Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Já DNF neberu jako propadák. Nechápu, jak si někdo mohl myslet, že hra, která je tak strašně dlouho ve vývoji a prodělala tolik přepracování bude božské dílo. Neočekával jsem trhák ale ve výsledku to byla slušná zábava.
    • Black_Hand
      stalker ti nic nerika?
      • GlaDOS
        Nejspíš máš na mysli fakt, že byl vyvíjen dlouho a nakonec to byla dobrá hra? No, Stalker rozhodně nebyl ve vývoji tak šílenou dobu, jako Duke. A Stalker taky nebyl nijak božská hra. Ale je to střílečka s RPG prvky v otevřeném světě. Fanoušci z toho udělali skvělou záležitost. Bez patchů byla ale hra po vydání skoro nehratelná. Duke je lineární střílečka, tak už se nedá moc co vylepšit a dopilovat.
      • Ale stalker bola novinka, to sa neda porovnat :)
    • Yep,souhlas. Oldschool playeri v nem videli odjakziva oldschool gamesku :)
      • no ale to co vyslo nema s oldschoolem nic spolecneho, to je jednoduse blbost a jeste k tomu nepovedena
  • 16cmfan
    Pre mňa ako 'HC' fan-a Deus ex je prekvapenie práve tretí diel tejto kultovej hry. Kto by čakal od Deus ex HR dobrú hru ? Po E3 a dojmoch asi každý, že ? Ale kto čakal Deus ex v plnej paráde ? Len tí najvačší optimisti, a ja som rád, pre mňa je naj prekvapením Deus ex. Viac takých a inak, súhlasím s výberom redakcie :)
    • hra to je skvela, jen konec nedava trosku smysl (v kontextu, ze treti dil je vlastne dejove prvni)
    • Veskoslav
      Jo jo poslední Deus je pecka. A líbí se mi, že prostě některé mise člověk může projet aniž by někoho zabil, což hru dělá v mnohých ohledech šíleně náročnou.
      • Už som pri druhom bossovi a tých čo som zabil by som vedel spočítať na prstoch jednej ruky (teda ak nepočítam tých, ktorých zabili moji oddaní roboti... O:-))
  • A co Dragon Age 2? Samozřejmě jako zklamání.
    • Ne pro tuto redakci (a já s nimi souhlasím) - ve velmi pozitivní recenzi Aleše Smutného si hra vysloužila osmičku, tak jaké pak zklamání.
  • Dragon Age 2, i presto, ze ho beru jako solidni hru, me zklamal asi nejvice tento rok, od Bioware jsem jednoduse vic, ani Bulletstorm me nepolozil tak, jak bych si byval pral...

    Prekvapenim DE:HR
  • mě teda space marines jako zklamání nepřišlo *1* Dostal jsem to co sem očekával.
  • Veskoslav
    Osobní názor: Duke není to, co býval. Mnohá omezení kvůli konzolím jako je počet zbraní (ano je to důvod, jelikož vidím, jak hráči přepínají mezi 10 zbraněmi a sami tvůrci to přiznali v rozhovoru:)), dopňující zdraví, chybějící karty. Prostě to nebyl starý Duke, sprostý po děvkách lačnící. Ale přesto jsem se u toho bavil, na Steamu jsem ho koupil za skvělou cenu a nemůžu si stěžovat. Osobně jsem rád, že vyšel. Sice jsem naštvaný, že můžu mít dvě zbraně atd., ale za ty peníze jsem se královsky bavil. Space Marine. No řekněme, že svět Warhammeru, ať už klasický s Říší či 40k s císařstvím mám rád, knížky mám přečtené snad všechny (díky své velikosti jsem si je brával při přejezdu mezi přednáškami atd.), tudíž hra mně potěšila. Veděl jsem, že to bude pohopouhá řežba. Přece jenom Ultramarines jsou živé stroje na zabíjení, které dělají pořád to samé. Navíc Ultramarines jsou nejslabší kapitulou, takové Space Wolfs jsou jiné maso. Ale to odbíhám. Hra mi nabídla to, co jsem očekával. Řežbu, řežbu a řežbu, krev, střeva a krev a brutální usmrcování nepřátel. Víc jsem nečekal, protože ačkoliv jsou Mariňáci vzdělaní a chytří, většinou stejně jenom vraždí nečisté, orky atd. Tudíž ani tato hra pro mně nebyla zklamáním. A tím se dostávám k tomu, co považuji za největší zklamání a to je jednoznačně FEAR 3. Neskutečná konzoloidní sra*ka (konzolisti prominou, ale s původním Fear to má společný snad název a částečně hlavní postavy), kde inteligence, která v původní sérii byla skvělá , byla nahrazena opičí inteligencí, navíc šokovat za každou cenu mi místy přišlo až trapné. Tudíž pro mně největší zklamání je FEAR 3:) (pardon za dlouhý comment, snad někdo i přečte:-)) A překvapením jsou pro mně dvě: Trine 2 a poslední Raymen:) Jelikož se dítě ve mně opět probudilo.
    • no je zajimavy, ze u spousty stříleček ty zbraně na konzolích přehazovat dou a nemusej bejt jenom dvě .....
      • Veskoslav
        Ale přiznejme si, že Těch je opravu minimum, co jsou na konzole:)
    • EuroSamurai
      Tou sou kydy na starym nintendu 64 sem u turoka kde si měl možná víc jak 10 zbraní přepínal v pohodě pomocí inventáře a páčky. :)
    • Ja som to dočital cele: *1*
      Ano suhlasim s tebov, Dukeho som nehral, iba videl u kamoša...Nič extra...
      ale F.E.A.R. 3 bol trpkym sklamanim. Prva misia bola strašne fajn, druha normal a potom to šlo prudko z kopca, a dohral som to iba preto, lebo som naivne čakal, že sa to ešte nejak zlepši, ale zaverečny BOSS ma dorazil.
    • Pokud vím, tak patch do DNF přidal možnost mít u sebe 4 zbraně.
      • Veskoslav
        Aha děkuji. Já mám veškeré aktualizace a patche zakázané, tudíž děkuji za info. O důvod více stáhnout si je. Potěšil jste mně
        • á piráta nachytali *1* *1* *1*
          • I pirát jako já si to opatchoval *2*
          • wtf? vsak tam jasne pise, ze to koupil na steamu ty genie :D
          • Veskoslav
            Piráta? To myslíš vážně? U většiny her mám vypnuté aktualizace a všechno aktualizuji ručně (kromě Darkspore a Starcraft II)
  • Umaroth
    Pro mě překvapení Bastion, a deus EX, Ale jednoznačně největší překvapení = PORTAL 2 nečekal jsem že 2ka udělá takovej skok oproti už tak dobré jedničce, po dohrání sem myslel že mi hlava exploduje uspokojením a únavou zároven..., Zklamání ve smyslu že jsem to nečekal, tak to jednoznačne NFS the run, tech 950 už mi nikdo nikdy nevrátí... Asi krabičku s touto ''hrou'' pošlu FPS russia. Kéž by se hry daly reklamovat kvuli tomu že je to prostě odpad a zneuctění série.
    • Zkus jeste SpaceChem :-).
  • red orchestra je pro me prekvapeni roku, ja vim ze zaryti fanousci serie budou nesouhlasti, ale ja jsem predchozi dily nehral a tento dil me dostal. Takze bod za ro2.
    • Ja som RO1 hrával a RO2 ma teda nesklamala *3* Aj keď je to pravda trochu o inom. Len tie tanky sú dosť nanič, ale ja som aj tak radšej pechota...
      • Podle mě je RO2 super, hrál jsem i jedničku a Ostfront, ten byl ale hlavně o tankách, jinak to byla jednička v novém prostředí. Dvojka je supr, rád si ji zahraju a opravdu dokáže vtáhnout... ale překvapení roku to podle mě není... že to bude supr hra přeci fanoušci věděli už dávno *3*
  • Me teda Warhammer opravdu bavil a naopak Rock of Ages hrozne zklamal.
  • Zklamani roku pro me SWTOR obycejna kopie wowo a podobnych co jiz davno bezi okorenena pouze o SW svet a spousty dialogu.
    • no vidis to a wow je zase kopie jinych her, vykradanim vykradeneho tezko vznikne neco diametralne odlisneho, coz snad ani jinak v tomhle zanru nejde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit