Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to jsem zvědavej, když brokovnice užívali jen Američani a samopaly za celou válku byly snad jen 2 typy :D To už tam rovnou mohli narvat první útočné pušky.
    Už se nemůžu dočkat prvoválečných znalců, kteří se pak všude vyrojí.
    • Spíš doufám že ty zbraně tam budou jen zmíněný, nějak se mi nechce vidět že polovina lidí tam bude běhat s poloautomatickou puškou Mondragón M1908, nebo na ruský straně s automatickým Fedorov Avtomatem kterých bylo vyrobeno prostě málo, a neměli moc velkou roli.
      • Bylo celkem jasny, ze to budou muset vice ci mene lamat pres koleno. Vetsina hracu by podle me nevydychala pobihat jen s opakovackou. Navic byt treba francouz a muset nabijet po jednom zasobnik u Lebelu (pokud by teda nemel Berthiera) a nebo brit se SMLE a nabijecimi pasky, by byl cekem rozdil.
        Nicmene je treba podotknout, ze i tech "exotickych" zbrani stale byly vyrobeny casto tisice, nebo i desetitisice (treba 1917 RSC bylo vyrobeno pres 85k, coz uz je dost vyznamny pocet). Pochopitelne velka koncentrace neobvyklych zbrani na malem prostoru bude pritazena za vlasy, ale tak zase to neni historicka simulace. Vsak mnohahodinovy vysedavani v zakopu, nebo zdlouhavy kopani tunelu pro miny tam zase urcite bude chybet :))
  • Jack1947
    Potom ještě přidají skiny na uniformy, ( v dnešní moderní týn a kůl době to je třeba) zbraně a koně vozidla letadla atp... *5* Musí to bejt v richtiku žee ? *3*
    • Včera zítra mák pes plavat stůl týden žlutá.
    • Věta a smysl jak máma mele maso voe...
  • TheGGG
    vypadá to docela pěkně... naštěstí se tvůrci nesnaží o nějakou přehnanou realitu, jinak by to asi byla pěkná nuda...
    • Paulcz
      přesně tak, prvoci si žádají "zábavu" :)
      • Inquisitor
        Nikdo nemohl čekat historicky nebo takticky přesnou hru. Na simulaci masy nenátahneš. Jenom bych rád, aby zvolili přijatelný kompromis pro všechny. Jak pro hráče který se ve věci orientuje, tak i pro někoho, kdo si chce jenom sednout a bez jakýkoliv znalostí si zahrát. Měli by to rozdělit, třeba jak to má Red Orchestra, realism a arcade mod. Ať si každý přijde na svoje.
        • Paulcz
          To přišlo až v RO2 tuším a co si pamatuju, byl to spíše pěkný průšvih. Řekl bych, že to lépe řeší mody, většinou si s tím lidé vyhrají a je tam větší předpoklad, že to bude dobrý, než když to dělá původní vývojář hry. Což je trošku paradox :)
      • TheGGG
        ano, proto normální lidi hrají hry, protože chtějí zábavu... že je zde nějaká banda "hardcore" hejhulů, co celou svou podstatu a existenci upnuli na dosahování úspěchů ve fiktivní hře je smutné, ale mě to nijak netrápí... naštěstí si nemusím nic dokazovat hraním her na hardcore a učením se milionu kláves a kombinací v simulátorech...
        • Magister_Peditum
          Nikdo od toho simulaci nečeká.
        • Podle tvych dosavadnich vyplodu to vypada, ze te ta banda nejen trapi, ale ze ses i rozhodl proti ni brojit.
        • Inquisitor
          A nebo si nic nemusí dokazovat, ale prostě je to tak hrát baví. Stejně jako další baví jednodušší hry a nebo dokonce obojí. Ale Battlefield si nikdy na simulaci nehrál, tak nevim proč by s tím měl začínat teď. Prostě zábavná střílečka v kulisách první války, nemá cenu v tom hledat něco víc.
  • Krescz
    konečně by mohli udělat dobré letecké souboje, např. jeden letí a ten vzadu obsluhuje kulomet nebo hází granáty na hráče, i bombardéry by tam mohli zahrnout
    • Tak podle videa tam přesně tohle bude, na dvouplošníku jeden pilotuje a za ním sedí kolík s kulometem. Letecké souboje tam taky jsou vidět. S těma granátama bych to asi neviděl, ale bomby asi jo. No nechme se překvapit..
  • Veskoslav
    https://www.youtube.com/watch?v=Ur8BOMuPMdE

    Jinak proč v článku není toto video? Krátké, ale pořád lepší než tam narvat to staré:)
    • Magister_Peditum
      Na to už tu odkaz je. Dokonce na stejné stránce.
      • Veskoslav
        Odkaz je pokud vím pouze na stránky Battlefieldu, kde běží toto video v pozadí:) Navíc je lepší video umístit do článku, protože málokdo kliká na odkazy.
        • Magister_Peditum
          Myslel jsem tím, že už na to upozorňoval v diskusi jiný uživatel. Před cca 3 hodinama.
  • Mám z toho pocit klonu BF4 a Battlefrontu. To zjednodušování (3 úpravy zbraně) se mi moc teda nelíbí, ani nějaké omezování něčeho. V BFku to funguje normálně - každý si může vybrat co chce, jen technika je omezena počtem nebo časem respawnu. Nikdy se nestalo, že by všichni měli jen "medika" s AK 12 protože je to "nejlepší". Je tam 64 hráčů, takže každý si vždy vezme co jemu vyhovuje, jak si to vytuní a nastaví si zbraň. Taky se nestává, že všichni maji snipera. Takový tým s železnou pravidelností vždycky prohraje, protože borců z NoVa Gaming zase tolik na světě není, že? :-) No ale nechám se ještě překvapit s čím zase DICE příště přijde. :-) Jinak zasazení do WW1 je super, z toho mám radost.
    • Zjednodušení úprav...

      http://www.littlegun.info/arme%20allemande/luger/luger%20dwm%201918-05.jpg

      http://media.liveauctiongroup.net/i/14676/14984771_1.jpg?v=8CFA110B9A869A0

      https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/c5/f2/32/c5f232d696694dd6337ccac5c5b7f2f2.jpg

      Tady máš tři verze prakticky totožné pistole v různých úpravách. Přidej k tomu oblíbené "skiny" a "vnitřní" úpravy (např.- vyčištěná hlaveň zbraně= + 4% k přesnosti střelby a máš docela dost úprav.
      • Zajímavé, díky, teď mám určitou představu jak by to mohlo vypadat ve hře.
    • První světová válka byla mezi léty 1914 - 1918, už jen z toho musí být člověku jasné, že tam nemůže být tolik možností v úpravě a počtu zbraní. Spousta těch vojáků prostě vyfasovala uniformu, pušku a běž. Nikdo se jich neptal, jakej chtějí kalimátor, nebo skin na zraň.
      • To je sice pravda, ale jak sam DICE rekli, tak v mistech kde jde o hratelnost pujde dobova vernost stranou. Takhle to pusobi jak battlefront, kde je vsehovsudy asi 10 zbrani, to je na hru proste malo.
        • A v BF4 je to co ? X verzí té samé útočné pušky nebo Y verzí samopalu. Doporučuji nějaká youtube kanál (třeba Inrange) kde rozebírají jaké zbraně se za druhé světové používali a zjistíš, že jich byla fakt tuna. On bude rozdíl mezi puškou co má zásobník na 6 nábojů co se tam ládují po jednom nebo třeba s modernějším zásobníkem na 20 nábojů.
          • Tohle je prvni svetova :) Ale v principu mas samozrejme pravdu. Treba Lebel a SMLE jsou obe desetirane (tedy lebel je spis 8+2) opakovacky, jenze Lebel ma trubicovy zasobnik, ktery se nabiji po jednom a SMLE nabijes pomoci dvou nabijecich pasku. Jinak samonabijeci zbrane pouzivali v trochu vetsi mire jen francouzi (i kdyz jen petirane), ale par dalsich prikladu se taky najde. Napr. rusky Fedorov je de facto vubec prvni utocna puska.
            Zbrane v BF4 jsou skutecne dost genericke a spis jde o preference hrace, ktera zbran se mu zkratka vic libi a sedne mu.
        • Veskoslav
          Nesmysl. V BF4 mám 50 miliard zbraní a stejně člověk používá maximálně 20 a to ještě přeháním.
      • Kdo se přece jen zeptal, dostal za odměnu špangle a 3 dny o chlebu a vodě. *1*
        • Sr_Lobo
          A když hezky poprosil tak pak možná dostal na vachcimře vod profouse pár športek :-D
  • Docela jsem zvědavý. Ještš by tam mohlo studio dát postavu nějakého tupého fanatického důstojníka, který byl měl možnost poslat libovolnou postavu hráče proti kulometu pod rouškou denního světla přes minové pole. *1* To by byla hratelnost.
    • Red Dwarf? *14*
    • Přes minové pole, pod rouškou denní ho světla? Mě přijde, že to je v současnosti taktika většina lidí u kterékoliv hry :-D
      • Magister_Peditum
        Přesně, o tenhle efekt se postarají sami hráči. *4*
  • https://www.youtube.com/watch?v=plnm6kJ1Tk8
  • To bude jako Battlefront.
    Arkadova kokotinka ktere clovek vsechno odpusti diky bombasticke grafice.
    • Bude to jako Battlefield 4. A Battlefront rozhodně není jako Battlefield.
      • Jako BF4, až tak rozbitý?! Každopádně MP titul od DICE ne dřív než půl roku po launchi. Předchozí díly byli jasným poučením, tentokrát jim už beta testera dělat nebudu. *6*
  • Veskoslav
    Reskin to může být maximálně z Battlefrontu, protože používá nejnovější engine Frosbyte. Což předchozí Battlefieldy nemají. A pičovat neustále o reskinu. To byl Hardline, který prakticky ani nikdo nehraje. Kdo chce reality, asi si spletl herní sérii.....Mimoto tu máte reálnou hru z WWI....
    • "Mimoto tu máte reálnou hru z WWI...."
      *1*
    • Magister_Peditum
      Jestli to bude reskin Battlefrontu, tak ještě lepší. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit