou uvažoval o pročištění PC. .)
          • Ok, před chvílí jsem zkusil forcenout Adaptive vsync a už je všechno v pořádku. Nakonec to byla fakt moje chyba :-)
          • Pro čištěním to nebude, PC preinstalovavam pravidelně co 3 měsíce. Procesor není zrovna nejlepší, ale zvládat by to měl. Fx 4100 na 4 GHz a 8 gb RAM. A hra nemá nízký framerate konstantně, jenom je tam občas tenhle hrozný stuttering
  • Tak doufal jsem že k tomuhle nedojde....bohužel mě zklamali...už to že je Assassins creed 4 je pro mě hrozný...měli by hru vyvíjet dýl a dát si na ní záležet...tohle už je pro peníze..vždycky jsem je měl rád... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit