Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, já pro své děti nakupuji PC hry na stránce https://www.gameking.cz.Vždy tam seženu co potřebuji a hlavně za skvělou cenu.
  • eeeee
    Letos to bylo hodne slabe, lonsky spacechem neprekonan.
  • škoda, že jste si nevzpomněli na Catherine. Hra, která od Vás dostane devítku by mohla být alespoň mezi nominovanými.
  • Z QC jsem byl mirne zklamanej, ani nevim proc, neco mi v te hre chybelo, cim bych si ji opravdu uzil. O trochu vic se mi libil WARP, jednak tim ze je to z vrchu, grafikou a pak roztomilou hlavni postavou :D SKoda ze na tu hru bylo tolik lidi nastvanejch kvuli tomu, ze to vydala EA...
    • GlaDOS
      Protože tam není Hotline Miami. Kdyby bylo, asi by už tu nějakým jedincům mohlo přeskočit *1*
      • USER47
        A zrovna to by se do týhle kategorie s přivřenejma očima klidně zařadit mohlo.:)
        • GlaDOS
          Taky mě to napadlo. Občas se musíš zamyslet, jaký postup a jakou taktiku zvolíš.
    • Hahá! Good point. *3*
  • nejlepší logiscké hry jsou ty od blizzardu, protože člověk pořád přemýšlí proč to vůbec kupoval
    • 82+ hahaha vy víte jak mě nas*at. A vůbec přiznejte se kdo mě dal plusko dvakrát. Nemůžu uvěřit že sem na games chodí 82 lidí.
      • Kozy
        Běž to napsat do diskuze k fight clubu. Přece neni možný aby si tady lidi dávali pluska a mínuska jak chtějí.
        • Drzost některých lidí nemá hranice. Samozřejmě jsem kontaktoval redakci Games.tiscali, ale nenamáhali se odpovědět. Je jasné že je potřeba to hnat víš. Ministerstvo hraní už pomůže
    • Veskoslav
      Vždyť ty sis žádnou nikdy nekoupil, takže Tě to netrápí:)
      • Fanboys gonna fan *5*
    • Musím uznat, že tenhle byl fakt povedenej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit