Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • donedávna nejlepší hra P+, jenže přišel Taro Yoko a ten posunul Platinum úplně na jinou úroveň a dal jim tu nadstavbu, aby by mohli vytvořit hru generace.
    • No já hlavně doufám, že po tak výborných prodejích (sami P+ přiznali, že předčily jejich očekáváné), se dočkáme dalšího dílu, protože Automata byla do jisté míry jedinečná záležitost.

      Vůbec celý P+ platí za jedno z nejstabilnějších studií současnosti a pořád jsou tak nějak svoji. Nebojí se nových IP, mají vybroušenou hratelnost, kterou staví nad grafiku ale přitom mají jejich hry unikátní art styl.
      • No, art styl Automaty je úžasný, ale textury z roku 2007 si mohli odpustit, ta grafika je jediná kanka, přitom některé lokace jsou vskutku nádherné i s touhle grafikou...Ale dá se to omluvit malým rozpoctem
        • Takže podle tebe Nier vypadá jako God of War 2, Team Fortress 2, první Bioshock a podobné hry co vyšly před 11 lety? Se na ně jdi podívat a pak se podívej znovu na Nier.. Neříkám, že to je vrchol, ale srovnávat to s 10+ let starýma hrama, to je fakt trochu nesmysl..
          • no, třeba Crysis má lepší textury *3* Já nejsem žádnej pedant na grafiku, ale prostě ty textury se jim nepovedly, zatím si stojím a rozhodně není ani fajn donačítávaní objektů. Art style je na druhou stranu uchvatný, třeba to shopingcentrum wau!
  • MickeyMutant
    Je, nebo to není první remaster, který tu dostal desítku?
    • tak zaprvé to není remaster a není to ani recenze portu, je to recenze hry samotné, protože tahle pecka tu nikdy neměla recenzí. Kapišto?
      • MickeyMutant
        Nekapim. Píšou, že to hráli na Switchi, proto předpokládám, že je to recenze nové verze, tedy portu/remasteru z letošního února.
    • 0011
      Bayonetta 2 není remaster ale port
      • MickeyMutant
        To je jen otázka sémantiky. Lze to brát jako vylepšený port (např. 60 FPS oproti původním 30 FPS). Ale to není pointa. Je to prostě 4 roky stará hra na jiném hardwaru. Proto se ptám, jestli je to první takový případ.
        • 0011
          Ne není to otázka sémantiky, je to ta samá hra. Bayonetta 2 neměla nikdy uzamčené fps na 30 a dotykové ovládání už měla tehdy. Stejně jak napsal kapišto je to první recenze na webu téhle hry, já v tom problém nevidím, je to ta samá hra, ovládá se stejně akorát běhá líp, na jakém hw je irelevantní. Last of us remaster dostal 8/10 ale to je jiný případ protože tu byla recenzovaná původní verze(10/10) a šlo o remaster. Spíš bych řekl, že tohle je nejvíc zpožděná recenze na tomhle webu za celou jeho historii, což téhle hře neubírá na jejích kvalitách, vzhledem k tomu že nový God of War šel trochu jinou cestou tak B2 od svého vydání prakticky nemá ve svém žánru konkurenci, aby taky ne když je od tvůrce prvního Devil May Cry
          • MickeyMutant
            Máš pravdu, původní Bayonetta 2 nebyla uzamčená na 30 FPS. Běhala ovšem podstatně hůř než současná verze na Switch. Recenzi můžeš samozřejmě brát i jako hodnocení původní hry, pak ale budeš muset ignorovat slova Patrika Hajdy, který praví, že recenzuje "remaster na Switch".
            • 0011
              V tom případě...... Slyšel si Patriku, máš tam chybu *5*
  • Doteraz som nechapal 10tky pre Bayonettu 2 a nechapem ani tuto.

    Prinasa nieco nevidane do zanru? NIE
    Posuva svoj zaner dopredu? ANI NIE
    Obsahuje nieco co ine take hry nemali? VOBEC NIE

    Tak kvoli comu ta hra dostava ultimatky?
    • Jack1947
      Já to beru prostě tak že to je rest a navíc desítek rozdali málo. Tak je to třeba poupravit pak taky je to oblíbené.
    • Ta hra není desítková. Průměr 91. Slušná mlátička.
      • Lol. Je to devítková hra. 9.1 má blíž 9 než 10. Máš problém se základní matematikou. Měl bys příště myslet, než zareaguješ. Tyhle tvoje záchvaty jsou fakt na nějaký prášek. Očividně nějaký mindrák...
        • Dobře, takže desítkova hra je jen s průměrem 95% a víc? Lol, takže určitě souhlasís ze Last of Us je desitkova a Divinity devitkova hra...
      • a od jaké hraníce je desítková hra. Od jakého průměru na MT? Jako Breath of the Wild 97% nebo Ocarina 99%? Nenech se vysmát iso trolle, tvoje argumenty jsou na úrovní školáka zvláštní školy s barevnou pletí.
        • jamar28
          https://matematika.cz/zaokrouhlovani
          • takže 5 z 10 je akorát jinak označená desítková hra? ahaaa
        • Jinak Games.cz samozřejmě není jediná, druhý největší herní portát tomu taky dal maximální hodnocení:

          https://www.gamespot.com/reviews/bayonetta-2-review/1900-6415911/
          • Velikost portálu nemá žádnou souvislost s hodnocením. Hodnocení je názor jednoho člověka, který má stejnou váhu, jako koholiv na jiném portálu.

            Kvalitní tryhard... heh...
    • jamar28
      Proč by si desítku měla zasloužit jen hra, která přijde s něčím novým, posune někam žánr atp.?
      • Protože pak by stačilo dělat jen karbonové kopie desítkových her s přidanou jednou kravinkou a dostalo by to opět ta 10. Hodnocení by potom nemělo smysl.

        #FollowTheLogic
      • MickeyMutant
        Je to odkaz na místní sekci "Jak hodnotíme": "(hry)...Posouvají hranice obecné představy o dokonalosti ve svém žánru i v obecném slova smyslu."
        • jamar28
          Ahá, oni to mají takhle hezky popsané, tak to je pro mě novinka. Teď už chápu všechny ty narážky ve stylu "aha, takže to musí být bomba jako Half-Life, když to má desítku", které tu vídám. Díky za osvětlení.
          • Jack1947
            To je hezké ale to je stará stupnicve hodnocení - ta už tu nefunguje hodně dlouho.
  • Tak konečně se dočkala recenze i 4 roky stará hra, co je teď portovaná na Swith.

    Kdo ví, třeba si ještě vzpomenete třeba i na takový Xenoblade Chronicles X, ale to asi budou hráči taky muset počkat až bude po letech nějaký port co?

    Dál bych rád řekl, že autor recenze nezmiňuje, že se druhý díl na rozdíl od prvního drží o poznání víc při zemi a není tak odvážnej (možná, že je to přímo z vůle Nintenda) a hlavně to hrejte pokud možno s pro controllerem.
    • redakce Games.cz nemuze za to, ze nemas switch...
      pokud te zajimaji recenze her na IQ 151, zkus Zenit Pionierov
  • Zajímalo jestli hrál autor recenze někdy DMC 3?
  • Johnny
    Já teda nevim ale tyhle japonský bojovky mě nikdy nebavily... já bych tomu dal tak 7..
    • ty bojovky takže nebavily. 7/10 za tvou gramatiku.
  • Obdivujem ľudí, čo toto dokážu hrať. Ja som prvú Bayonettu vzdal po pár hodinách. A nie preto lebo by to bola zlá hra (práve naopak), ale išlo mi ruky roz****ť! Preto nehrávam ani Street Fightera a rekord u mňa drží Ninja Gaiden, to som vydržal hrať asi 5 minúť, šialenstvo.
    • Tak je pravda, že chvilku trvá, než se do toho člověk dostane, tenhle typ her na tebe obvykle vybleje třináct milionů různejch technik a komb během první půl hodiny. Ale jakmile zvládneš jedinou takovou hru aspoň průměrně, u jakýkoliv další jseš doma prakticky okamžitě. Teda, až na ten Ninja Gaiden, to je fakt magořina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit