Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No kdyby byl v Assassins Creed coop ať už v jedničce, dvojce, Brotherhoodech nebo v Revelations tak by to do hry přineslo něco úplně nového. Myslím si že zabíjet skupinku templářů v cooperativním módu by bylo prostě úplně něco jiného.
  • Zaplať Pánbůh, že to dopadlo, jak to dopadlo...
  • Levisi...Já už fakt nevím *11*
  • Ťažko povedať, kto by sa mal od koho učiť, pokiaľ ide o boj, či mrštnosť - či Princ od Altaira, či Altair od Princa (ak vynechám info pod jedným z obrázkov, ako Altair unáša malého Princa) ...
  • Tak v PoP: Two Thrones už bylo na střechách Babylonu a se "speed-killy" už opravdu jen krok nebo dva od Assassínů.
  • Žena? To jo, ještě shánět vložky a tampóny *5*
  • MickeyMutant
    "Obrázky také odhalují dvě varianty Altairova pohybu, které se nakonec v Assassin's Creed skutečně objevily: "nízký", určený pro inkofnito akce; a "vysoký", pro akční pasáže."

    Lepší pokus, ale nechápu, proč se tam pořád objevuje to "nízký" a "vysoký". To nemá v češtině v daném smyslu vůbec žádný význam. Low a high profile nemá prostě s výškou nic společného. A akční pasáže probíhají určitě jak v normálním, tak ve stealth módu.
    • Amylee.Anderson
      Možná protože se tomu tak říká, protože to i ve hře tak přeložili..."Vysoké a nízké postavení" taky nemá s výškou nic společného.
      • MickeyMutant
        Opravdu to tak ve hře přeložili? Hrál jsem kdysi jen první díl a už si to moc nepamatuju, ale jestli tam nacpali něco jako vysoký a nízký profil nebo vysoký a nízký mód, tak to přeložili špatně i ve hře a Levis to možná jenom reprodukoval. Jak to tedy vlastně doslova přeložili, vzpomeneš si?
        • Amylee.Anderson
          http://www.youtube.com/watch?v=eSZmJ8UNAtQ 7:50, nápadný/nenápadný, to jsem se sekla, ale jako blbina mi to vyloženě nepřijde...
  • Amylee.Anderson
    JEště, že to je samostatná hra :) Ale ty obrázky jsou nádherný *14*
  • MickeyMutant
    "Obrázky také odhalují dvě varianty Altairovy osobnosti: "nízkou", která akcentovala hrdinovy tajemné rysy; a "vysokou", v níž byl Altair hbitější a nápaditější."

    Nejsou to "dvě varianty osobnosti", ale dva herní módy. V jednom se Altair snaží zůstat ve skrytu (low profile), ve druhém se pohybuje všem na očích.

    Za bujnou fantazii +1*4*
  • "Obrázky také odhalují dvě varianty Altairovy osobnosti: "nízkou", která akcentovala hrdinovy tajemné rysy; a "vysokou", v níž byl Altair hbitější a nápaditější."


    To jako vazne ? Ja mysel, ze to je narazka na Altairuv repertoar pohybu a ne na jeho osobnostni tajemne rysy, pri kterych je hbitejsi a napaditejsi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit