Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Batlle Chess 4000 byla pecka! http://www.youtube.com/watch?v=XbkIBBiK1u8
  • MickeyMutant
    "Zahajuji tradičně koněm, tedy v americké verzi rytířem na G3."

    Myslím, že už tímhle prvním tahem jsi mu rozhodil sandál tak, že se z toho do konce nesebral.
  • Jsem to hned nepoznal, protože mě zmátla ta barevná ilustrace :) Hrával jsem to na čb. monitoru. Ovšem animace byly výrazně rychlejší, než v tom videu.
    • Musím se přidat. Na 386ce to šlo rychleji než na tom videu. Pokud se nemýlím, tak GOG používá na tyhle stařešiny normální DOSbox, ne? Pak není problém si to zrychlit. DosBox totiž nejde nastavit univerzálně pro všechny rychlosti procesory.
  • Jack1947
    Sachy mne moc neba, nemyslim ze bych si zahral jakoukoli verzi, no za zkousku...
  • Jo tohle jsem hrál jako dítě, o šachu jsem neměl vůbec páru jak se hraje, ale musel jsem vidět jednotlivé figurky a jejich animace
  • KIMCID
    muj nej zabuják času
  • Vilge
    Diky teto hre jsem se naucil sachy!
    • kostejnesmrtelny
      Chvíli jsem přemejšlel o jaký tetě mluvíš. Měl bych jít asi spát... *7*
  • walltar
    Tohle si pamatuju! ... Toho sem se nahrál mraky když jsem byl ještě maličké robátko. *1*
  • Drakens
    Jo jo to tenkrát byli nápadité hry *smrk* rád na tuhle hru vzpomínám. Sakra proč ji někdo neudělal v novém kabátě ?
    • smejki
      Protože za novej kabát nikdo nechtěl zaplatit. A nebavíme se o zlém vydavateli, ale o hráčích. Máš to v článku.
    • Pretože dnešní na konzolách odkojení hráči sotva zvládnu piškvorky *15*
      • Ja mam konzolu uz niekolko rokov, hry ma na nej velmi bavia. A to hravam zavodne sachy.
  • Odulin
    Pařívali jako malí už na Comodoru. Tahle gamesa mě vlastně naučila základy šachů. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit