Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • musím říct, že PC verze je asi nejhůř hratelná z celé AC série...srovnatelne s Liberation s tim že moře chyb v naskriptovaných pohybech, zpackane ovladání...grafika taky žádna sláva jedině tak hezky zpracovaná voda a rozpadající se budovy, jinak musim fakt říct že chaoticky zpatlaný díl...působí lacině jak nějaka rychlokvaška oproti ostatním AC...
  • Souhlasím s příspěvky dole. Toto recenze je opravdu úplně mimo. A celkově kvalita recenzí na tomto webu jde do kopru.... *7*
  • Až budu chtít piráty dám si Sid Meier's Pirates. Black Fag a tohle zkazili to poslední dobré na AC *11*
  • MrSanta
    Nedá mi to se tady krapet zamyslet nad recenzí a jejím hlavním tahounem - stěžováním si na minimální změny oproti ostatním dílům. Podobné to bylo u Borderlands: The Pre-Sequel (tam byl navíc nářek nad minimem změn celkem mimo, páč tam jsou docela kruicální změny). Mě tak napadlo proč by, kruciš, měli tu hru nějak výrazně měnit? Lidem se předchozí díly líbily, soudě podle prodejů (páč vydavatele nic jiného nezajímá), tak jim dodá to, co si už jednou užili. To je naprosto ideální stav - mám zákazníky, tak jim dám co chtějí.
    Jednou se nadává, že v pokračování nejsou změny, jednou se nadává, že v pokračování změny jsou.
    Srovnávání grafiky hry na staré konzole s grafikou her na nových generacích konzolí mi přijde dost odvážné.
    • Jack1947
      Rozhodně graficky s HD texturami nedělá AC sérii ostudu... ty nové udělátka potěšily třeba ten granátomet lol. Nelze si stěžovat na nic, protože to je prostě super hra - a dokonce se nevyhneme ani...

      Haythamovy...
  • Kinet1c
    Vy co tu zhadzujete grafiku, ste kvsky rozmaznany. Vydno, ze ste nezacinali s hranim, pred niekolkymi rokmi, ale asi len teraz. Toto este oproti niektorym hram vyzera v celku pekne. Pre mna je grafika prijatelna vtedy, ked je stravitelna, tzn. rozoznam, co potrebujem, uroby to v celku na mna dojem taky, ze ma do tej hry dokaze navodit, vtiahnut a uputat.
    Nepotrebujem rozne pozlatka a neviem co. Tym nezavrhujem vsetko co vyzera tak 100x lepsie, naopak, len chcem povedat, ze to co je starsie, viac zastarane, neznamena, ze je to na nic. Staci si pozriet stavby po europe a ake su to krasne budovy. Tak isto nejake stare auta, ked su udrziavane, tak aj v sucastnosti si clovek na nich s chuti zajazdi. To iste je aj grafika. Co vyzera dobre, bude vyzerat dobre stale. Aj ked si uz samozrejme clovek uvedomy, ze o kolko sa to cele posunulo za tie roky a ako sa menila grafika a ked hocico co vyslo s pred 5-6 rokmi, tak vidi ten obrovsky rozdiel. Ale tie hry aj s pred tolkych rokov, napr. Zaklinac, ktory ma tusim uz 7, myslim prvy, tak stale si myslim vyzera super. Aj prvy STALKER, velmi slusna grafika este aj na tuto dobu, aj ked tam jednoznacne vydiet rozdiel, ale atmosferu vie stale navodit.
    Takze ty co tuto grafiku povazujete za nic, uvazujte aj nad tym, ze by mohlo byt ovela horsie.
    • Keyz
      Jak do toho můžeš míchat staré stavby v Evropě? Tam to je o architektuře, tedy o stylu. To je spíš lepší přirovnání stylů grafiky, kdy někomu se libí nějaký a jinému zase jiný. Ta stavba není krásná protože je stará...

      A u grafiky to má smysl řešit, protože se na to koukáš celou dobu co to hraješ. Problém je, že 3D závisí strašně na technologii a rychle zastará. Jak říkal Pavel Dobrovský když hrál Commandos 2. Ta hra vypadá pořád skvěle a hodně starých her, kde to nějak kreslili vypadá pořád super. Ale u 3D her, tam předvádí vždy technologie atd. A tohle je hnus. Navíc to je další díl v nekonečné sérii a tedy sotva tam bude něco přelomového aby jsi tedy pominul tu grafiku a byl jsi naprosto vtažen třeba do příběhu atd.
      Také jsi tohle již vidět. Vždy je nejsilnější první pocit. Když jsem prvně hrál GTA 3 a čuměl jak je se věci ničí atd tak jsem byl z toho skoro hotovej. Pak to vidíš jinde a již to znáš a také jsi třeba snažíš držet odstup..

      To je prostě blbé u 3D her. V době vydání jsou často ohromující ale rychle to zastarává. Některé rychleji. Třeba crysis série vypadá pro mě pořád dobře a je vidět, že v dané době to byl benchmark pro sestavy. Nejhorší jsou ty staré 3D kde byl ten přelom od 2D ke 3D. Máš tak hranaté postavy a blbě se to ovládá... Jestli to neřeší tak OK.
      • Jack1947
        Hmm, hry se nemají kam posunout pravda. Možná to vyhovuje tedy ne ve smyslu jako poslední FC že z hráčů se dělají blbci a v recenzi -preview se to ještě vychválí jak krásná užasně symbioza to není.

        Třeba by se dali zlepšovat, inovovat ale aby netrpěl hráč a hratelnost - v letech jsme ušli velkou cestu od první hry - až do lepších 3D her jenže tam se to... jaksi překotilo v jisté době ne zásek ale jako by omezení ne enginém ničím prostě hry jsou graficky super ale mohli by jízt dál hratelností v tom souhlas na druhou stranu v případě GTA proč měnit co funguje a stále baví... nezajímá mne že to je to samé? jen větší s více možnostmi a větším "pískovištěm" na blbnutí. Mne to baví, pár věcio mne štve (nevýdržnost tanku) atp... ale jinak je to parádní a žádná konkurence která nabídne toho tolik není.

        FC4 štve, čím déle člověk hraje (mise) tím menší má chut pokračovat aspon tedy někteří... vracíme se do dob nepřeskočitelných bolestivých bláblolicích sekvencí a kde nejde ani hýbat hlavou.

        Já věřím že hry ušli za svoji dobu vývoje velkou né-ly onrovskou cestu ale že stále mají ještě hodně před sebou. Nehodí se tohle ale u AC.ROGUE říct protože to navázalo na Black flag ano není to Assassín je to pirát-assassín ale má to co do sebe stále, narozdíl od zmrveneého unity které musí navonět odérem DLC aby dokončily příběh. Smutné no. Jenže to je tak!
  • Keyz
    Když to člověk vidí tak si uvědomí jak zde stará generace byla dlouho a jak byla omezená. Je to hnusný oproti PS4 a Xbox One hrám. Strašně hnusný a ještě se najdou lidé, kteří to kupují za plnou cenu na staré konzole...
    • Ano, protože hry jsou primárně o grafice. Docela tě lituju...
  • Takže ve výsledku mnohem lepší jak Unity. Vzhledem k tomu, že 4ku považuju za asi nejlepší díl (možná spolu s dvojkou), tak rozhodně radši tohle, než žabožroutskou revoluci.
  • Mato1987
    pekný datadisk pre AC III, koľkáty v poradí to je ? 3tí?
    • Mám pocit, že neumíš počítat, řekl bych, že tak čtvrtý..
  • ano chceme zmenu, chceme AC RTS a adventuru.
  • Jack1947
    7 špatný není ale v tomto případě bych šel o známku víš klidně. Protože si to tahle hra zaslouží. *4*
    • species
      Nevim :D
      • Jack1947
        Nech si to, určitě si to rád zahraješ až bude na kompl. Radší než přebugované Unity které vlastně patche ani nezachrání možná DLC co dovypráví zbytek příběhu. *4*
        • To fact ne, me AC uz delsi dobu nebavi, ctyrka mozna ano.

          Nicmene ja zase zaplatil wowko( ja vim....) a hraju Far Cry :) Takze ja jsem do releasu GTA docela v klidu ;)
          • Jack1947
            BAnned? *15* *2* o můj chlapče za co, ( nebo to si dělá nějaký anonym z tebe šprýmy).
            • Jack1947
              To jsem moc rád že je všecko alright!
            • species
              Nedela :) jen jsem psal rychle na jinym pc a mel tam nastavenej tenhle nick, vse je v klidu :D
        • Zayl
          Vzhledem k tomu jak vyschlý je rybník dobrých her s pirátskou tématikou, tak si to skutečně zahraju rád. Ale kolem dokola to je zas to samé. Jsem zvědavý, jak dlouho to Ubisoftu bude procházet.
          • Jack1947
            Aha, jak dlouho? jak dlouho asi dokud se pár milionům lidí na světě nerozsvítí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit