Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtel jsme se zeptat co je v BF3 u snipera spot assist
  • Opravdu to ma vyjit ted koncem rijna? Vzdyt tech bugu co tam je. Propadani do textur. Po oziveni medicem: Zasobnik prilepeny na konci hlavne. Protazena pistole. Vehicly se tam krouti kolem dokola, litaji do nebes. http://www.youtube.com/watch?v=By2Ds-GG4-A ; http://www.youtube.com/watch?v=aE3zESmcqwA ; http://www.youtube.com/watch?v=SFVIpQ2rff4 ; http://www.youtube.com/watch?v=yymP2qHFfMc
  • je to BETA !! *1*
  • Čo sa mňa týka ostávam pri Red Orchestre 2, toto je zívačka...
  • Tak nevim ale zatim mi to po delšim hraní přijde jako takovej sniperfest, tedy pěknej hnus, kdy skoro věichni jen sprintujou a zalehaj a doufají že je mezitím netrefí sniper...
  • jak tady čtu ty prispevky prijde mi to divny. Proč by se sniperum mela lesknout otpika? Taky bych omezil moznost neustleho hopsani postav. Vlezete na bojiste a jedine co vidite jak vsichni porad hopsaji a sprintuji aby je nahododu nejaky sniper nesejmul. myslite ze v realu vojaci porad skakaji?
    • Jejich blbost, pak o nich vi skoro celej oponentuv tym. V Bad company 2 se toho taky moc nenaskace protoze to vetsina zkusenych hracu vi, ze se tim prozradi a pro snajpera je naopak jednodussi ho sundat protoze VI kde je. S tim sprintem uz je to neco jinyho, ale kdyby po tobe nekdo strilel tak by si se sel v klidku schovat aby ses nahodou nespotil? WTF proste blbost...
    • V realu taky nastavaji situaci, kdy nepritel vidi jejich odlesk. Ackoli ve hre to bude asi mnohem vyraznejsi.
    • Hanzales
      Kdyby se těm snajperům nelesky optiky, tak by byl člověk mrtvý mnohem víc :) Myslím, že se to leskne jen když se zazoomuje a člověk má (byť vetšinou malou) šanci ještě nějak zareagovat. Nevím, napsat by se o tom všem dalo dost. Pro mně je ale důležité, že jsem to teď zase na dvě hodky zapnul a bavil jsem se náramně. Sice se mi povedlo jen jednou dostat na třetí přičku s docela slušným ratio, ale i když člověk chcípá, má radost alespoň z nějaké té povedené sabotáže. To jsme se takhle ve třech plazili uličkou a nad náma zleva zprava lítaly kulky a rakety. A když naše linie zatlačila tak jsme vyskočili a odpálili kontrolní bod. To byla radost. Na žádné skákací týpky jsem nenarazil :o) Navíc věřím, že když si člověk v plné vyslouží nějaký pořádný rank a dostane se k zajímavým zbraním a vychytávkám, a potažmo v tom HC nebude ten autoheal a různé "ukazovátka" tak to bude zábava výsostná. A celá ta zkušenost pořád jen z té jedné malé akční mapy v beta stádiu. Už se těším někam, kde bude nějaký šikovný commander koordinovat postup na nějaké obrovské mapě a já rád budu pobírat rozkazy a tlačit nepřítele zpátky odkud vylezl ;o)
      EDIT: každopádně si BF3 koupím určitě až to oplácne nějaký ten patch a nebude to stát pálku klasickou pro horkou novinku. BF2 jsem jen zkoušel a vypadalo to báječně. BFBC2 mám, ale nějak mně nechyt, ale tohle je asi fakt něco mezi a už jen to video s mapou Caspian borders mně docela nalákalo.
      http://www.youtube.com/watch?v=H9ndz13zUms
  • Kdyz to tak sleduju,tak hraci BC jsou z toho povetsinou nadseni.Pomerne hodne cod hracu je z toho taktez nadseno.
    A ani se jim nedivim,kdyz bf3 pusobi dojmem jako mix prave dvou zminenych her.
    Pusobi to na me tak,ze EA ve sve snaze pokorit cod vzali jako zaklad BC2,ktere do znacne miry prokopali k obrazu COD.Dali tomu nazev BF3,coz zni lepe a lepe se to pamatuje.
    A aby to nevypadalo,ze to s predhozimi BF(1942,2) nema nic moc spolecneho,tak tam pridali podporu 64 hracu,a par dalsich drobnosti.
    Ostatne vozidla ,audiovizual a 64 hracu je z pohledu EA jedny z nejsilnejsich zbrani ,ktere proti mw3 maji.
    Ostatne je to celkem logicke.Nejlepsi cestou,jak cod porazit je ta,ze se vezme nejaka zavedena znacka,pod kterou se udela cod na steroidech a pokusi se ukradnout tomu cod jeho fanousky.
    Ostatne ta snaha EA o sesazeni Activisionu z trunu je neprehlednutelna.Odhledneme li od jejich prohlasenich,kde tuto snahu vubec neskryvaji,tak se staci podivat na jejich posledni fps pociny jako nove MoH nebo Crysis 2.
    A ne,nejsem fanousek cod a jinych her,jak je tady bezne nadavano,kdyz si nekdo dovoli zkritizovat jejich modlu.
    Prvni dily BF jsem mel rad,stejne tak cod,ale to co posledni roky predvadeji s obema znackama je dost smutne.
    Stejne budou obe hry dostavat 8+/10 hodnoceni,protoze tyhle vyhypovane hry ani jine hodnoceni proste nedostavaj i kdyz si to casto vubec nezaslouzi.
    • No, taky mi vadi spousta veci, ktere v dnestni dobe pridavaji do her. Nebo se snazi vykradat napady jinych titulu pro svuj prospech.
      Ja BF3 hral a jedine co mi zatim vadilo je Battlelog (ten rozzuril opravdu hodne) nehlede na bugy kdyz to je beta. To ze hra vypada jako misenec BC2 a Cod je IMO diky tomu ze clovek rychleji chcipa, regeneruje se( i kdyz tohle uz je proste v dnestnich stricekach vsude... dabluzel) a hra se presunula do dnestni doby( BC2 mi prislo jako lehka budoucnost). Jenze pozor az na ten Regen treba v BF2 clovek taky pekne rychle chcipal az na ten regen, kdo si mylel ze regen nebude, tak se jeste nesmiril s dnestni dobou.Lepsi to nebude, asi jen horsi. A jako BC to vypada protoze to jede na enginu kterej je proste nastupcem toho predchoziho. A protoze tam makaj stejny lidi tak to proste bude vypadat stejne. Me osobne se stylizace grafiky libi. A dalsi vec proc je to podobne BC2 je to ze se tam daji likvidovat Baraky a zdi. Kdyz se to takhle rozkouskuje, tak me to proste vyhovouje nehlede na dalsi tunu vychytavek. Bezchybnou hru proste nikdy nikdo neudela tak se s tim sakra lidi smirte. Nerikam abyste kdyz se vam neco nelibi drzeli hubu, ale neprijde vam, ze uz tady bylo takovyhle stiznosti tuna a miliony. Je to jednoduchy jestli se to nekomu nelibi ruce pryc.
  • Nesnašim tyhle blbečky kterí hrají aktualne každou novinku aby byli in a komentuji to ve foru. Za par dnu vyjde plna hra a budete to zas komentovat a pak se na to zapomene a budete hrat neco jineho nerdi. treba vyjde Skyrim tak budete komentovat skyrim. nemate koule na to hrat co vas bavi a hrat treba starší hry protože tam by se s vama na foru nikto nebavil. navic si hry ani nekupujete len stahnete a pak vyblijete na foru nejake svoje moudra. Je mi z vas spatne
  • Názor zkušeného BF2 hráče (přes 3000 hodin hry):
    1. Zvolená mapa je dost špatná (metro) - styl ala COD. Hrát tuto mapu mě vůbec nebavilo. 2. HUD nevypadá dobře a je velmi nepřehledný. Těžko jsem se orientoval - vůbec nechápu, proč musí měnit něco, co fungovalo. Proč je např. mapa v levém dolním rohu a ne v pravém horním, jak jsem byl zvyklý. Nepřátelé jsou na mapě těžko k povšimnutí. 3. Absence spotování je katastrofa. 4. Herní zvuky jsou čistě průměrné a vlastně i dost špatné, protože ony "atmosferické zvuky" člověku dost kazí hru - opět ta rádoby COD filmovost BF3 narušuje hratelnost. Člověk se těžko soustředí na boj, těžko se hledá protivník, když to všude kolem idiocky bouchá. 5. Ovládání je idiocké - člověk si nemůže nabindovat myš a je problém i s bindováním klávesnice. To je katastrofa! 6. Celkový dojem ze hry - velmi špatný, COD atmosféra, nulové možnosti v taktice - asi určitě díky hloupé mapě. 7. Nastavování hry a spouštění hry samotné - velmi špatně řešeno (např. se bez spawnutí nemůže nastavit rozlišení hry atd., připojení k serverům působí amatérky). 8. Hodnosti jsou špatně udělané a nesmyslné. Opět způsob ala COD. 9. Odznaky apod. člověk získává prakticky za nic a stále se spamuje nějaké získání odznaků na obrazovce = ne jako u BF2, kde získat nějakou stužku bylo za skutečné zásluhy. 10. Bodování - velmi špatně provedeno. Člověk dostává tisíce bodů a ani neví za co. Opět COD. 11. Pohyby vojáka a animace - slabota. Občas jsem zklouzával ze svahu, jak kdybych hrál Mirrors Edge. Je tu absence pořádné animace na oživování. 12. Řešení jednotek - nepřehledné = nepochopil jsem, kde jsou spawn pointy, zůsob zakládání a vedení jednotek, velení atd. 13. Battlelog - amatérský. 14. Jako velký zápor též vnímám, že nevidím hodnost spoluhráčů, ani protihráčů. V takovém případě se těžko mohu držet zkušenějšího atd. Zjišťovat složitě z výsledkové tabulky, kdo má jakou hodnost je k ničemu.

    Jinak řečeno, BF3 je velmi odlišný od BF2. Je velmi málo přehledný, filmový ala COD a rozhodně není pokračovatelem BF2, ale jde spíše o třetí díl Bad Company.

    Jsem velmi nespokojený a počkám si, až BF3 dokončí a vydají. Do té doby mohu hodnotit jako selhání. Samozřejmě je mi jasné, že výhradní hráči BC nebudou souhlasit - ale tito hráči nikdy nehráli skutečný battlefield.
    • šptná mapa? lol kdybys byl voják tak bys asi taky rikal tohle pole se mi nelibi a nepratele jsou tezko vsimntelni, tady nebudu bojovat, jseš obyčejnej noob
      • noob zase tak moc ne. byl jsem dost zkušený hráč BF2. jak jsem psal, nahrál jsem přes 3000 hodin a KD jsem měl kolem trojky s tím, že jsem hrál úplně všechno (všechny mapy, vehicly, kity atd.). hodnotím mapu z hlediska hratelnosti a tato mapa je fakt slabá. ale beru, že má někdo jiný jiný názor.
      • Tohle je dost dementni prirovnani.
        Je to HRA,ne skutecnost,tak proc by nemohl kritizovat mapu?
    • Budu reagovat pěkně bod po bodu, aby to bylo přehledné, souhlas? ... asi jo.

      1. Souhlas, CB, o tom je BF, ne nějakém Rushi a je to chyba DICE nebo kohokoliv, kdo tak rozhodl. 2. Mně teda na HUDu vadila jenom mapa, ta je nepoužitelná, na BL foru je petice za její předělání. 3. Blbost, spotovat se dá, růžice v betě sice chybí ale Qčkem se dají označit nepřátele. 4. Zvuky a špatné? To víš, na bojišti obvykle pořád něco bouchá, pokud ti tohle vadí, pak by sis možná měl radši vyjít na procházku do parku, tam snad nic bouchat nebude. 5. Souhlas, petice na foru. 6. Tak, debilní mapa, žádná kooperace v četě atd. 7. Souhlas, petice na foru.
      8. Nevím, jestli jsou špatně udělané, ale jestli tím myslíš, že je rankování příliš rychle, tak věz, že je to tak schválně v betě, aby mohli lidi vyzkoušet víc věcí. 9. Co jsem napsal předtím, ale taky souhlas, že některé stužky jsou směšné a zbytečné (stuha za to, žes hrál rush mod? vážně?). 10. V9š za co, vždycky se zobrazí např. supress - body a pod tím třeba kill assist - body. Chcu ale napsat na forum návrh, aby byly nerflé body za zabití na úkor věcí pomáhající týmu (dopl. munice, oživ, spot apod.). Jestli chce někdo kempit a huntit killy, tak klidně, ale ať nepočítá s tím, že se dostane na špičku žebříčku). 11. Nevím, co se ti na tom nelíbí, animace perfektní, chtěl bys radši animaci vytírání zadku při klouzání ze svahu, to je ten pokrok IMO, animace oživování ze strany zachránce myslím opravdu chybí, protože beta. 12. Souhlas, je v tom bordel, petice na foru. 13. Konkrétně? 14. Různé level upy, info apod. na HUDu ti vadí, ale svítíví rank vedle hlavy každého spoluhráče ne? *7*

      Jasně že tam je spousta věcí z Bad Company, to byly taky díly série BF a tak si odtud vzaly co chtěli a fungovalo, ale BF2 byl o 64 Conquestu s vozidly vším kolem toho a jak si zahrajete Caspian Border nebo jinou 64 Conquest mapu, uvidíte vylepšený BF2.

      Na konec ještě dodám, že nadávat nebo psát sem, co je potřeba změnit nikomu nepomůže, bežte na BL forum, kde jsou témata jako petice a napište tam, že s tím souhlasíte, určitě přispějete víc, než tady. Uf...
      • dobrá reakce *3* Dávám palec nahoru.

        K těm animacím: Chyběla mi tam animace při revivování spoluhráče. Prostě jsem jen stál, ruce u sebe a spoluhráč se z ničehonic nahodil. Pak jsem scházel kopec a vypadalo to, jako bych se klouzal z kopce, což ovšem vůbec nebylo nutné - kopec byl mírný a dal se normálně sejít. To mi připomnělo jinak skvělý Mirrors Edge.

        K těm zvukům: V BF2 bylo velmi snadné lokalizovat nepřítele podle zvuků, které dělal. Ať šlo o komentování házení nádů, střelbu, házení lékárniček apod. Toto člověku velmi pomohlo.

        Ke spotování: Snažil jsem se, ale nějak mi to nevyšlo. Absence růžice je k smíchu. Nejspíše bych prodal DICE auto bez zpětných zrcátek, když oni nám chtějí prodat takový BF.

        Psát kamkoli nemá cenu. DICE už má hotovo a nicmoc měnit nebude. Díky hype jim to vždycky někdo koupí. Já to napsal aspoň sem, aby tu nebyly jednostranné názory hráčů COD a BC. *2*
        • Erien
          To se velmi pleteš Dice řeklo, že finální verze se ještě hodně změní a už je tu první seznam a né poslední, co Dice opravuje viz zde: http://www.battlefield-3.cz/battlefield-3-beta-seznam-veci-ktere-budou-opraveny-ve-finalni-verzi-hry/

          Navíc příkazová růžice ve finále u pc bude, to bylo taky dávno řečeno. Takže tady nepiš hlouposti a něco zjisti nejdřív.
          • taky hodnotím betu... a ne finální verzi. a když není růžice v betě, je někde chyba.
          • Oni toho DICE taky hodne nakecaji... Pochybuju, ze jeste neco pribyde. Oni budou radi, kdyz opraveji vubec vsechno, co je ted v bete pos*any. Vydani je za 3 tydny, takze v tuhle dobu je asi nejvetsi cas ukoncit final verzi ne?
      • H4wk
        Suhlasim.

        Mam Veteran rank 8 tzn. kompletne vsetky BF a toto JE pokracovanie BF2 ako sa patri, malickosti sa upravia vdaka peticiam a vo full verzii stravime vela casu :)

        btw ten 'zkuseny hrac bf2' hore zrejme nebude az tak skuseny, na to co za blbosti sem pise mi skor pride ako CoD hrac.
        • *1* a kolik si nahrál v BF2?

          COD jsem hrál taky. *3*
    • SA-reg
      Tamtadádadádadá... já to říkal... já to vždycky říkal. A jak jsem chytal mínuska... ahahaha a co tu teď čtu...

      Jo a BC3 to tak není... je to CoDfield. BC2 je lepší.
      • Z jedný beta verze hry bych neusuzoval že je BC2 lepší.. I když zatím se to tak zdá.. Snad to ještě upravěj a bude to aspon tak dobrý jako BC2..
        • Pokud to ma byt stejne tak "dobry" jako BC2, tak to meli nazvat BC3. Tohle bohuzel melo byt alespon tak dobre jako BF2
          • máš recht, předsedo!
      • H4wk
        Nepisal si to hore ako 'A.A.' nahodou ty ? To by sedelo.
        • SA-reg
          Ne. Píšu pouze jako SA-reg nebo SA-reg bez licence atd., když se mi nechce logovat.
  • Nechápu proč nemůžu normálně spustit betu do menu a nastavit to, pak přejít do in-game server browseru a hrát ...
    • je to blbost no. nastavovat si ovladani a grafiku uz na serveru je trochu demence. snad to EA do plne nejak zmeni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit