Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hardli
    jako jit si tam zahrat me tam moc nelaka, nevite jestli tam budou na miste nejake slevy na bundly pripadne na dalsi veci ?
  • A můžu tam někomu od Sony dát přes držku za vnucený, nesmazatelný a urážlivý Singstar v mé PS3 a jejich tupou aroganci?
    • Loneck
      S tim Singstarem souhlasim. Je to na facku, aspon levackou.
    • Ze zrovna ty mluvis o tuposti a aroganci :-).
  • meh, ceske Sony robilo aj svoj stanok na Istrocone min. vikend a tam boli stale len Infamous, Fifa 14, Knack etc... Keby tam radsej doniesli prave tieto hry, bol by som o moc radsej -.-
    • Mato1987
      Veď toto, bol som sa tam pozrieť minulý víkend, ale z hernej ponuky som bol absolútne sklamaný....
      • jj, presne. My sme tam boli cely vikend a aj ked hry neboli primarnym dovodom navstevy, diery v programe sme nimi vzdy zaplnali. Tento rok ale nie, pretoze tam nic nebolo. Nastastie sme hned druhy den pochopili a cela partia sme si doniesli vlastne DSka a kupili flasu bourbonu :D
  • Mato1987
    Order vyzerá fakt sľubne a rád by som si ho skúsil, ale cestovať kvôli tomu do prahy nebudem :D
  • Jsem rad, ze v SONY maji rozum a bude tam zona 18+. Takze si hry budu moct v klidu vyzkouset a nebudu muset resit vresteni a otravovani typickeho ctenare games/levelu.
    • Já se chystal i tak, ale za zónu 18+ palec nahoru. I za umístění, když tam bude nuda, v okolí je spousta hospod. Jinak nevíte někdo, jestli budou stejný hry oba dny? Abych tam nepřišel v sobotu nadrženej na Bloodborne a nezjistil, že byl jenom v pátek a mam smůlu.
    • Miserius
      Fakt to tam bude? To by bylo výborný, chci si zahrát Bloodborne aniz bych musel z nohou kazdou chvilku setřást nějakyho Replay fandu *1*
  • Jack1947
    Order mě nenadchl, Bloodborne hmm možná i bych zkusil. Far cry 4 mě zas tolik nezajímá suma sumárům. Nemusím tam zas tolik být.
    • Miserius
      Jacku jestli tam pujdes tak řekni kdy, tebe bych chtěl vidět, chci se přesvědčit, že jsi opravdu člověk *1*
      • Jack1947
        Proč bych tam měl lézt, vždyt jsem psal že tyhle veřejný akce moc nemusím...

        Tak vtipnej až to ani nebolí.
    • TheGGG
      Koho to asi zajímá? Zase Pc troll, co prostě musí říct, jak ho ty konzolovky fakt nezajímaj.
      • TheGGG je jak ho*no na botě...
      • Ty ses dobrej certik z krabicky *1*
      • Jack1947
        Ted už jsem i pc troll? řekni mi jak moc ještě musíš klesnout. ( nikdy jsem nenapsal že mně nezajímaj)

        Tebe tam ani rodiče nepustí...
  • A kdyby hodili nějakou zajímavou slevu, hned bych si PS4 s pár hrama odnesl. :)
  • Kozy
    No tak to je paráda a rovnou u Mánesa, to si radši zajedu na Bloodborne než do školy.
  • To je narez. O takovem lineupu si nejake trapne For games muze nechat jen zdat.
  • TheGGG
    Zajímavý, ale nejdu. Počkám až hry vyjdou a zahraji si je sám, poslouchat řev desetiletejch děcek co v doprovodu otrávených rodičů běhaj mezi konzolema a hrajou hry o kterých ví h*vno mě fakt netankuje.
    • Vzdyt to sou tvoji vrstevnici, clovek by mel detsvi travit mezi svymi vrstevniky.
    • Škoda, skvěle bys mězi ně zapadl.
    • Pravda, ty ve svých 15 a rodiči, co ti všechno dle tvých slov platí, je obrovský rozdíl, že? *7* Navíc by tě rodiče ani samotného nepustili, vždyť ještě loni s tebou jezdili výtahem, když ses bál.
    • solomon.short
      peklo zamrzlo, dávám plus *1*
    • Miserius
      Mohlo by to být jako na For Games, tam to hlídali a fakany vyháněli od her který by neměli hrát

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit