Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidím, že na posledných obrázkoch sa furt objavuje černoch. Takže predsa len sa Ubisoft nakoniec rozhodol zmeniť názov na AC 4 - Black Fag? *1*
  • Ja nevidel ani jedno gameplay video ani zadny trailer a vlastne ani nevim jak to vypada tak se celkem tesim co to bude zac :-D
  • spook.y
    Co na hrách miluji je objevování nových věcí a funkcí postupem času ve hře...kdo četl všechny články tak má smůlu. To už ho ani nebudou bavit všechny ty animace protiútoků protože je všechny už viděl.
  • Me štve že ukážou úplně všechno z ty hry ,tohle je prostě špatně
  • assasin creed by potreboval nastavenie obtiaznosti podla gusta hned by si prisiel kazdy na svoje
  • "Assassin's Creed IV stejně nebude žádný autentický simulátor, ale akční hra, takže proč tam houpání se na lanech nedat?"

    http://www.mcvuk.com/news/read/ubisoft-assassin-s-creed-iv-gives-pirates-the-hbotreatment/0112206

    "We’re staying away from cliches."


    Mimochodem, neví někdo, proč je v traileru (čas 1:20) zobrazen zednářský znak? Objevili se někdy zednáři v universu AC?
    • Ristoro
      Ano, objevili se v AC 3.
      • Aha, díky.
  • Miserius
    K čemu zbraně? Vždyt pěstma porazíte klidně celou armádu, jen je necháte postavit do fronty a counterattackujete dokud vás to baví...
    • Očividně jsi nehrál "Tyranny of King Washington" DLC. Nevím, možná ten typ nepřátel byl i v hlavní kampani ale tam se opravdu dalo ze všeho dostat jen pěstma. Ale v "ToKW" byl na straně bluecoats jeden typ nepřítele, kterýho se při souboji 1vs1 dalo efektivně porazit jen kombinací E->Q s navolenou pistolí. Samostatný útok myšítkem vykryl, mezerníkem prorazit obranu nešlo, s counterattakem nebo odhozením taky nic. No a když to někdo hrál stylem jatka a náboj/e do pistole/í vyčerpal na dřívější protivníky, byl fakt problém z toho vyjít živej, jednině utýct ale to bylo pod moji úroveň *1* Všeobecně se mi prostě soubojovej systém AC3 líbil absence lékarniček z toho udělala trochu taktičtější boj ve stylu AC1. Ale jinak s tebou souhlasím, že méně kvérů by AC jen prospělo, Altair si vystačil jen s HB, dýkou, mečem a jak pak jednotlivé zbraně nabívaly na důležitosti a významu...
    • Stejně je koště nejlepší!!
    • Jak říkáš boje jsou nudně lehké a moc skušeností ani rychlé reakce to nechce můžeš na sebe natahat klidně 20 nepřátel a jeden s tebou bojuje a zbylých 19 kouká jak to mu to de a v Assasins Creed 3 jsem viděl jak ho střelil nepřítel puškou z 10 metrů a jen tak si hráč utekl jak kdyby se nic nestalo. Dobře beru když je hra dělaná tak aby jí každý mohl dohrát, ale problém je že nemůžete selhat a nemusíte se ani snažit.
      • Souhlasím s tebou, selhat je vazne obtizne. V AC3 jsem se jednou pokusil po selhani 100% synchronizace vyresit load na zacatek mise tim, ze se necham zabit. No svete div se, stal sem deset minut v krouzku nekolika nepratel a nebyli me schopni zabit, protoze nez se jeden z nich odhodlal zautocit uz sem mel zase obnovene zdravi. Tak sem pristoupil k radikalnimu skoku ze skaly, coz dopadlo ztratou zivotu na 0 a cevenou obrazovkou, ze jsem zraneny a mam se kryt. *7*
    • Ristoro
      Tam jde pak spíš o to, na jaké comba se chceš dívat :D.
      • Jack1947
        Zbrane maj taky neco do sebe, mlatit je na dlouho zato bambitkou picnu za kratsi cas vic nepratel.
  • Kouknete na muj knal !!!!
    • B*tch Please! Jsem horší http://youtu.be/gBOCpa1rx-4
      • Miserius
        Hm... tak v GTA VI budou tramvaje...
        • Chtěl jsem vyzkoušet editor YT, tak jsem něco narychlo udělal.
    • http://youtu.be/WZPiQQwBuag
      • Miserius
        Zkusim hádat... je to ten ponocnej "Let's player"?
  • Zbraně budou stejně víceméně účinností stejné. Případně ve velice jednoduchých bojích budou stačit prachobyčejné zbraně ze začátku.
  • Jack1947
    Vazne tahle manie, s nejvetsim poctem videii tady se snad jedna o svetovy rekord ne ? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit