Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude proste bomba...hrozne se tesim..gameplay byl neskutecne cool
  • archy.skarecrow
    Kdyz si vezmu jak byli skvely predchozi Batmani od Rocksteady tak jsem za jejich pristup rad. Je mi jasny ze to bude jeste vetsi parada nez Arkham City a rad si na to pockam, tim spis kdyz si daji zalezet (coz oni si daji). Klidne si vsichni nadavejte na posunuty datum, ale ja si mnohem vic vazim mensiho studia co udela poradnou praci i kdyz dyl, nez velkych, ktery chteji na prvnim miste prachy, aby se pak ukazalo, ze hra je tak nedodelana, ze za to ani nestoji (viz predchozi Batman od Warneru a z nedavna samozrejme a hlavne Watch_Dogs).
  • "ručit za kvalitu" ... chmm takze kdyz to prijde pristi rok a bude to shit, tak nejen ze budou vracet prachy, ale jeste vyplacet odskodne za ztraceny cas? Tomu se totiz rika rucit za kvalitu.
  • Teda, já jsem četl, že to je v Gothemu drsný. Ale netušil jsem, že je to druhá Fallúdža.
    • to jo, na to že Batman svoje nepřátele zásadně nezabíjí tam má docela slušnej arzenál kulometů a raket *4*
  • Všiml si někdo předobjednávkovýho BETA-mobilu?

    http://i.imgur.com/MP4Xi96.png
  • To jsou teda pěkně blbé výmluvy. *4*
  • Snad to posunutí bude k něčemu užitečnému na rozdíl od Fail Dogs *7*
  • Jack1947
    Jsem v naprosté pohodě, na staré konzole se stejně nedočkám a nové mají ještě spoustuu času před sebou...-No stress-
  • Třeba to auto bude umět tohle:

    http://youtu.be/xBzW5XYXAds
  • Upřímně se mi ta bugina nelíbí, vypadá to spíš jako něco, co přistálo z Halo anebo military akce situované do blízké budoucnosti. Batman dbá na eleganci, je to přeci rozmazlený pracháč.
    • Bugina je fešná. mnohem hezčí, než třeba ten transporter z Homefront, kde sice vypadá hightech, jak speciální jednotky Cerberus, ale jestli to budou odpalovat tím RPGčkem vyrobeným z ha*zlpapírových ruliček, tak to je konec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit