Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude Blbost s velkým B.
  • Prečo tomu nedajú iný názov ale musia to furt rvať do zabehnutej značky? Dopadne to ako s Bournom keď posledný diel bol úplne odveci a stál za milú kedveš?
  • Trailer je po graficke a hudebni strance - skvely!
  • XorxoxTalarius
    No at si Ubisoft romantizuje jak chce, musite uznat ze v kazdem pripade bude pak zalezet na forme v jake skloubi dohromady. A priznam se ze mne AC nikdy nebavil (zkousel jsem, nezaujal, nekoupil, nehral) a tak si pockam na vysledek. Jelikoz to vypada ze to s AC nebude mit mnoho spolecneho a je to piratske, tak se i tesim (za necele dva mesice jsem shlednul vsech 600 dilu One Piece, tak mam piratsky abstak).
    Ale jak tu kdosi psal, kdyz uz chteji romantizovat piraty, tak meli udelat hru z prostredi One Piece a meli by jeste vetsi pocet fanousku :D :D :D
  • AC: Ping flag by Ubifofrsotf
  • Jsem opravdu zvedav, jak hluboko takhle groteska ala AC jeste klesne ... cekal jsem ze to uz moc nejde ,ale jak tak koukam, porad se da klesat :-)
  • Jako určitě mě to bude bavit a jsem si jist, že autoři vyřeší i příběh dost atraktivně, neboť podle mě se hra stále zlepšuje....nicméně osobně mě víc zajímá příběh na pozadí, tj. v "reálném světě" :) jakože jak se s tím poperou v této fázi
  • Můj názor zůstává stejný: měli se vykašlat na AC, které se podle mě žene do podobného nesourodého hnoje, jako RE, a vytvořit novou značku jen o pirátech. Takhle mě tam akorát bude štvát ten retardovaný ohoz, kvůli kterému by se hlavní postavě smála celá posádka, a už dopředu vím, že mě ze skvělé atmosféry budou vytrhávat stupidní otravné střihy do současnosti.
  • Vypadá to pěkně.
  • Veskoslav
    Takže teď už opadl další zájem o tuhle hru. Nechci žádné hloué romantizování pirátů. Piráti sami o sobě byli většinou bývalí námořníci na obchodních lodích, kde byli otřesné podmínky. A ironií bylo to, že větší pravomoc, svobodu a i zisk měli na pirátských lodí. Jinak to byla banda vrahů, zlodějů a kdo ví jaké špíny. Pirátské města nebyly nikterak vábné a vůbec si nezadaly se středověkem. Pak tu byli ještě korzáři, což vlastně byli piráti pod ochranou Koruny. Britské, španělské atd. Ale proboha, nechci žádnou hloupou romantiku. Jak je vidno, tak tvůrci se už naprosto vykašlali na nějaké reálie a jedou si svoje.....
    • A to víš odkud? Třeba některí piráti nebyli tak špatní a jen si vzali zlato a posádku propustili. Jinak by si je lidé nezideizovali kkdyby byli úplne zlí.
      • davidBray
        přečti si něco od Karla Maye. Pak nad tím popřemýšlej co byl zač, kde byl co viděl a tak. Pak si uvědom co víš/si myslíš o indiánech/původních obyvatelích. A potom už nebudeš psát takové hloupé příspěvky. :)
        • nemuzes srovnavat nedodrzovani zakonu v dnesni dobe a feudalismu. tehdy se ne kazdemu chtelo byt poddanym a tak nekteri prepadavali panovnicke a feudalni obchodni lode a brali jim majetek. To neznamena že museli byt automaticky vrazi a že posadku povraždili (když se nebranila). Dokonce si myslim že na to meli moralni pravo.
          Pozdeji se tomu začalo rikat revoluce a diky takovym lidem mame dnes svobodu a mužes psat svoje prispevky...
          • A ty by si si mohol prečítať niečo o pirátoch. Piráti boli vo veľkej väčšine spodina spoločnosti. A nielen piráti. Námorníci všeobecne. Posádky na britských lodiach neboli tvrdo trénovaní námorníci z akadémii, ale rôzny kriminálnici, ktorích v prístave nabrali, prípadne dokonca uniesli.
            A porovnávanie s revolucionármi je tiež blbosť. Títo ľudia sa nestali pirátmi, aby zmenili spoločnosť, ale aby si ukrojili časť bohatstva pre seba.
            Ako vravím, prestaň hľadať fakty v PotC a v Ostrove Pokladov a radšej si prečítaj nejaké faktografické knihy.
    • Uvědomuješ si vůbec, v čem romantismus spočívá? Nemůžeš odsoudit romantismus protože je "málo reálný", když takový ani být nemá, to je barbarství, je to jako soudit želvu, že neumí dobře šplhat po stromech. Odsuzovat umělecký záměr je..hloupý.
      • On nikde netvrdí, že romantizmus je málo reálny. Nie, hra je/bude málo reálna, pretože je/bude zromantizovaná.
    • Já bych si teda vždy vybrala romantiku co se pirátství týče. Ono být masovým vrahem (assassinem) taky není 2x pěkné bez zromantizování.
      • Jak já tuhle sérii nesnáším! Ukazuje úplně lživé informace o hasasínech!

        Starce z hory na ubisoft!
      • Kozy
        Jenže oni taky ti "asasíni" nebyli žádní masový vrazi.
    • mdkGT
      Ja proti tomu nic nemam, mozna to bude tim ze mam celou AC serii nekde. Kazda hra je do znacne casti pokud ma nejakou historickou predlohu zidealizovana/zromantizovana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit