Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • promitac
    To je ako ingame záber alebo zas naky ofajč ?
  • Hm když jsem to četl ze začátku div jsem nebyl šťasten, ale po přečtení, že to bude období americké občanské války (pro mě opravdu totalní nuda!!) nu co se dá dělat hru od něj určitě vyzkouším a myslím si že to bude opravdu kvalitní hra. Takže už se těším na další prostředí jen je škoda že nedělá pro total war víc bych to bral tam :D, ale i to je dobře.
  • Vrook
    Tak to já jsem rád za občanskou válku i za bitvu u Gettysburgu. Zrovna včera jsem shodou náhod strávil večer u víc jak čtyřhodinovýho filmovýho eposu Gettysburg, takže bych dal nevim co za to, abych si to mohl zahrát hned. *15*
    • To tě docela obdivuji... Já bych to nevydržel... Koukat 4 hodiny jak někdo ve válečným stanu přemýšlí kam pošle jednotky. Navíc mi to nějak připomíná Rimmera. *1*
      • Vrook
        Rimmera? To je nějaká postava z Red Dwarfa ne?
        • Vrook
          Já na Red Dwarfa nekoukám, nepřijde mi to vtipný.. sorry. A když už jsme u toho "bezvěrství", tak ani Big Bang Theory. *9*
          • V poho... Každý má jiný vkus... TBBT mne taky neba *3*
            • Vrook
              inteligent: Rofl, ty budeš fakt inteligent. Mně třeba (počítám, že amaroun to má stejně) nedělá absolutně žádnej problém pochopit "humor" TBBT. Problém mi dělá se u toho zasmát, protože to prostě neni vtipný.
            • to inteligent: To jsi ale placnul dobrej nesmysl co?
              Big bang je main-streamova televizni serie, na takove serie se divaj normalni americke domacnosti s prumernym IQ.
              Rozhodne to neni nic co by bylo smerovany pro lidi s vysokym IQ.

              Je to komercni serial urcenej pro sirokou verejnost.
            • inteligent: Oká když myslíš... *4*
            • to protože TBBT nechápeš to neni pro hlupáky ale pro inteligentní lidi
        • Heretiku *1* !
        • Kamo to je !TA! postava z Red dwarfa *1*
      • Magister_Peditum
        Mně se film celkem líbil, hlavně díky hudbě a taky tomu, že to je celkem "masivní" film. Statistů se tam pohybuje opravdu dost. Ale co mě vážně štvalo byly ty "filosofický kecy". Jediná postava, která mě bavila byl John Buford v podání Sama Elliotta.
        • Tak to asi budem na tom rozdílně. Já zase třeba miluji Stalkera od Tarkovskije (skloňuji to správně *1* ) . Já se docela těším na Lincolna. Už jsi to viděl? *4* Nějaký názor?
          • smejki
            Tarkovského, ty čuně *2*
            • :D :D :D
            • *1* *12*
          • Magister_Peditum
            Ujde to. Hlavně to docela táhne jeho představitel. Amíci, co se Lincolnovy repliky na školách učí nazpaměť, tak to asi ocení víc.
  • Drakens
    Myslím že to bude pecka tenhle tým co dokázal s mody bylo neuvěřitelné stejně jako vyhrát si s grafikou a měli cit por balanc a to dle mého je sázka na jistotu. Jeho projekty jsem sledoval ( a sem tma pomáhal ladit) na http://www.twcenter.net/ a byla radost s nimi spolupracovat.
  • Kravicka
    Normalni velikost obrazku - http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/965601_559315360780678_345266898_o.jpg
    • Mahcake
      Takovej Tile Shift efekt, moc pěkný. *14*
      • Asi si myslel tilt shift ze? :D
    • Magister_Peditum
      A tady je ještě jeden z jejich deníku:

      http://static.squarespace.com/static/51cabf8ae4b043b66a22b6b9/t/51cd655ae4b06e55252008f9/1372415336571/UG_BattleField_1.jpg?format=1000w
      • lol grafika jak z roku 123. z toho by se moje GTX TITAN poblila *11*
  • Magister_Peditum
    Sice bych ocenil prakticky jakékoliv jiné bojiště než americkou občanskou válku, ale i tak mě to docela zajímá. Hlavně kvůli té AI. A pokud bude výsledná grafika podobná tomu, co je na jejich stránkách, tak to úplně stačí.
  • Lituju, že další Darthmod už nebude, protože díky nim jsem vydržel u Total war série stovky hodin, ale na hru od něj se těším jak malej kluk. Myslím, že po letech modování prostě ví co chce a hlavně co chce komunita. Jen do toho držím aplce za zdárné dokončení.
    • Keyz
      Zase to je možnost pro vývojáře nového Total War. Konečně by to mohli vydat pořádně aby to dosáhlo kvalit modifikace zdarma. *3*
      • Co na to říct, byl bych rád. Ale zvlášt na kvalitní AI čekám od Romu a mnou vcelku očekávaný Shogun 2, byl na začátku fajn, pak přišlo pár patchů a běžně se mi stávalo (v základní hře), že počítač během jednoho kola vyrobil 10 jednotek v jednom hradu.
        • Dost mě to u Shoguna mrzí, že se na to vysr... ne že by to nešlo ono to jde jen jim se nechce s tím moc dělat ...a bojím se, že to bude i takhle u Roma 2.
        • smejki
          to je feature *1*
          pokud AIčku teče do bot, může si jednorázově vyrobit velké množství jednotek. Kompenzují se tím nedostatečnosti AIčka.
        • Keyz
          Je to divný. Zajímalo by mně zda na to kašlou anebo to nejde, připadně nemají čas.. Přitom právě modifikace dokazují, že to asi jde.

          Když jsem kdysi Knigh of Honor s modifikací, kde AI využívala to co hráč, tak to pak bylo těžké ale bez podvodů. Najedou měli hodně velitelů apod.
          Možná se bojí, aby to nebylo moc těžké. Zase by to mohli dát jako volitelné nastavené a kdyby diplomacie bylo dobrá pak by šla AI použít proti AI.
        • Magister_Peditum
          AI v Shogunovi byl hroznej podvodník, jen co je pravda. To je fakt. *15*
          • Myslím, že právě v Shogunu 2 jsem viděl největší rozdíl mezi základem a Darthem.
  • Menorri
    Naprostá fantazie...už jenom ten obrázek mě naprosto uchvátil *14* ...jen mě teda mrzí, že zrovna Gettysburg, protože hrát za američany na obou stranách (na stejně blbých stranách) nebude zrovna můj šálek *9*
    • jako blbý a blbější ? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit