Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč se tady všichni hádají s člověkem co má nejspíše 12 accountu a jediný co dělá, že je střídá jeden za druhým a trolluje.

    Když se pořádně podíváte na jeho styl psaní, tak zjistíte, že je to jeden a ten samí člověk. Lidé jsou ale nenapravitelní a nutně se potřebují hádat o své pravdy moooc dlouho. *1*
    • Alucard = GGG = KKT
    • pekny domnenky majstr, ted tu o karkulce
  • Morraw
    Alucarde, čteš ty svoje komenty po sobě ? To už je fakt obsese.
    "Všechny hry ve srovnání s Dark Souls jsou špatné" Tak to tě lituju, že jsi až tak omezený. To si moc her s takovým názorem nezahraješ. Ale cpát všem fantaticky své subjektivní názory. Taky mě některé hry hodně nadchnou, ale tady jde vidět, že ty už jsi ztratil veškerý svůj zdravý nadhled a nechal ses unést.
    • Opravdu nechápu proč ty svoje hloupé komentáře cpe zrovna tady. Myslím, že na netu je dost japonských stránek kde se diskutuje o DS. Jenom hlupák zařadí BG a Zaklínače do jedné skupiny. Ten kluk má asi problém se smířit s tím, že né každý obdivuje Lineage 2 vizuální styl.
    • Co se sereeš do her pro hráče, běž si tam leštit brko při duhových barvičkách ty mudrlante...
      • GGG detected
      • a onaanovat nad steamem ty pako vylízané. Milovník DRM tady bude někoho poučovat, to je docela ironie nemyslíš?
        • hostile trolling homo-židle spotted *8*
    • Čekej -10 během pár vteřin, jako všechny komenty proti Alucardovi. *15* Buď je tady naklikávač, nebo jsou DS fanboys fakt tak vymleté stádo, že i Blizzard hadr.
  • Magister_Peditum
    Je vtipné, jak se vždycky vyrojí nový nick, a zasvěceně tu trolluje. *15*
    • a vždy to má spojitost s Dark Souls, smutné.
    • Myslis GGG a vsechny jeho multinicky? A trolluje, protoze mu rodice nikdy nekoupi poradny PC?
  • Assassins Creed mě zklamal už před lety (a pak ještě několikrát) právě tím, že se naoko tvářil jako "něco jako RPG" - středověk, otevřený svět atd. Ze hry se ale vyklubala podle mého názoru přihlouplá variace na GTA ve středověku s nesmyslným příběhem (celé je to nějak v počítači), trapným settingem (vrahové ve stejnokrojích, aby je každý poznal) a otevřeným, ale v podstatě prázdným světem ve srovnání s GTA.

    Oblafnout se Ubisoftem nenechám, Assassins Creed je podle mého názoru špatně v jádru, je to série, která musí vyhnít, aby od ní byl pokoj. Teď to Ubi zkouší s další vykrádačkou GTA s Watch Dogs - když je to baví, jejich problém.

    K otázce RPG, podle mě je RPG i Dark Souls, i Zaklínač i Diablo 3, jen každá hra klade akcent na něco jiného. A všechny ty hry mi daly asi stokrát víc zábavy než libovolný Assassins Creed o rádoby cool pitomci s kapucí.
    • flash789
      jen bych rad dodal ze poznámka o stejnokrojích je klasicky priklad toho jak moc muze byt tahle serie pitoma. Skoky z 20 metru do kupky sena jakbysmet ( zaklinac si z toho delal p*del). Takova věc nepusobi pitome třeba v Devil May Cry, kde je hra na podobných silenostech zalozena, ale když se někdo snazi udelat pomerne vaznou hru, z historickym zasazenim tak to je opravdu na pováženou.
  • Alucard
    Teď jsem dočetl toho idiota dole, prý že Dark Souls není RPG a Mass Effect a Witcher jo. *1* Vtip roku. Pak je tu del, který hraje dota apod vymaž mozky a dělá ze sebe experta, řeknu si expert kýče *1* Sranda tady číst.
    • Stačí mi tvůj nick a avatar a je mi jasné, že jsi další GGG loving mangafag. Bohužel né každého baví pokemonská pseudo RPG bez příběhu. Mě osobně je přímo na blití jak vidím ty manga děti se stokilovýma mečema. A pak ti tady nějaký mongol napíše jak je DS dospělé RPG...
    • Bla, bla.. vymrdej. Nudíš.
    • Miluju lidi, co napíšou troll post s 0% argumentů a myslí si, jak mají pravdu a že všechny utřeli. Velké ego, malý mozek, nulové znalosti tématu. Aspoň si pobavil s tou Dotou. Zasmát se takhle před spaním neodmítnu.
    • patrně jsi chtěl napsat "sranda to tady číst?" *3*
      • Alucard
        ne nechtěl a jako proč? Když to pochopila guma jako ty, tak proč psát tolik slov?
        • GGG detected. Zase breci, protoze PC je lepsi nez konzole. *5*
        • při svém blábolení tady jsi napsal tolik zbytečných slov, že by tě jedno navíc určitě nezabilo, navíc bys nevypadal jako trouba, nějaké další otázky? *4*
  • Alucard
    Tady se zas vyrojilo idiotů, jinak abych vám osvěžil pamět, BG v podsatě nemělo normální příběh, je to jedno klišé postavené na druhým, všichni současní tvůrci by se měli učit od FromSoftware, jak se tvoří herní svět a mytologie kolem něho, jelikož 99% produkce jsou proti Dark Souls naprosté odpady včetně Zaklínače, Baldurs Gate, Icewind Dale apod...
    • Strasne dristy..Forgotten realms je svet na ktory sa Dark Souls 'mytologia' nechyta ani nahodou. Ale je strasne smiesne, ked taky vykladaci ako ty maju z nutneho a nudneho pozadia stvoreneho pre akcnu hru druhe vianoce.
    • nekromant33
      Ne.
    • Inquisitor
      No srovnávat Baldurs Gate s Dark Souls může jenom typicky fanatický fanoušek Dark Souls.
      • Alucard
        Dark Souls je v mnoha věcech míle před Baldurs Gate, BG nemá svůj svět, nemá originální poentu, nemá originální svět, nemá lore postavený na smrti, příběh je v podsatě klišé na druhou, hratelnost záleží, co člověk přeferuje, ale věci okolo světa a propojení postavy a chápaní světa je BG proti Dark Souls jako blecha, zanedbatelná blecha... Jenom současní ignoranti, kteří neprozkoumají ani 10% informací, co nabízí Dark Souls tu můžou mektat takové nesmysly. Takže ano srovnávat je to nesmysl, jelikož jako hra je Dark Souls míle před BG, ano míle. A ještě by jsme mohli zmínit atmosféru, jeden z nejdůležitějších prvků her, bohužel casualnímí stády přehlíženou. V tom je Demon Souls jednou z nejlepších her historie, atmosféra teče z každého polygonu, takže ani tady se BG nechytá...
        • Asi ti nedošlo, že mezi BG a DS je rozdíl 15 let. Opravdu hádat se tady s tebou nemá cenu. Pořád tu někomu vnucuješ svoji oblíbenou hru a nenapadne tě, že se třeba někomu ta hra nelíbí a ani ho nezajímá co úžasného ta hra skrývá. Nejsem žádný fanboy Divinity (ani jsem to nehrál) ale čím míň barev tím to opravdu není lepší hra jak si ty myslíš. Jestli se takhle bavíš i jinde než na netu tak to tě lituju. Tebe asi museli ve škole hodně šikanovat. Opravdu bych ti nepřál potkat cholerika jako jsem já, protože bys dopadl hodně špatně synečku.
        • wenceslaus
          Co na to říct... jen slepě kopeš kolem sebe. Nemá lore postavený na smrti? Co je to za argument? Nemá svůj svět? Jistě, protože se odehrává ve Forgotten Realms :-) cože je pro hru podle ADnD jen plus.

          Jen se snažíš svoje osobní manga preference povýšit na nějakou objektivní pravdu....
          • Alucard
            Všichni víme, že Forgotten Realm je klišoidní sraačka... Tam kde je smrt vysvětlena a smrt přestavuje základ lore získává úplně jiný nádech realičnosti, než když chcípneš a hodíš F6
            • A nejvíc realistické je, že všechny postavy jsou pokémonské děti ale jména mají jak západní hrdinové. Tady je vidět jak i vývojáří vědí, že je to trapné. Už vážně chybí jenom pětisetkilové meče a růžový pet dráček *1*
            • Když už argumentuješ hrama o smrti a fanaticky tady onanuješ a vynášíš tu hru do nebes, tak se jen tak bokem zeptám jestli náhodou nemáš nějaký plakát s DS. Já jen, že pan Planescape Torment si potřebuje vytřít zadek. *15*
            • Alucard
              Víš jak to je, s jednou nesouhlasíš, ale z ostatními 99 ano, takže pro mě jsi jen pohunek mistra trolla, nic víc. Jen tak pro info kolik hodín jsi nahrál v Demon Souls či Dark Souls, že se o té hře vlastně diskutuješ? Nelži mi, jelikož padne otázka na kterou ti nepomůže ani google...
            • wenceslaus
              Viděls snad, žebych s ním měl společný názory? On pvažuje AC za RPG... já absolutně ne. Jen odbočuješ a snažiš se o ad hominem...
            • Alucard
              Ano. Všechny hry ve srovnání s Dark Souls jsou špatné, jelikož Dark Souls nebo Demon Souls posunulo herní zážitek zase o pořádný kus dál. Ty jsi známa firma, jeden z posledních tupců držící s mistrem trollem Veskoslavem...
            • wenceslaus
              Co to máš za tu obsesi s Veskoslavem? A tvoje vysvětlení je úplně mimo... všechny hry, které nejsou o smrti jsou špatné? Mám pocit, že mluvím s fanatikem.

              *Nebo hry které nejsou z Japonska jsou špatné?
            • Alucard
              Na poměry herního fantasy je Dark Souls něco jako Joyceho Odyssesea a smrt jen střípek do skvělé utkaného světa, který nemá v herní branži konkurenci, jedinci jako Veskoslav nebo jeho pohunci jako ty, to nikdy, ale nikdy nepochopí, musel bys nahrát stovky hodin v Demon Souls či Dark Souls, abys pobral všechny ty úplně či neuplné informace, náznaky, tu všudypřitomnou skepsi, depresi, melancholii, prostě tíživou atmosféru smrti.
            • wenceslaus
              Realističnosti? To hledáš v Dark Souls? :-D Navíc to opravdu není nic tak extra... v EVE se zase místo obyč respawnu klonuješ, ale že by to kvůli tomu byl super stylový a promyšlený příběh? To je to poslední, na čem záleží...
        • wenceslaus
          #Fanboy
          • Alucard
            Ne idiote, jen člověk který hrál obě hry nedávno a může racionálně posuzovat bez nějaké trapné nostalgie.
            • Alucard
              Ty jsi jeden z posledních Veskoslavových přisluhovaču, takže se s tebou bavím jako s odpadem, kterým jsi *3*
            • wenceslaus
              Lehce ztrácíš nervy... a tím to jen potvrzuješ :-)
    • Aneb když si CoD děcko poprvé zahraje slušnější akční RPG a pak vysílá svoje těžké moudra RPG světu. *15*

      Dark Souls PS3 - Metascore: 89, User Score: 8.6
      Dark Souls II PS3 - Metascore: 91, User Score: 8.3

      Baldur's Gate PC - Metascore: 91, User Score: 9.1
      Baldur's Gate II PC - Metascore: 95, User Score: 9.3

      Ale jinak je to odpad. Bad troll is bad. *7*
      • Alucard
        vytahovat Metacritit může jen naprostý,ale naprostý zoufalec
        • To sedí od trolla, který tu nepředvedl jediný kloudný argument. *15*
        • mit pristup jako ty a psat *** jako ty muze jen naprosty *** *12*
          lel *7*
    • obávám se, že svým příspěvkem jsi úbytku idiotů v této diskusi rozhodně nijak nepomohl, ba právě naopak
  • To je neskutečný, jak snad většina fanoušků Dark Souls jsou banda arogantních *****. *4*
    • +1 Popírání reality je známkou fanatismu.
    • taky sis všiml? copak si asi kompenzují *7*
    • Opravdu nevím co na tom DS vidí za RPG. Mi to přišlo jako jeden nekonečný dungeon.
      • Alucard
        Podle popisu ses nedostal z první lokace *1* Typický hejtr Dark Souls...
        • Äno správně nedostal, tak dlouho bych tenhle kotoulový paskvil nevydržel hrát. BTW. nevím proč tady obhajuješ svoji pokémonskou gamesku když je to diskuze o AC. Asi by to chtělo se naučit číst něco jiného než čínské znaky
  • poskadleni—Grafika uz taky nevypada jako na rannych videich, none? ☺

    shrnuti—Beztak mam po prvnim dile chut zahrat si spise ctyrku, nez kterejkoli jinej z assassinich dilu. Svezi vitr namorniceni mi drnka na tu spravnou strunu meho herniho apetitu.

    postesknuti—Jenze her je tak zatracene hodne a pribyvaji rychleji nez kdy driv. Nemozno stihat. Mor na indie vyvojare, nebo mozna na neschopnost lidskyho druhu vyvynout konecne nafukovac casu ☺
  • Dyť Witcher má linearní příběh až běda(že si zvolíš jednu stranu je sice hezké, ale stejně to dopadne stejně), tématický a rozvětvený má Dark Souls. Ty si vedle jak ta jedle...Witcher 2 nemá vylepšovaní postavy, to měla maximálně jednička, dvojka je jen linearní, filmová hrá s pár perkami, které odemykáš. Tohle ale asi změní trojka a ten RPG systém upraví, jelikož dvojka byla jedna velká katastrofa z pohledu RPG....
    • Ty máš očividně nějaký psychický problém, který potlačuješ japonskýma pohádkama. Jestli sis nevšiml tak tady nikoho nezajíma tvůj názor na Dark Souls a ani tvůj ještě hloupější názor na ostatní RPG.
    • Dark Souls je RPG maximálně tak na úrovni Diabla. Prakticky nulový roleplaying a vlastnosti postavy mají menší vliv než skill hráče, což z toho dělá akční hru okořeněnou RPG staty.
      • samozřejmě blbost, bez vylepšovaní statů můžeš zapomenout na těžký zbraně, na magii, hexes, miracles, na pohyblivost postavy, na výdrž postavy, na parry, na defense atak bych mohl pokračovat, takže v Dark Souls je to krásně vybalancované, záleží na skillu, ale i na čisílkách, né jak RPG z pravěku, kde nepotřebuješ žádný skill :D. Ještě, že jsou už mrtvá a máme tu pořádná RPG...
        • Až se to tvoje DS aspoň minimálně přiblíží třeba Baldurs Gate pak si říkej že to je RPG. Zatím je to jen hodně divná japonská akční hra s rpg prvky...
          • To nemá smysl, on neví která bije. Takoví trotlfanboy neználci jako on si vždycky upraví realitu a vymyslí svoje vlastní definice, aby se jim hodily do krámu a ještě s tebou o nich budou polemizovat. Ztráta času s peasantem. Nechme ho žít v iluzi.
        • GGGho Gayboys si potrpi na koridorovy "rpg" a mackani jednoho buttonu. *14* *4*
          • to je aspoň "inteligentní" přísvěvek, ty budeš patřit ke gumídkové rase hrající na pc, btw nevím zrovna u DS potřebuješ celý gamepad a ne jak u historických RPG, kde ti stačilo jedno tlačítko na myši *1* *1* *1*
            • No jako kdyby na tom záleželo. Já si zahraju a u toho si třeba i vymastím péro zato ty si polámeš ruce na páčkovači *1*
    • ani ne
  • když mezi kámošema řeknu "Ubisoft", všichni už se smějou. tak málo mi stačí k tomu, abych byl populární.
    • "kamosema" *7*
    • No vidis a ja mam Ubisoft docela rad a hry od nich se mi libi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit