Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Batlefied 3,4 JE BEZESPORU BAHENITE DNO..
    Ve srovnáni ze stařičkou BF2 je někde na spodině hratelnosti vždyt hra tohoto typu po netu je hafo a ne stejne kopyto. V BF2 je nadhera a ftipné hlášky v cizim jazyce nadabovano, ui iteligence, hratelnost přehled mapy modifikace možnost hrat po LANU prostě super BF 2. Nova varze BF3,4 je trapna konzolovka ktera s puvodni BF2 nemá nic společného jenom nalakali lidi ke koupi díky názvu a pak bylo mnoho hráču sklamano že zrušili lan tak jak tomu bylo u Company of Heroses 2 taky trapna konzolovka a přitom puvodní verze byla super.
    • a hral si 4 ze ju takto odsudzujes ? stfu gtfo
      • Presne tak ma pravdu bf 4 bude lepsie ako 2, hovorili to ze sa snazia priblizit ku 2
        • Presne tak, suhlasim
  • http://www.youtube.com/watch?v=KJIIgdSW6O4 :DDD
  • To uz normalne zni jako komentatori fotbalu. Je tohle budouconost gamingu ? Vysilani streamovanyho hrani profesionalnich teamu s komentatorama? Idolizace dalsich lidi ktery budou brat miliony mesiccne za to ze umej hrat hru ? Stereoidy, sponzory, sazky... OMG man
    • Radši budu koukat na stream profesionálních hráčů BF4, než koukat na živý přenos z Afgánistánu/Sýrie, kde se mydlí v reálu. Takhle by měla vypadat válka...virtuálně a ne se zabíjet doopravdy jako ve středověku, akorát novějšíma hračkama....
      • Jack1947
        Jenze, takhle to ve skutecnosti nefunguje, bohuzel a kdyz to nejde slovem - holt se vratgime do stredoveku byt s jinymi zbranemi ano vyjde to nastejno (ne li hur).
        • A proč tomu tak je? Protože lidi jsou nepoučitelní. Nepoučili se z 1. světový, nepoučili se z 2. světový, nepoučili se z Vietnamu, atd. atd. Tenhle druh se prostě vymlátí do posledního kusu... To je jako pořád běhat proti zdi s rukama za zády a pokaždý čekat, že to skončí jinak než s odřenou hlavou a pořádnou boulí.
    • Inu zvykej si, moderní společnost ráda adoruje ty, jež vůbec nic neumí....
      • jsi tak úžasný *3*
    • Miserius
      Stereoidy neexistujou, sponzoři sponzorujou Progamery uz minimalne jedno desetileti a sázky se daj uzavírat na cokoliv...
    • jo, mrkni někdy na twitch.tv :)
  • Jack1947
    Otazka jestli COD, nebo to BF je myslim uz vyresena (predbezne). *15*
  • Proč rusové zase mluví anglicky? proboha, vždyť ty hlášky reálně nic neznamenají tak proč to pro větší vžití se do situace nenechají v ruštině. *7*

    V BF2 čínani mluvili čínsky, rusové rusky atd. a nepamatuju se, že by to někomu vadilo.

    Tohle mě hrozně. Tohle je prostě špatně stejně jako to bylo špatně v BF3. Kdyby se ty anglické hlášky (ještě k tomu v americké angličtině) daly aspoň vypnout.
    • Jak realne nic neznamenaji? Ze ty ignorujes deni kolem sebe a na hlasky nereagujes je tvoje vec, spise to ukazuje, ze nehrajes tymove. Kdyz budu na nekoho cinsky hulakat, ze potrebuju munici, nebo medkit a dalsi pozadavky, tak mi nikdo nebude rozumet. Ono v BF3 tomu lidi kolikrat nerozumi v te anglictine. Optimalni by byla volba jako v BF2, original, nebo anglictina.
      • V bf2 si to měll v chatu + ikonku, pokud si třeba chtěl ammo. A bylo to v pohodě. Právě třeba ta čínština měla svoje kouzlo. Člověk se naučil, jak se řekne tank, AA, granát apod. To se podle mě dost hodí. *1*
      • úplně primitivně by stačilo, kdyby se vedle labelu se jménem objevila ikonka s municí/červeným křížkem (pro léčení).
        PR v originálních jazycích je a za takovej taliban a jiné "insurgenci" je to legrace.
    • Presne tak. Nejlepsi to bylo v BFBC2 kde sis mohl vybrat jestli to chces v AJ nebo v rustine na ruske strane. Nechapu tenhle stupidni trend. Ve vsech BF vzdy mluvily strany svym jazykem a od BF3 to (stejne jak spousta dalsich veci) jde do kytek
  • Měli by se vrátit k WW2, tam by aspoň ty střemhlavé nálety stíhaček aby mohly pokropit cíl ze vzdálenosti 100 metrů nevypadaly tak strašně směšně :))
  • Veskoslav
    Co by mohli opravit v BF4 a BF3 mě neskutečně štve:
    1. Systém zranění, kdy člověk zaběhne za zeď a následně umře, protože si někdo řekl, že smrt je rychlejší než kulku a sever nejspíš nestíhá. Tudíž mnohdy se stane, že nepřítel nebo já zaběhneme za zeď při střelbě a přesto zemřeme i když jsme už cca 2-3 metry od "zásahu".
    2. To, že člověk nebude moci být zaseknutý ve zdi a v textuře.
    3. Zničitelné prostředí. Nemusí zůstávat krátery po C4 či granátech, ale mnohdy mě štve, že zeď jde odstřelit, ale ta samá o 5 mětrů dál už nikoliv. Samozřejmě že nechci, aby bylo všechno zničitelné, to by pak člověk mohl doufat, že se bude modlit, ať je tam nějaký kopec, za který se skryje.

    A co vadí na hře Vám a chtěli by jste, aby se to opravilo?
    • 1. aby meli postavy realnejsí pohyb, to jest jista setrvačnost když chcete nahle zmenit smer pohybu, pomalejsi akcelerace atd, omezenejší skákani, unava když clovek delsí dobu sprintuje a pod. aby hráči nebehali a neskakali jak šílenci aby je nebylo možne trefit

      2. ozvučení, abych slyšel jak ke mne sprintuje zezadu 80 kg chlapík s 20kg vybavou s nožem v ruce, v bagandzich v rozbouranem baraku plnem skla na podlaze, nebo ješte lepší aby nebylo možne se k nekomu "priplížit" zezadu s vrtulníkem nebo džípem, či tankem.

      3. realnejší bojove scenare a vetsí sankce za smrt, treba aby nebylo možne se spawnovat na členovi tímu. V reálu se taky bojuje o každou ulici nebo barak a nebeha se po bojišti jak deti na dvorku
      • Veskoslav
        1. No uvidíme, jak to bude v Bf4. Ale na reálný pohyb si asi ještě počkáme.
        2. To mi přijde trochu zbytečné. U CS to chápu, ale tady to docela postrádá smysl. Navíc občas ani neslyším přes TS, co ostatní říkají natož ještě nějaký běh atd. Spíše by měli zapracovat na zvyku střelby.
        3. Hrej Hardcore servry. Spousta z nich to má zakázané spawnování na družstvu+respawn na smrt je třeba 20 sekund. Stačí trochu hledat.
      • Joe...je třeba začít s Project Reality ;-)
        • Jack1947
          Ja zkusil, chvily dostal jsem vykopnuti asi (2x) , spis slo o to ze mi to prislo trochu prehnane a bez vozidel beh na velmi dlouhou trat, treba zas nekdy zkusim ale prozatim moc nesedlo.
    • (BF3) Upřímně nechápu jak ze tuto hru někdo může vyplajznout dva tisíce, singleplayer je ubohý, nudný, pro-americký totalitní (opravdu utrpení hrát za ty fanatické špíny), všude samý terorista, brutální kolejnice, ze které když uhnete umřete bezdůvodně, nevím proč ho tam mají.
      Koop je skoro nefunkční a zabugovaný, hra umí spadnout i před koncem mise, nejsou žádné checkpoity.
      Battlelog, no větší s.ačku jsem neviděl, chodit do browseru abych se dostal do hry, no kterého dementa tohle napadlo, buď měli statistiky dát do hry nebo nechat v browseru a oddělit od hry a udělat normální menu, proč mi má browser žrát dalších několik stovek MB paměti, nechápu. Stejně se bude BF4 zase prodávat.
      • Jack1947
        Vidis, kdyby se mi nepoposekaval tehdy tak by se mi libil SP i vic.
        To jsem jeste uvazoval nad koupi BF3 *15* . ( pak uz mne to nak pustilo, cas - DLC atp vsechno s kazdym , battlelog jsem nemel moznost zkusit.)
      • Veskoslav
        No já nevím. Ale hrát Bf3 kvůli SP je poněkud divné. A 2000? No neznám snad nikoho, kromě jednoho, co si nikdy nenechá poradit a nakupuje hrrr, hrrr. Ale je fakt, že cenově to vycházelo dost debilně, když člověk nemá Premium.

        A Battlelog? Zcela souhlasím. Jako když jsem hru spouštěl poprvé, tak jsem na to čuměl jako puk. Protože jsem to nevěděl.
        • Osobně hodnotím hry jako celek a když už to tam je, mohli se trochu snažit a vymyslet normální konflikt, který by nedělal z největšího teroristy na planetě (USA) andílky co se jen brání. Cenu jsem počítal jako základní hru a premium
    • Já chci BF4 jako BF2 1.51 s otevřenějšími mapami a v hezkém grafickém kabátku. Dedikované servery, na kterých se schází lidé, kteří se po pár hodinách znají.
    • Kravicka
      Ta voda vypada divne + se tam hrne velka vlna a na brehu se to ani nehne.
    • Kupovat nebudu, maji tam opet slunce nizko na horizontu - ucinne pri baserape. Vyvojari jsou ze severskych zemi kde maji slunce nizko ale nepochopim proc je nizko na vsech mapach ktere ocividne severske nejsou.

      Znicitelnost bude opet jen pseudo, zadne BC2 se nekona. Vsadim boty ze v mestskych mapach to budou opet jen zdi a na otevrenych nejake mensi baracky kdyz uz.

      DICE nedokazali spravne oaptchovat Metro takze za zdi ve strope byli neustale aimboteri nebo normalni hraci spamujici C4 a kulomet. Jeste pred 3 mesici to stale slo.
      • Veskoslav
        V Metru už to nejde. Aspoň né teď.
  • jsem jedinej komu nejdou vrehrat videa?
    v IE mi to haže několik erroru v javascriptech ostatní prohlížeče problěm nemají :(
    • Tieto su fajn, nie tie stream shity kde hrali noobisti
      http://www.youtube.com/watch?v=tuOqN1-Vf9E
      http://www.youtube.com/watch?v=zZrkdefGbEQ
      • http://www.youtube.com/watch?v=xw8MbJ5z1l0
        jen tak pro porovnání, ne že mě ukamenujete
      • Veskoslav
        Děkuji za videa:)
        • Proč dáváte Veskoslavovi mínus i jen za blbé "díky"? To už trochu hraničí s obsesí a dle mého názoru byste se měli občas zamyslet nad svým konáním, pokud někteří z vás myslí vůbec...
      • ji to vypada dobře :)
  • To už to i CoD má víc novinek ne ? *1*
    • Neboj, zdejsi fanboyove to budou branit zuby nehty. Z BFka je proste CoDko s nevyvazenejma vozidlama, teamwork je neco vedlejsiho a jde prece o to mit "fun" ne? No ze stejneho duvodu se hraje jakakoliv spina, prece "fun" (Baserape).
      • kazdy multi vypada podle toho jaci hraci to hrajou. nejaky baserape opravdu neni vina hry, ale hracu. Stejne tak teamwork apod.
    • Pokial myslis uber inteligentnych psov a ryby ktore sa vyhybaju pocas plavania (co na prezentacii ani nefungovalo) tak ano, samozrejme.
  • Tak co lidičky s Gamesu ? Umoudřely jste se konečně a už vidítě jakej je to bullshit. *4*
    • nevidime aky je to bullshit, mozes nam napisat aky ? a aj preco by som rad vedel :)
      • Jeden člen předemnou to tady věřně popsal. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit