Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drakensang -The River of Time je opravdu nádherná hra,doporučuji všem RPG hráčům a jsem rád,že je zde uvedena.
    *3*
  • nemáte pravdu s tim Mass Effectem 2 já ho hrál a je to nejlepší RPG co jsem hrál je hodně stylů RPG a tohle je typ RPG stejný jako má Hellgate London
  • Fallout III a zbytek nejvetsi odpad tisicileti.
    Nejvetsi prekvapeni roku 2010 league of legends. Jinak to stalo zaprd.
  • Prameny 2010 ale... *3*
  • ale to já vůbec nezpochybňuji. Jen ti říkám, že ti zodpovědní za příběh gamedesign f3 měli dokonce více času než Obsidian a výsledky stojí za prd. Programátoři a grafici si u tvorby f3 podle mě mákli více než u fnv, protože jeli od téměř začátku. Ale to s příběhem a gamedesignem vůbec (!) nesouvisí.
  • Amylee.Anderson
    To už bohužel neni RPG...
  • kotty
    Vim, ze to asi bylo mysleny s nadsazkou, ale BG je taky od Bioware, tezko si asi sproste vykradli svuj vlastni titul :p
  • corfer
    Víceméně jsi reprodukoval, co jsem řekl, tedy že ME 2 není čistokrevné RPG. Navíc pokud se podívám na gamerankings.com, je tam Mass Effect 2 v žánru action RPG, řekl bych tedy, že neprobíhá žádná mystifikace ani ze strany médií.
  • Leonidasss
    Asi sis nevšiml, že to jsou nejlepší RPG hry roku 2010. Dragen age origins vyšlo v roce 2009.
  • Mna najviac stve ze sa zabudlo na dragon age! F:NV je uzasna hra ale DA:O svet, suboje, pribeh, konverzacie su podla mna o level vyssie. Netvrdim ze kazdemu sadli ale ja sam mam na DA:O Nahranych cez 300 hodin a stale pribudaju...
  • boze to je ale blabol takhle muzu vyblit cokoliv Mass efect je sprosta vykradacka baldurs gate zkombinovana se strartrek elite force zkombinovana s doom
  • No fallout bych dal trochu výš a přidal bych Mass Effect 2 ale jinak souhlasím
  • ej na ME2 ste zapomeli????
  • Budeš se divit, ale ano. *1*
  • Jedine, v cem by z techto nominovanych RPG mohl F3:NV zvitezit, je soutez o nejhorsi engine...
  • Ani nevíte, jak rád bych souhlasil, ale bohužel pro mne je současný žánr RPG již opravdu mrtev. Sice si ještě určitě zahraji pokračování Drakensangu, ale Realms of Arakania to prostě není a tak mnohem raději obětuji to skrovno času, který ještě ke hraní v dnešní době nalézám a raději si zahraji nějaký skvost z dob minulých.
  • Ačkoliv je vcelku pochopitelné, že někteří lidé nejsou s to pochopit mnohé koncepty, které jiné lidi vedou k vyjadřování spokojenosti či nespokojenosti se současnou klasifikací her do určitých žánrů, lze to vysvětlit i prostšími slovy. Pokud mám oblíbenou vanilkovou zmrzlinu a najednou se všichni zmrzlináři z okolí po nátlaku zákazníků podvolí a začnou ji ochucovat pistácií, až se nakonec stane zmrzlina označovaná jako vanilková pouhou kopií zmrzliny pistáciové, znamená to snad, že mě bude "vanilková" zmrzlina stále chutnat? Těžko říci, ač totiž mám pistáciovou zmrzlinu také rád, ve chvíli, kdy si objednávám zmrzlinu vanilkovou, tak očekávám, že se v mém kornoutku také vanilkový kopeček objeví, pokud se v něm však objeví kopeček pistáciový, budu pravděpodobně zklamán. A stejně tak jsou i mnozí lidé, včetně mě, zklamáni, když jim je v krabičce s označením RPG servírovaná pochutina, která neodpovídá jejich představám a potřebám.
  • Risen je z roku 2009 *7*
  • nehnevajte sa na mna ale kde je RISEN ?! vyborna hra s krasnou grafikou zatial najlepsou aku som videl v RPG hre a bojovy system tam bol BEZKONKURENCIE pre mna je RISEN zatial naj RPG kazdy ma iny nazor ale aspon mohol byt nominovany....
  • ME 2 je RPG. _Jaké_ RPG to je, jestli dobré nebo špatné, je úplně, ale úplně jiný problém. A jestli se ti líbilo nebo ne, je zase něco úplně jiného. Takže by to napřed chtělo číst, a pak komentovat. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit