Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Axl sice skoro zpívat neumí ( to neuměl ale ani Cobain a jaká je to legenda) ale dokázal chytnout lidi. První desky "gánů" jsou klenoty. Bohužel ale nepochopil že už totálně vyhořel, nudí a už nepobaví a tak se chudáček snaží vymlátit prachy kde to jen jde...
    • ty ses mi chytrej od kdy axl neumi zpivat??radsi si jdi pustit zagorku !!
  • No pokud ten soud vyhraje a stahne Bobyho o nejaky to mega muzou hraci pocitat s tim ze pristi CoD bude stat o 10€ vic. *5*
  • to Axl by mel platit lidem na koncertech za to, ze prichazi na scenu minimalne o hodinu pozdeji nez je psano... A pan Axl si potom klidne v polovine koncertu svihne s mikrofonem na lidi zarve "f*ck you" a naseda do auta... Je to dobry zpevak ale se*e me.
    • me se libilo jak ho totalne vypiskali a vyfackovali v irsku :D v podstate ho k odchodu z podia donutili ale dobre mu tak, je to idiot s narusenou psychikou. jsem velmi rad ze mi jeho muzika nic nerika a tudiz nemusim resit dilema jestli na jeho koncerty chodit a poslouchat jeho alba s pocitem ze podporuju naprostyho blbce.
    • no tak ty jeho pozdni prichody jsou znamy,,ale to f...k you neprovozuje jenom on staci si zajit na nakou metalovou skupinu,,si pamatuju jak manowar pouzivali f...k ve vsech vetach a samozrejme i na lidi
      • Alexi z COB na koncertech taky sype jeden fuck za druhým, jenmže ve stylu ...next fuckin' song, ...you're fuckin' great a tak dál, jenomže tohle fuck you bylo myšleno jako "Jděte do p*če, ste banda dementů, s*ru na vás." a to už je trochu špatně. Axl se chová, jak kdyby byl kdo ví co, jenomže ta doba už je dávno pryč. Po tom, co "odešel" Slash, protože se Axlovi zdálo, že je slavnější než on, šli Guns do těžkých sraček a o posledním albu je škoda vůbec mluvit *11*
      • me nevadi to slovicko asi jsi me spatne pochopil *4* myslel jsem to ve smyslu se*u na vas ja jdu domu vis?
  • axl je genialni zpevak,,,a jeho songy paradise city,november rain,welcome to the jungle a dalsi se poslouchaji samy
    • jo to jo,,on posledni dobou sere na vsechno ale i tak ty penize mu preju ,treba se zmatori(ale to je asi jenom zbozny prani)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit