Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nazdar,
    hra super. je to samozrejme trochu jiny zazitek nez je vetsina hracu zvykla, ale stoji to za to. optimalizaci jsem prekousnul. kdo bude chtit tak si hru uzije kdo ne tak bude jen remcat jak je lokalizace na p... a jak se to seka. nikdy jsem adventury moc nemusel, ale co jsem hral Fahrenheit a Heavy Rain, tak mam tenhle zanr rad. je to proste relax!
  • LA noir je na pc jeste osklivejsi a hur optimalizovany jak gta4 takze pro me je vitezem Amnesia.
    • Amnesia tu bola už minulý rok...
  • L.A noire ma fakt velmi bavi, je to dobra hra... akruat ta optimalizacia, musim to hrat na 22" palcovom monitore na rozliseni 1400*1050 pricom nativ je 1680*1050 takze mam pruh jak v kine :D ale zas uznavam ze moja grafika uz asi itez patri do srotu a trebalo by kupit novu :D uz ani Orcs Must Die som nepusitl na plno ( anitaliasing osm musel vypnut) :D
  • Tento rok byl relativně zdařilý na adventury - To the Moon, Edna & Harvey, Trauma, Baron Wittard, Goin' Downtown plus ty zmíněné. Osobně jsem se ale nejvíce bavil u A New Beginning .

    Tento rok ale dle všeho vypadá daleko lépe - Bracken Tor, Asylum, Lucius, Sherlock a především The Last Cown *4*
    • * Minulý rok *3*
  • Jedina adventura ktera mne bavila byla Zak McKracken

    Byla to vubec adventura,,
  • Erien
    Rozhodně souhlasím L.A. je fakt super, pro mě jedna z nejlepších her roku, aspoň mě bavila velice. Jinak nejvíc vzpomínám na Poldu 1, 2, 3. To byla adventura :))
  • L.A. Noire si tedy musim nekdy poridit. :) Diky za tip, jen skoda, ze se tam neobjevilo vice PC titulu (ale Matrojsky si odted dam do hledacku).

    Jinak obrovska vytka nejen clanku, ale cele redakci Games.Tiscali. Tak nejak mi prijde, ze jste letos uplne presli toto: http://freebirdgames.com/to_the_moon/ Hra je po pribehove strance kvalitativne srovnatelna (!) s Gemini Rue.
  • GlaDOS
    Já chápu, že L.A. Noire je z velké části adventura ale pod názvem kategorie jsem čekal, že tu budou spíše klasické point n' click. Dobře, Posla smrti 3 jste vyřadili, je to váš názor ale co takhle A New Beginning? To je skvělá adventura a ve velké pětce by si zasloužila být.
  • la noire zrovna parim, na steamu byl o vikendu ve sleve za 3 kila a musim rict, ze to byla dobra koupe, zatim mam odehranych nejakych 15 hodin a stale me to bavi ...
  • Hmm, Stacking je Stacking... Tim Schafer není v herním průmysl první den a pecky dělal dřív, než se nějaká myšlenka na L.A. Noire vůbec zrodila.

    Ale ano, L.A. Noire je zasloužený vítěz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit