Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vysplhal jsem na 30ti metrovou vez ve meste, během 20 sekund, v podrepu jsem rentgenovym zrakem zjistil pozice strazi. V dali jsme videl ze nam nesedi matrix a videl Meg jak sedi u stolu a lakuje si nehty a posloucha nejakou muziku na svém ipodu, mela by to hlidat a ne se flákat. No nic, skocil jsem dolu z veze do kupky sena,blesklo mi hlavou ze pad dolu trva mozna dele nez se vyšplhat nahoru. Prosmeknul jsem se bocni uličkou na namesti, a vrazil do dvou straznych, Hned me poznali, aby taky ne když mam bilej mundur a tu kapuci. Ale stacil jsem se vmisit do davu tri starsich cinanek, takze me strazni ve vterine ztratily z dohledu. Dobehl jsme az k domu navladniho kde je nekde ukryta mapa s pokladem. Bohuzel ze dveri vybehlo 30 straznych a zadne cinanky v dohledu, budu muset bojovat. Strazni na me jdou jeden po druhem, ti tri co stoji za mnou jen preslapuji, mají strach ze by me zezadu ve trech nezvladli. Pootevrenym oknem jsme zahledl zablesk, vystrel a jsem zpet u Meg ve studiu..prohlizi si nehty..uz ji asi doschly.....
    Další Assasin..slava mu:)
    • Keyz
      Kvalitní popis *15*

      Sláva kvalitnímu herní designu! (chtělo by to zvláštní podkategorii u AAA her "extra tupé"). Tohle srovnávat s něčím, kde borci zamyslí a udělají to věrohodně, zajímavě a vůbec uvěřitelně je komické.
    • Tohle mě fakt pobavilo *1* *8*
  • Troll_lesni
    Hra nelíbit. Moc Assasin už udělat. Točit se to dokola. Jiná hra udělat. Troll šťastny.
    • Jack1947
      Pak že kvalitní trollové umřeli, nebo už nejsou. *3*
    • :D hovadina ale pobavilo..
  • Ristoro
    Grafika je určitě znatelně horší, než Black Flag, jenže gameplay je pecka, ne - li zábavnější, než v Black Flag a příběh, to je asi nejdůležitější část celé hry a řekl bych, že od AC2ky je tady nejlepší. Shay je výborná postava, sedl mi o dost více, než Arno, lokace jsou parádní, objeví se tam staří známí, souboje na moři jsou opět klasa. Určitě potěší i více možností pro stealth přístup (s novou puškou a různými druhy nábojů se dají dělat divy). Největší zápor Rogue je určitě AI nepřátel, ta je dost špatná. Grafika mi vůbec nevadí, hraje se to fakt parádně, nicméně 1300 za port z konzolí je fakt hodně, počkal bych na slevu :).
    • Komentář informativnější než samotná recenze.
    • Sr_Lobo
      Ja to hral asi tri hodky, nacez sem nad tim zlomil hul, ale jak to tak popisujes tak tomu asi jeste dam sanci *4* kdyztak budu mit aspon komu nadavat *3*
  • Nedokazem pochopit jedno, preco tu niektory pisu ze je to stale dokola to iste? V com je potom ine napr. GTA? Tiez je to dokola to iste, meni sa len prostredie, grafika, pribeh.
    • problem je že je to stale ten istý šit
    • Tilwaen
      Jenže GTA nevychází každý rok.
      • Ristoro
        A jaký je mezi tím rozdíl? Asi takový, že v ACčku můžeš dělat dokola to samé každý rok a v GTAčku co 3 roky :D.
        • To máš ako s obľúbeným jedlom. Keď ho máš tak raz za čas, vždy si na ňom skvele pochutnáš, no aby si ho jedol takmer každý deň? To sa človeku veľmi rýchlo zhnusí. :D
          • Jack1947
            No nebo si dáš ještě náěup, záleží taky na tom jak to jídlo bude udělané... *3*
    • No jo mas celkem pravdu, jenze GTA nevychazi 2 dily do roka, ale behem nekolika let.
      Zdimani Asassina je nechutny, a divim se ze to Ubi furt prochazi a jeste to lidi kupujou a obhajujou, nepochopitelny
    • Ristoro
      Nad tím se pozastavuji docela často. V podstatě každá hra je dokola pořád to samé, tady jde jen o to, jak dlouho to člověka baví.
  • Vy toho naděláte no booože 1x nebo 2x do roka AC no a co když to nehrajete tak co řešíte ? já taky třeba neřeším kolik vyšlo moba her a simulátorů "chleba" ,,,protože je nehraju at o hře rozhoduje fanoušek a ne hejter
  • Hra je to povedená. Vše je sice prakticky stejné jako v "Black Fag", ale příběh je zajímavější a hratelnost zábavnější. Shay je po dlouhé době postava, u které mám pocit, že jedná z nějakého účelu. A vizuálně to maximální detaily a nastavení vypadá pořad moc pěkně. Unity si vypadalo úžasně, ale technické problémy to tak srážely dolů, že mi bylo prakticky už jedno jak to vypadá.
  • Xcomik
    Jakožto člověk kterého z celé série bavil jen Black Flag jsem doufal v to že i Rogue bude jedna z těch záležitostí která mě bude brát rovněž a nemílil jsem se. Přijde mi ale divné že v recenzích na konzole se psalo jak je hra krátka (má jen prý 6 kapitol namísto 12 jako AC4) což je pravda jenže pokud jdete čistě příběh u AC4 tak jste na konci příběhu i za méně než těch daných 10 hodin. Na vedlejší obsah je Rogue více obsáhlý a zajímavější a po stránce PC optimalizace je to chvála měl jsem ale strach protože PC port dělali ti samí co dělali na Unity, Black Flag, FC4 a WatchDogs tedy chlapci z Kyjeva. No asi se ukázalo že Ubisoft posílá na PC port hry pár týdnů před vydáním protože jak si asi vysvětlit že za 4 měsíce co hru portovali ji dokázali takto dobře optimalizovat.

    Závěrem ikdyž je hra plná tuny assetů z předchozích dílů, či DLC jako Freedom Cry nebo Liberation a jen pár věcí přišlo nových tak i přesto mi hra přijde lepší a zajímavější než můj do nedávna oblíbený AC4. Jsem klidně pro at ještě vydaj nějaký díl v tomto provedení jen by fakt konečně do hry mohli přidat nějaký možnosti na konstrkci vlastní lodi taky bych se rád plavil s pořádnou obrovskou lodí a né pomalu s velrybářským člunem kdo ví třeba příště. Za mě 8.5/10
    • Ristoro
      Já bych řekl, že to, co píšeš o těch lodích, se tam časem přidá. Tohle bylo v podstatě takové rozloučení se starým enginem, starými konzolemi a se ságou Kenwayů.
    • s velikostí lodi souhlasím bezezbytku. sice chápu, že mezi všemi těmi útesy by se špatně manévrovalo, ale když to dokážou válečné galeony protivníků, tak si myslím, že já bych to zvládl taky
  • Tak nějak jsem čekal že tu bude i srovnání grafických detajlů s konzolí. Jen mě zajímá zda do hry byli přidány navíc nějaké textůry nebo se na PC vybodli a udělali konverzi na PC.
    Co se týče Unity tak to my jede na nízké detajly a vypadá hratelně někdy fps asi klesnou na 22fps u Rouge vše na maximu a to nemusím vypínat Chrome ani stahování aby hra jela na maximu plynule.
    Ovládání je podle mě jak napsal recenzent někde uprostřed, už se my stalo že kamera kdy by se hodila otočit byla nalepená na záda hlavní postavy, nemluvě o tom že v jedné utíkací sekci ovládání vás nechalo vždy zemřít pravděpodobně proto že intuitivně jsem pohnul myší tak abych skočil před sebe a nakonec postava skočila do trosek.
    Rouge je určitě lepší než Unity asi proto že není tak zabugované, bugy jsou malé a dokonce vyšel update 1,1 takže bugy na které jsem narazil na 1,0 možná jsou opravené. Hratelně je asi Rouge lepší jelikož je větší to co v unity nabízí Paříž je v Rouge asi polovina souše kterou můžete navštívit, samotný New York my připadá jako polovina mapy Paříže v Unity.
  • kvalitna hovadina, ten násilný írsky prízvuk ma vždy dostane do kolien.
  • Nejdřív chci zdůraznit že s hodnocením 7/10 vcelku souhlasím, ale připadá mi, že z jiného důvodu než Honza Olejník. Souhlasím, že se hra podobá Black Flagu, ale jen tím, že tam máte loď a plujete na ní. Toť vše z Black Flag. Naopak hraní za templáře bylo velmi osvěžující a příběh patří k tomu lepšímu, co série asasínů může nabídnout. Postava Shaye Patricka Cormaca se mi opravdu líbila a bylo vidět, že má důvod pro to, co dělá.

    Docela dost nesouhlasím s názorem, že hra "vizuálně již dost ztrácí". Black flag i Rogue jsou na plné detaily opravdu nádherné hry. Možná vizuálně ztrácí na Unity, ale to je zabugovaná kapitola sama pro sebe. Ovládání nemusí sednout každému??? Vždyť je to stejný už od Assassin´s creed 2 - chůze, akrobatický běh, eagle vize a obcas skok. Mě se to ovládalo skvěle. Snad každej asasin vyšel jak na konzole tak na pc o něco později a ovládání mě nikdy nijak neomezovalo v hraní.

    Hra je to skvělá. Kdo nad ní přemýšlíte, zkuste ji.
    • Ristoro
      Já hraju na klávesnici všechny ACčka, nikdy jsem s tím neměl problém. Nicméně ta grafika je fakt už trochu horší na dnešní poměry, pokud bereme v potaz hlavně kvalitu textur, Black Flag byl v tomhle lepší. Jinak se vším souhlasím.
      • samozřejmě! proč si to neužít na gamepadu pro který je hra situováná, když se můžu kurvitt s K+M, ale hlavně že mám nadřazený pocit co??? *15*
        • netuším, co to má společnýho s nějakým nadřazeným pocitem? Prostě mi vždycky přišlo jednoduší se rozhlížet myší a na šipkách chodit :-) a to v jakékoliv hře.
          • Ristoro
            Ono s tím rozhlížením to není, že nám to příjde, ono to tak prostě je :D. V zápěstí máš prostě větší cit než v prstu a proto se rozhlížíš jak rychleji, tak přesněji. Ale asi jsme podřazenci, protože nehrajeme na gamepadu :(.
          • kecy v kleci. TPS a ještě tady ty hopsavé TPS jsou dělaný pro gamepad. To je stejné, jako by se ti lépe hrálo RTS na gamepadu, takže jsi buď v životě v paznechtách nedržel dobrý gamepad(dualshock či xbox gamepad) nebo si zas nějaká podřazená rasa *15*
            • kerý defekt si může dát takovej nick ??? *1*
            • No ty jsi neobvykle retardovany troll.
            • Fakt si nemyslim že third person shooter hry jsou dělaný pro gamepady, možná některý jsou jim ušitý na míru, ale ne všechny. U těch strategií souhlasím, ty bych bez myši fakt nechtěl hrát :-) a neboj s xbox gamepadem jsem odehrál celý Red dead redemption (a i to bych radši dojel s klávesnicí a myší). Jako příklad uvedu právě Red dead redemption a pomocníka při míření bez kterýho bych na xboxu nic netrefil - taková věc u klávesnice a myši není potřeba protože myší se míří lépe.
        • Ristoro
          O čem to meleš? Odjakživa se mi všechno hraje blbě na gamepadu, jsem prostě odchovaný na PC, tak jen proto, aby neměl id1ot v diskuzi problém, mám bezdůvodně začít hrát hry na gamepadu?
          • *7* prosím tebe stop. Tady těch podřazenců už mám plné zuby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit