Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jak vy, ale já mám svou top 5 jasnou - FIFA 13, NHL 13, NBA 2K13, Madden NFL 13 a PES 13. Opravdu netuším kterou z nich bych vybral, asi NHL nebo NBA. A pro Football Manager by se měla udělat zvláštní kategorie, je to hra o sportu, ale není sportovní.
  • Vzhledem k poctu rozhorcenych komentaru bych usuzoval ze reci o tom ze basket je u nas mrtvej nemaj cenu! To ze se letos NBA2K13 nedostala ani do top five se ani nedivim uz proto ze se zde ani nikdo neobtezoval tuto skvelou hru opatrit recenzi. Ten kdo nehral nepochopi proc se tu tolik lidi divi absenci teto bez debat skvele hry v nominaci. Doufam ze se tedy zdejsi redaktori chyti za nos a pristi rok se odvazi k novemu basketbalu posadit a venuji mu par radek na techto strankach. No tak snad priste......
  • smejki
    Doufám, že jednou vznikne virtuální KOŠANDA! (Modří vědí)
  • uvedomte si ze basketbal u nas skoro nikdo nezna a je to mrtva hra tak proč by mel byt v nominaci *7* to by rovnou mohli recenzovat americky fotbal nebo golf *7*
    • Basketbal, NFL a golf ze u nas nikdo nezna? A co jako jsme, opice na lijane, ufoni z Alfy nebo snad obyvatele Kosic??To ze tam neni NFL a golf, dokazu tolerovat, i kdyz to jsou obe velice kvalitni hry a rad hraju obe. To ze tam neni NBA2K13 je proste neomluvitelne, basket prece je tradicni tymova hra, ktera u nas ma velkou historii (rok 2010 a stribro z MS zen). Spis bych to tak videl, ze zadny z redaktoru si nedal tu praci a tu hru se nenaucil, bo ovladani teto simlaci je opravdu o necem jinem, nez rocni lehky apgrejd jako ve FIFE a NHL.
    • Dobře, basketbal není tak populární jako fotbal a hokej ale tady jde o hry. NBA2K je zásadní sportovní hra, už minulý ročník ukázal, že hry dohánějí realitu mílovými kroky. NBA2K oplyvá skoro skutečným pohybovým aparátem postav takový jsem neviděl snad nikde. Živost ze hry přímo čiší, když jste nuceni se uvolnovat i bez míče, dávat pozor na clony, vybrat si střelu pravou či levou rukou, publiku které jasně dává najevo kdo je domácí a samostatnou kapitolou jsou komentátoři, kteří melou hubou až do zblbnutí.
      Myslel jsem, že NBA2K13 není tak přelomový jako minulý ročník ale po odehrání 25 zápasu jasně ukazuje, že to co minulý ročník co měl skvělé tak tento má dokonalé. (zase pohyby postav).
      Chce to jen hrát a hrát, protože každý zápas přináší něco nového.
      • Psychotic
        Nevím, co by musely předvést sportovní hry podle baseballu, amerického fotbalu nebo košíkové, aby stálo za to o nich v Česku mluvit. Pokud jsem jeden z toho čtvrt-procenta populace mimo USA, kterého zajímají tyhle sporty, pak si to hraju a sleduju, ale nedivím se, když to hned někdo nenominuje na hru roku.
        • Tady by ale nemělo jít o popularitu sportu u nás. Podívej se na nadpis je tam Best of 2012, NEJLEPŠÍ sportovní hry roku. Takže by to opravdu mělo být pro ty excelentní kousky jakými NBA nebo Madden určitě jsou. A na to jestli je u nás basket nebo americkej fotbal populární by se hledět nemělo. Jinak já basket hraju závodně, stejně jako fotbal a florbal, a můžu ti říct že v ČR je víc basketbalových fandů než sis kdy představoval.
  • Jednoznacne nejhorsi dil Football Manageru za posledni roky plny chyb, ktery jeste ted nekolik mesicu po vydani suzuje zabugovany match engine. Hra, ktera stale/opet trpi amaterskym ceskym prekladem i researchem dat. Titul, ktery obsahuje nepochopitelne nedostatky - at uz nove (lze rusit pratelske zapasy vsem tymum, nejen ovladanemu...) nebo nekolik let ignorovane (nelze se podivat na detail smlouvy, jakmile je akceptovana, ofenzivni hraci nebrani...). Hra, ktera zruseni a omezeni moznosti nejen napriklad v treninku vyhlasovala jako uzasnou novinku. To je nejlepsi sportovni hra roku.
  • Pro mě letos jednoznačně NBA 2K13 ........... naprostá pecka.
  • Nikdo nemůže znát všechny hry ale aby redakci o hrách uniklo NBA2K13!??! *16* Kde je ješte víc rozšířený pohybový potenciál, neskutečný komentátoři při zapasech (který na Vás hrnou nejednu statistiku, jak letošní sezony tak i minulé, vrací se k minulým zápasu a nedají si pokoj dokud zápas neskončí). Jediny co mi k NBA2K13 nesedí je Jay Z a jeho hudba na opak jsem byl mile překvapen Daft Punk a jeji Around the world.
    To je jako kdybych já hodnotil nejlepší adveturu roku a přitom jsem za minulý rok ani jednu nehrál. *1*
    • Pethulla
      no, nějak podobně jsem chtěl reagovat i já. K čemu vyhlašovat kategorii sportovní hra roku, když tady chybí 3 hry, které by se minimálně o nominaci ucházet mohly - řeč je o PES, Madden a samozřejmě NBA 2K13.
  • Nezařadit do teto kategorie PES a NBA2K13 je do nebe volajici amaterizmus redaktoru. Je s podivem, ze nejlepe hodnocena sportovni hra na vsech vyznamnych zahranicnich serverech NBA2K13 tady nema ani recenzi. Zkratka ostuda. Ale zas na druhou stranu to je pochopitele, ignoranti jsou v dnesni dobe vsude. Prestavam cist tento posluhovacsky web EA, mazu si vas z oblibenych a definitivne budu cist jen ign.com.
  • tohle šilenstvi jmenem sport nechapu, jeste bych chápal jit si zabehat nebo s kamaraty zahrat fotbal nebo hokej pred barakem ale koukat na to v televizi, nebo dokonce hrat hry to uz je moc
    • Mart9
      co dnes kuchtíš dobrého?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit