Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyvařovat ještě něco z F:NV je z mého pohledu zbytečné. Jak F3, tak F:NV jsou hry s takovými logickými chybami a nedostatky, že je zločin je vůbec nazývat Fallout..Dohrál jsem je, pár světlých momentů tam bylo, ale celkově dostal svět Falloutu těžce na frak.
    • jako třeba, proč se všichnive FNV ženou za ňejakými křápovými bojovými roboty, co jdou dolů na pár ran, když v tom světě existuje technologie naprosto nezničitelných nevypnutelných bojových hologramů co berou asi 1000 životů jednim výstřelem? Já být Cézarem/Enklávou/Vůdcem mutantů tak se zaměřím spíš na získání této technologie *3*
      • No hlavně zápletka v F:NV je jak z jihoamerické telenovely napasovaná na postapo svět. Spíš by se hodila do nějaké hry popisující boj o moc v nějakém rozvojovém státě, když si odmyslím ty plecháče. Cézarovci v sukýnkách by se v pralese cítili určitě lépe, než na radioaktivní poušti.
        • Cézarovci v sukýnkách jsou právě super, protože vypadají přesně jako kostýmy personálu Caesar´s Palace v Las Vegas, ale zároveň se chovaj jako ten původní Caesar, takový meta mix *4*
          • To jen vystihuje celou tu debilitu - kdyby personál nosil kostýmy šmoulů, obarví se na modro a navléknou bílé čepice? Zřejmě je na zemi po jaderné válce pohoda, čekám, že se z nudy budeme oblékat jako šašci. Divím se, že to nenapadlo ty chudáku v Černobylu, když je radiace taková psina... :-D
            • Černobyl nezpůsobil vyhlazení civilizace a neproměnil celou planetu v radioaktivní pustinu, v takovém připadě, když zmizí vešekerá předchozí kultura, vědomosti, civilizace, se lidi klidně můžou upínat k objektům z minulosti a přidat jim nové významy, klidně začít uctívat 10m vysokou sochu Mickey Mouse jako Boha ze starého světa. Ani my dnes s jistotou nevíme, jestli někdo nenapsal např Bibli jako humornou satiru a lidi to jen hrozně moc nepochopili *4*
            • Oprava: chudáky
    • JezboX
      Ty to tady schytáš *1*
  • Přirovnat to k "SOMA" mi přišlo jako výstřel atomovým dělem do prázdna...
    • Ten kdo to přirovnal k SOMĚ, je jasný že tu hru nehrál.. možná někde jen tak na půl oka četl nějakou recenzi...
  • Na modifikaci se těším, ale ten trailer je těžce o ničem... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit