Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kickasl
    nemam moc rad hry(krom strategii) s pohledem shora, navic nevim jak budu zvladat anglictinu(sice rozumim a jsem schopny hrat v anglictine, ale u rozsahlejsich her je to narocne na cteni, kdyz porad musim premyslet co to vlastne znamena), ale sanci tomu dam.. vypada to moc zajimave
  • smajdal
    Pokud samotná hra zaujme, tak kašlu na grafiku, pokud ne, tak sprdnu i grafiku...tak jest.
  • Keen
    To vypadá jako něco pro mě. Jak dohraju Eschalon, tak se na to dost možná vrhnu. :)
    • Jako bys mi ten tvůj koment vytrhnul z podrukou :)))
  • Grafika je pekna, komu se to nelibi, nech si ***** polibi.
  • Klobasor
    Parada. Jednicku jsem dojel az do konce. Grafika je sice oldschool ale hratelnost to tvrde prebiji a hra se prijemne hraje. A tahove souboje to je tresnicka na dortu..
  • Hele, ja sice nejsem cestin, ale schvalne, kdo najde 2 chyby? "Spiderweb hry však nabízí několik konců, které se odvýjí od vašich volbec a jsou logické, rozličné a smysluplné."
    • Celkem jsou tam čtyři. 2 pravopisné a 2 gramatické.
      • Pardon, jen jedna gramatická.
  • MinisterOfSillyWalks
    hral sem 1čku a byla super ted mam rozehrate Avernum a je to prostě paráda. tahové souboje atd.... to už se dnes moc často nevidí *14*
    • Prijde mi ale, ze Avadon je hodne orezany Avernum.
  • Avadon právě hraju a je to příjemné RPG, stejně jako všechny předchozí věci od Spiderweb software (nezapoeňte na ještě starší sérii Exile!). Grafická stránka je pro mě dostatečná, tahové boje jsou balzám na duši, postavy si můžete rozvíjet opravdu podle sebe...cool
    U her Spiderwebu je ale pro mě jeden nepříjemný problém - je tam strašně moc textů. I když jsou většinou relativně dobře napsané, je jich prostě tak strašně moc, že je hra občas spíš interaktivní knížka - a z monitoru se moc dobře nečte. Kdyby trochu ubrali na kvantitě textů, jejich hrám by to prospělo (a to říká knihomol)
    • Kinet1c
      mne skor chyba v hrach od spiderwebu, nieco ako hudba napr. HLAVNE, , tahove suboje su super, questy, svet atd vsetko ok, da sa vyznat v tom, ano texty by mohly ubrat neuskodilo by to. Celkovu atmosferu nedotvara kvalitne ozvucenie, tzn aj ozvucenie prostredia je velmi slabe, narozdiel od toho taky eschalon to ma vramci toho zvladnute na jednotku a hra sa to hned o poznanie lepsie, aj napriek tomu zvazujem, dat znova avadonu sancu, uvidim
    • Viktor_H
      Co to je za fotku?! *1*
      • Libí se ti, jako mám krásnou korunku? *1* Je to ze soutěže Miss IT (speciální cena za nejjemnější pleť).
        • Viktor_H
          Za ten úsměv sis bez debat zasloužila i titul Miss Sympatie...
  • Cozpak o to,Spiderweb dela pekny rpg ale myslim ze tady u nas v cechach se nechytnou z jednoho prosteho duvodu , nejsou cesky a ani nikdy nebudou. Generace co by tohle rada hrala moc anglicky neumi.
    • já jsem generace co by to rada hrala a hraje, a anglicky umim tak aby mi to stačilo :-P nesuď podle sebe ;)
      • prave ze nesoudim podle sebe , ale podle lidi co znam a hry v anglictine jsou pro ne problem..a ze jich neni malo..
        (cekal jsem ze se ozve nekdo kdo si zase bude tahat triko jak umi anglicky..lol)
        • nehonim si triko, jen řikam že základy angličtiny nejsou problém, a taky sem neřikal že sem expert, nikdy sem angličtinu nestudoval. Ono to chce taky trochu chtít.
  • Hraju to na Androidu a je to važně dobrý, jen někde mi přijde zbytečně moc rozlehlý prostředí, postavy se pohybují rychlostí zvuku, a oblečení nebo brnění a vubec všechny doplňky na postavě nejsou vidět. Postava vypada porad stejně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit