Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako anime dobrý, ale co jsem viděl ukázku, tak mi to jako nepřesvědčilo...
  • BoB.2
    Na tohle jsem strašně málo zkouřenej.
  • kkING
    anime je to pekne, i kdyz mi prislo az prilis zdlouhave, film byl strasny, tak snad aspon hra bude prumerna *1* je fajn, ze dabing je stejny jako v serialu (nebo aspon z videa mi to prislo stejne), ale jak psal nekdo nize to snadne "koseni" titanu je divne. snad kdyby se na videu hralo za mikasu, nebo leviho ...
  • Femto
    Možná tak vstupní brána pro dnešní diváky anime, ale i proto bych raději doporučoval spíše jiné anime(Bebop). Prostě typické anime současné doby. Dlouho jsem neviděl novější anime kromě Mushishi zoku shō, které opravdu zanechá něco na duši - Texhnolyze, Ergo Proxy, Casshern Sins...
    • J spike je dobrej jinak tohle anime jsem zkouknul tak do pulky jeste by to slo nebyt ten main char
    • Bebop podle me rozhodne neni typicke anime soucasne doby, nicmene souhlasim, ze je velice dobre *1*
      • Femto
        Bebopa nepovažuji za anime této doby. To by byla urážka tohoto fantastického anime. Myslel jsem to tak, že Bebop může být i v této době vstupní brána do anime, protože je to prostě nadčasové.
        • zase souhlasim tak napul *1* nadcasove ano, typicke porad ne
          • Femto
            ale já nikde netvrdím, že je to typické anime *3* Jen tvrdím, že se na to může dobře koukat i těm, pro které je to první anime...
    • fallanga
      Osobně bych jako první anime doporučil buď tohle nebo Death Note.
      • Anime není jenom jeden žánr aby si doporučoval 1 nebo 2 anime, ale spousta nepřeberných množtví žánrů.. A je spousty skvostných anime.. Code Geass, Death Note, Hagane no Renkinjutsushi, Cowboy Bebop, Mushishi, Monster, Berserk, Higurashi, Texhnolyze, Death Billiards, Black Lagoon, Durarara, Claymore, Gantz, Kuroshitsuji, Prison school, Planetes, Macross Frontier, Boku dake ga Inai Machi a další ....
      • Já ti nevim, mně byly třeba strašně nesympatický všechny hlavní postavy. Do tý míry, až jsem doufal, že je Titáni brzo sežerou a vyskytne se tam třeba někdo aspoň trochu normální. Jasný, chápu, že ten svět je drsnej, takže se asi místní populace nebude chovat jako banda veselých školáků na exkurzi v pivovaru. Ale když máš chuť libovolnou postavu fláknout přes hlavu motykou v okamžiku, kdy otevře hubu, těžko se pak můžeš vžít do jejich problémů.
  • fallanga
    Rozhodně se na to těším, ale mám obavy. Titáni mají být nebezpeční. Jeden titán má být schopen zabít desítky vycvičených vojáků a přesto to ve hře vypadá, že zabíjet je nebude zas takový problém. Doufám, že finální verze bude opravdu hardcore, protože ten svět takový je. Hardcore a neférový.
    Btw... mrzí mě, že tam nebude OST z anime, protože anime mělo opravdu skvělý OST.
  • Jack1947
    To bude tradiční japonská bláznovina *7*
    • fallanga
      Zrovna Attack on Titan je známý tím, že se jedná o velmi západně laděné anime/mangu, takže pokud se budou držet předlohy co to jde, tak jsem si jist, že to japonská bláznovina nebude.
      • Krescz
        akčoli anime a podobné úchylárny nesnáším, tak jsem zkouknul první sérii tohoto seriálu a musím říct, že se za nějakých 20 dílů nic nestalo, nevíme kdo jsou titáni, kdo je hlavní záporák, co se tam vůbec děje....prostě nic!!! A západně laděné to taky není tvl kdes nechal oči *7* ....jen znělka je chytlavá
        • fallanga
          Odehrává se to v německém prostředí. 99% všech postav jsou Němci. Nejsou tam žádné japonské úchylárny (dvanáctileté holčičky s 90cm hrudí, chapadla, atd...). Ne, opravdu to není západně laděné. I americká anime jsou víc anime, než AoT.
          Co se týče děje (pozor, spoilery). V prvních dvou dílech vymře 20% lidské populace. V 5. díle zemře hlavní hrdina. V 8. díle se dozvíme, že hlavní hrdina, který nesnáší titány je sám titán. V dalších dílech se ho lidstvo pokusí několikrát popravit. Zjistíme, že 2 nejnebezpečnější titáni, kteří se kdy objevili jsou také lidé. Objeví se další inteligentní titán. Zabije dobrou polovinu průzkumníků (včetně několika elitních vojáků). Poté zjistíme, že onen titán je jeden z dobrých přátel hlavního hrdiny. Na konci zjistíme, že zdi, které chrání lidi před titány jsou plné titánů. To jsem přeskočil všechny důležité rozhovory a epické souboje. Podle mého se toho stalo dost. A v druhé sérii se toho stane mnohem více.
          • Nezlob se ale teď naprosto dokonale popsal děj klasické latinskoamerické telenovely :)
            • Krescz
              TO PRASE: nope náhodou to zní zajímavě a kdo to četl ví své
            • Jack1947
              Sry ale co to je za moderní nemoc cpát všude hejt na zaklínače.?
            • Femto
              Já zkusím třeba příběh o Geraltovi. Geralt který přelstil pomocí své adoptované dcery Ciri smrt a dočkal se zaslouženého odpočinku na magickém místě s jabloněmi a svou láskou. Tahle idylka netrvala dlouho, objevila se prastará rase nasraných elfů, která si půjčila zbroj z Berserka, aby Ciri vypátrala. Tak tihle elfáci unesli Yen, Geralt se z toho vymotal a náhodou se objevil mezi přáteli. Samozřejmě ztratil pameť, takže si nic nepamatoval. Pak Geralt musel řešit spousty problému. Řešil ukradené elixíry, řešil královrahy, draky, trpaslíky, elfy, zmenšené čarodějky. Skoro vše vyřešil a pak zjistil, že Ciri která umí cestovat mezi světy, se vrátila. Dokonce našel i unesenou Yen. Pak vypátral i Ciri. Společně pak odrazili tyhle nasraný elfáky, jako by to byli nasraní trpaslíci. Jenže to nebylo jen tak, v pozadí se rozehrávalo něco mnohem většího. Ano, nic menšího než záchrana celého světa. Tuhle záchranu mohla zvládnout jenom Ciri. Ciri vybavená otcovskými radami překonala mráz a zachránila svět. Tohle nezní moc jako telenovela, že ne?
            • Víš, to je zajímavá věc, když se snažíš popsat příběh v několika větách. Vždycky to vyzní jako kravina. Schválně si to zkusíme.
              Zvířátka na farmě měla jednoho krásného dne plný zuby svého zlého majitele, tak se spojila, z farmy ho vyhnala a jala se budovat utopickou společnost, kde jsou si všichni rovni. Zpočátku všechno vypadalo dobře, tráva byla zelenější, příděly jídla větší a zvířátka chutě plánovala spoustu vychytávek, kterak si zajistit pohodlnější život. Bohužel idylka netrvala dlouho, nastaly konflikty ve vedení, boje o moc a čistky, a vládnoucí prasata tak dlouho likvidovala všechny zásady, na kterých byla společnost postavena, až se život na farmě stal horším, než za zlého lidského pána. Prasata se nakonec spojí s opovrhovaným lidstvem, a tak nemají zvířátka vůbec žádné vyhlídky na zlepšení. Jo, a taky rozemelou koníka do salámu.
              Taky to zní jako hrozná blbost, co?
            • fallanga
              Ehm. Dobře. Když myslíš.
          • Krescz
            Němci...to jako vážně? tak to mi uniklo :D
            • Femto
              Je to tak. Další anime které se přímo odehrává v Německu je např. Monster, i když tam se dostaneme i do Prahy :)
            • fallanga
              Eren JAEGER. Armin ARLERT. Reiner BRAUN. Jean KIRCHSTEIN. Erwin SMITH. Levi ACKERMAN. Všechno jsou to německá jména. Většina postav jsou Němci. Teda, nevíme jestli se to odehrává na Zemi nebo v nějakém smyšleném světě, ale to nic nemění na tom, že celá manga/celé anime je silně inspirováno Německem (přesněji Německo před průmyslovou revolucí).
          • Femto
            Ono i ty "dvanáctileté" holčičky můžou být dobře zpracovaný Haibane Renmei, Mahou Shoujo Madoka★Magica atd...
            • fallanga
              Já neříkám, že mi to vadí. Co říkám je to, že pro někoho, kdo nikdy neviděl žádné anime to může být podivné a může ho to odradit od tohoto žánru.
      • Jack1947
        Tak já to beru podle toho obrázku a nadpisu, snad to tak nebude no ale když jsem viděl obrázky z filmu tak by mne to nepřesvědčilo.
        • fallanga
          Mluvíš o tom hraném filmu, že ano? Ten byl příšerný, raději dělej jako by neexistoval.
          • Jack1947
            Jo ale když slyším odněkud Manga/Anime tak si hned představím to bláznovinu, létajicí protivníky s velkýma mečema nebo kanonáma co se řežou ve vzduchu. Ve hře to bude taky něco no.
    • Kompulzivně obsedantní poruchy se daj léčit, ačkoliv ve tvým případě to bude chtít asi hodně silný medikamenty.
      • A co je špatného na tom, když napsal, že hra bude tradiční Japonská bláznovina?
        To jejich bláznovství dělá jejich hry jedinečné.
        • Jack1947
          2 věci smajlík, to jak jsejm to napsal a ještě že jsem to napsal já kdyby to napsal někdo jiný tak by to bylo v pořádku.
      • Jack1947
        ANonymové se taky časem výlečej(vymýtěj) a bude klid *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit