Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm tak celkem průser, na steamu hodnocení uživatelů 33%, optimalizace hrůza (na 970 to padá pod 30 snímků, lock na 30 snímků) doufám, že to teda vyladí. Tohohle jsem se obával, takovou podpásovku bych čekal spíš u Ubisoftu.
    • Mal som ten isty problem, ale v config subore Arkham Knight/BMgame/Config/BMSystemSettings.ini sa da zmenit max FPS z 30 na 9999, a uz mi to slape fajne na 60 a viac, len sem tam nejaky prepad, vsetko na full so zapnutymi gameworks na i5 2320 3.0GHz, 8GM ram a gtx 970
      • Tak to už zní lépe, zaplať pánbůh a dík za tip.
  • Já jsem rád že si zítra hru zahraji na max detaily a ještě mě bude u toho mladá dělat potěšení :-D a ty vaše mínusy nejsou podstatný. *5*
    • A ono ne...to je dojeb že ? :)
    • Jak budes moct hrat, kdyz si jednou rukou budes delat poteseni? *5*
  • Škoda že nebude v den vydání cz lokalizace, prachy mám ale absolutní nezájem teda,,, několik milionů dolarů dají za reklamy a pár tisíc babek nedají na cz překlad
    • MrSanta
      Pár tisíc babek to nebude. Reklama jim nakonec díky prodejům vydělá. Oficiální lokalizace do češtiny se jim s bídou zaplatí. Nejspíš ani to ne. Řekl bych, že do doby, než se u nás bude každý AAA hry prodávat aspoň 20.000 kusů, tak moc lokalizací nebude. A ty prodeje by musely být při vydání za plnou cenu. Prodeje v ČR jsou prostě pro velké zahraniční vydavatele zanedbatelné.
    • Jazz
      A koho to zajímá?
  • Luckiller
    Už vím, co mě poslední dobou štve trailerech. Nepasující hudba. Rytmicky, tématicky ani atmosférou neladí s prezentací. *7* Pustě si deset trailerů za poslední půl rok a nejmíň sedm z deseti bude mít špatně zvolenou hudbu. *10* Mám podezření, že při jejich tvorbě do nich vývojáři vrazí to, co jim zrovna hraje v sluchátkách, bez nejmenší diskuze s hudebním designérem. V porovnání s https://www.youtube.com/watch?v=HMsbMK9Odoc/https: www.youtube.com/watch?v=-V1ZF5cNYCs/ a nedávno vydaný https://www.youtube.com/watch?v=LVqxMCZ3u6k, jde o příšerní diletanizmus *16*
    • tj, aspoň by jim ten hudební designér řekl "vole, tenhle song už byl v Borderlands 2" *1*
  • nemůžou nechat umřít hrdinu :)
    • ad1- si neustale koleduje,ad2- polozenie zivota je hrdinstvo najvacie ad3- mozno uz v tej chvili hrdina nebude :)
      • Jack1947
        No jasně a bude se to odehrávat celé v nějakém bezvědomí/podvědomí - nevědomí... to zuž by bylo dost HC.
  • Naco to cele robia ked na konci aj tak zomrie?
  • Jack1947
    Docela se těším... Batman mi celkem chyběl. Snad to bude nějaké to +-20hodinové překvapení.

    Jinak Trailer pěknej až možná moc akce, ( nefngující přehravač v HTML5 celkem ignoruji, ve flashi ok). Nuže, nezbývá než se těšit a doufat že za pár dní nebude vymalováno.
  • No aby nebylo vyznění obdobně jako v 3. filmu novodobé série a ostatně by to btw. dávalo smysl, uzavření trilogie.
  • Lukyz
    No já už mám pre-load, teď jen čekám na zpřístupnění *14*
    Trailer dobrej až do poloviny, kde ztratí veškerou atmosféru díky hudbě jak z Dawson's Creek *7*

    BTW vyšla série komiksů Arkham Knight, která spojuje konec Arkham City a začátek Arkham Knight *3*
    • Nazývat hudbu od Muse hudbou z Dawson's Creek, no styďte se.
  • Bomba trailer !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit