Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na melodii z tyhle legendarni hry nikdy nezapomenu.
  • YES tuhle hru miluju.. nezlobil bych se ani za HD update :)
    • Myslím že ani HD remake by mu ty m*dky z EA nepovolili. Stejně tomu pořád nerozumím, proč si ty nevyužitý práva EA drží jako h*vno košile, kdyby nechali tvůrce udělat Neverhood 2, tak by byli spokojení fanoušci, původní autoři a EA by na tom vydělali haldu peněz. Fakt to silně začíná připomínat Holyvůd.
      • Walldstein
        Protože aby mohli jednoho dne až vymře nebo alespoň zestárne generace pařmenů kteří hráli Neverhooda jako malý kluci tak je vytáhnou a udělaj novou hru a budou to kementovat asi takto: "Je to něco úplně nového co tu ještě nikdy nebylo!" nebo "Je to úžasná logická hra s humorem, který jste ještě nezažili" nebo "Zažijte plastelínové dobrodružství s množstvím budoucích DLC, které vám prodlouží herní zážitek." Proč by se jinak EA držela práv na tuhle dokonalost?!
  • Jeff
    Musel jsem si po dlouhý době pustit Dum Da Dum Doi Doi. *1*

    http://www.youtube.com/watch?v=BgfzWLP2pPE

    Ale jinak skvělá zpráva. Doufám, že "pokračování" bude taky nařáchlý skvělými hity. :)
  • Joj, to se těšim! Nejlepší zpráva za posledního půl roku.
  • michaliuz18
    najlepsia hra, a aj najtazsia pre novacikov, hra je kratka no tym ze je nutne sa vratit stale naspet, zapisovat si obrazky ..... hra kde bolo potreba pero a papier a nielen rozum lebo zapamatat si napriklad to pexeso je nemozne ......
    kazdych par rokov to prejdem, a znova si to uzijem ako po prvykrat
    najlepsia hra

    a druha vec, prava ziskala EA ..takze to bude blbost
  • Tomu říkám super zpráva!!!
  • YES!
    a teď ještě přečíst článek a vyjádřit se podrobněji :-)
    • Je trochu škoda že to nebude pokračování se stejného světa, Klayman mně bude chybět. Ale i tak se těším co z toho bude protože ta hra je prostě úžasná, člověk by řekl obyčejná adventura ale přitom to má kouzlo, vtip i atmosféru. Dodnes se to dá hrát a člověk si to maximálně užije, prostě nestárnoucí kousek :-)
  • Klobasor
    Bozi kousek, nikdy nezapomenu jak to rozsmercovalo tu ovci :D
    • Já zase jak jsem brečel když umřel ten medvídek a jeho bratr *1* super hra
  • Parádní hra. Jenom mě po opakovaném hraní štvaly zbytečně časově natahované lokace. Zrychlený přesun postavy s dvouklikem by měl být samozřejmostí.
    • GlaDOS
      To by pak ale nekonečná chodba postrádala smysl.
      • Však ona smysl nedává. Ze zdi se stejně číst nedá. Při prvním hraní to až tak nevadí, ale po dluhé době jsem se k tomu vrátil a velmi jsem se nudil.
        Takových zdržovaček je tam celkem hodně: prdící vozítka, satelitní domek, jednou otevřené dveře opakovaně zavřené.
        • Amylee.Anderson
          Pokud já vím, tak ten text se dá příbližit a číst. A kdybys nááhodou chtěl: http://neverhood.etomite.sk/svk_chodba.htm
  • Inquisitor
    Hezky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit