Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mna 7/10 ,ale to som +1 fanda.. *9*
  • Morraw
    Opravdu nádhera. I ta customizace lodí.
    Těším se i na kampaň. Ikdyž škoda, že jen za Imperium. Zrovna čtu Shadow Point, což je asi jediná kniha popisující tento konflikt. Jsem zvědav jaké události a postavy budou v kampani, ale myslím, že jsem na jednom z trailerů zahlédnul jméno Admirála Ravensburgra :)
  • Veskoslav
    Jestli to někdo s hraním myslí aspoň trochu vážně, tak většina má minimálně v pc tu doporučenou sestavu, která je 2 roky stará (obzvlášť ty grafické karty). A kdo to proboha očekával menší? Asi jenom autor, který si naivně myslí, že malé studio=malé nároky....
    • Ale i7 na 3.9GHz, to asi nebude uplně šrotový a zastaralý kousek.
      • Veskoslav
        Mám i5 3470 a bohatě to stačí. A to už je trochu starší procák. Ale žádná hra si ještě nestěžovala, že by výkon nestačil.
        • Mám pocit, že finální boj v Xcom2 dal i5 4GHz pěkně zahulit. Cukalo se to hodně, tahy trvaly asi minutu.
          • Veskoslav
            Tak to jsem neměl žádný problém (dohráno minulý týden). Předtím v den vydání se to bráchovi solidně sekalo i načítalo, zejména, když něco přiletělo na pomoc, ale teď to už myslím všechno odstranili, takže já osobně jsem problém neměl ani v té poslední misi.
            • logika je že tvrdil že žadna hra si ješte nestežovala, co byla lež
            • logika je, ze je to neoptimalizovaný a proto se ti to cuká, mužeš to vyřešit procákem za 15k nebo počkat na patch, jak chceš
            • Čiže logika ak nemám problém ja, nemajú ho ani ostatní. *7*
      • I7 je tam protoze je nuti Intel.
      • Meow
        Požadavky na procesor sou vždycky přepálený jaxvině, stačí i5.
  • N0isy
    HW nároky nešetří!? Vždyť tam jsou věci o 2-3 generace zpátky. *15*
    • Jednou denně pohladit ego, to je zdravé pro duševní hygienu *3*
    • Taky nechapu, pozaduji cpu 2. generace, kdyz uz mame 6. (ne ze by mezi nimi byl az takovy rozdil) a GK je primo smesna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit