Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevim, v Upoutavce na hru neni ani 1 zaber ze hry, urcite by to chtelo nejaky obrazek a tim zacatkem roku myslite 2012?
  • offtopic, ale predsa... ak budete mat niekto cestu cez londyn, chodte si urcite pozriet Doctor Who Experience v Kensington Olympia... stravili sme tam s priatelkou 3 hodiny a bolo co pozerat; taky TARDIS zvnutra a originalna konzola z 10teho doktora, vsetky screwdrivers... monsters... atd... :)
    • A Dalekove jsou tam taky?Jinak to musí být supr,jsem velký fanoušek Doktora ale bohužel cestu do Londýna nějak neplánuju
  • No seriál je naprosto skvostný, ale hry se bojím. Zatím vyšlo několik her s Doktorem, ale nebyly to zrovna trháky např. Doctor Who: The Adventure Games, měly sice dobré příběhy, ale grafika byla dost zastaralá (ale hra na sebe vydělávala jen v zahraničí. Ve VB je k dostání zdarma.). Po stránce obtížnosti šlo o hru pro děti. Proto doufám že tato hra bude větší výzva a herní doba nebude 2 hodiny. Budu držet palce, aby se tento pokus přiblížit Doktora širší veřejnosti podařil. Tento seriál si to zaslouží.
    • Tak Dr. WHO: TAG se nikdy jako trhaky netvarily. Mely to byt prave takove ty jednoduche vzdelavaci gamesky pro mlasdsi publikum (i kdyz treba v Gunpowder plotu bylo dost pomerne dospelych narazek). Tohle ale vypada hodne dobre. Zajimalo by mne ale, zda budem opravdu hrat za Doktora.
  • thanak16
    Pokud to dopadne tak dobře jak když dělali moji oblibenou hru dle filmu (ano spíše komiksu) Batman AA, nebo AC...tak budu nadšenej :) škoda že to nemají na starost stejní lidé :D
    DRŽÍM PALCE AŤ TO TAK DOPADNE!
  • Aleši ve druhém odstavci máš překlep: Rover místo River..
    • Ne,je to River Song
      • ales.smutny
        Bylo Rover, opravil jsem ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit