Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vubec nechapu jak muze mit harley dite s jokerem,e prokazany ze to dite ceka,protoze v batman arkahm city game of the year edition je mise osvobodit poldy a cestou tam se valej testy jestli je tehotna,vsechny negatvni ale jeden pozitivni,zcehoz vypliiva ze batman bude strejda,tak adie
  • Dobrý den chci se zeptat když jsou nějaký dveře zamknuty tak jak to mám udělat s Cryptographem seqencor aby mi to rozšifrovalo
  • Stejne zajimave ze to bylo nedavno na Steamu za nejakych 15 EUR nebo kolik.
    Za tu cenu tomu imho nejde moc vytknout :-).
  • a to nejvetsi tajemstvi je, ze Bruce Wayne je pedofilni gay a ma pravidelne sex s Robinem! :D
    • vlastik.plaminek
      Tak to ale není jenom v Batmanovi. Tenhle jev se vyskytuje ve většině hrdinských dvojic. Jako příklad bych uvedl filmovou verzi Návratu Krále v jedné z posledních scén, kdy se Frodo probudí a Sam na něj od dveří kouká tím nejteplejším pohledem, který jasně říká, že má sto chutí narvat mu ptáka do krku až po koule (thx Kevin Smith).
      • hobiti su gayovi celi jak su ale to neznamena ze pan prstenov je zly film, a to iste preto plati aj o batmanovi
        • vlastik.plaminek
          Já taky netvrdím, že PP je špatný. Mám rád jak filmy, tak knížky. Jenom jsem to uváděl jako příklad.
    • no ale fakt :D http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality_in_the_Batman_franchise
  • batman je komiksova postava pro deti
    • Obavam se, ze Nolanova Batmana by deti mely hodne spatne spani, toho tezko rozdychavala i ma manzelka.
    • Shaker
      neni, to by si ho totiz znal :)
  • Skvela hra, kterou paradoxne srazi samotna postava Batmana. Uz jsem nekolikrat slysel lidi rikat, ze to hrat nebudou, protoze je to o nejakym blbym Batmanovi...Ale tak jejich smula, chce se to kouknout na Dark knighta, tu hru zkusit, a pak clovek zmeni nazor ze Batman je obycejna komiksova postava pro deti *4*
    • Shaker
      souhlas, po pravde snad jedina komixova postava zfilmovana, ktera me chytla je krome batmana ironman, zbytek nebyl primo odpad, ale nebyly tak moc kickass, jinak batman samozrejme vede :)
      • No kdyby udělali podobnou hru za iron mana to by byla paráda *4*
        • Ano ano, upgrade brnění (od Mark 2 dál), otevřená město a třeba i nějaká krajina. Obrovský bosáci, lítání... sakra to by byla pecka :-)
  • LTM3
    Pro mě je to jedna z těch her, která se Vám nesmazatelně zaryje do paměti A i když jste ji dohráli několikrát, máte chuť si ji zahrát znova.
    • souhlasím, mám to tak i s prvním dílem, ale dvojka je jednou z nejlepších her, co znám.
      • Shaker
        jednicka mistama hlavne v boss soubojich trpela "debilni" kamerou, ve dvojce nastesti vyreseno a parada.
  • BoB.2
    Moc se těším až si hru zahraju *14* jen ještě chvíli počkat na češtinu (snad). *2*
    • nedávejte mu mínuska, ona se vážně dělá, já čekám taky :)
      • BoB.2
        Zhilian je prej marod tak to trvá, ale se zlomenou nohou budu ješte tak dva tejdny doma tak doufam že to stihne, překlad trvá už půl roku ale zaplať pánbůh za něj že má na to nervy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit