Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom upřesním, že Dragon Dogma: DA není datadisk ani DLC. Jsem velky milovník DD, ale DA je vysměch. Nezlobte se ma mne, ale přesně takové veci je nutno ignorovat, aby je přešla chut toto dělat. A za ten popisek u hodnocení jste museli dostat slušně zaplacené, jinak to není možne... :)
    • Jack1947
      To jsou furt kecy, vsechno je zaplacene a Redakce je jedna velka "konspirace" konspiracni web... ono jako cely internet, to by ses divil kdo te krom NSA, ICE,ATF a CIA jeste nesleduje a
      to nemluvim o tech pozemskych... spionu... *8* *3*
  • Milá redakce, táhněte už někam, smazat příspěvek, ve kterém slušně rýpu do člověka, který má naplusované všechno co píše takovým stylem, že by to praštilo do očí i malé dítě, přičemž dotyčného necháte bez jakéhokoliv zásahu.
    Kvalita článků klesla pod bod mrazu, diskuze řídíte jak se zavázanýma očima, poměr samotných informací vůči reklamě je k smíchu. Moje setrvačnost, kdy jsem sem chodil jen díky tomu že si pamatuju lepší dny, právě vypršela.
    • Co bylo smazáno?

      Poměr informací vůči reklamě? V kontextu herních stránek je každá informace reklamou. A tak je i podávána.
  • Ristoro
    DLC pro Dishonored ani není v nominaci :D. Přitom to pro mě bylo, spolu s ME3:Citadel, nejlepší DLC v roce 2013.
    • Taky to nechápu...
  • u me to na plny care vyhralo dlc BREAKDOWN pro STATE OF DECAY,ted to jde hrat porad a obtiznost je uzasna
  • Škoda, skoro to tak vypadá, že redakce nominovala jen tituly, které někdo z ní hrál a ty ostatní ignoruje. Jinak si nedovedu vysvětlit, že dlc k ME přeskočilo skvělé dlc k Dihonored, které by mu natrhly řiť.
    • Dishonored dlc je škoda no, ale zas takový odvar to nebyl. Čekal jsem zajímavější rozuzlení. *4*
    • Jack1947
      To nemuzes myslet vazne, nelze preci srovnavat 2odlisne hry. Kdyz kazda mela neco do sebe a neco od sebe.

      PS: na sice kratsi ale vydatne 400days sem malem zapomel zaslouzi si sve misto zcela urcite.
      • ...od sebe?!? To mi jdou leda tak panenky, z toho cos napsal *15*
        Nesrovnávám hry, srovnávám zážitek z těch dlcéček a to co nabídlo Arkane, by svojí kvalitou vystačilo nějakýmu jinýmu studio na plnou hru.
        • Jack1947
          No jo, jenze me to pripadalo jako srovnani 2her DLC to je jina , to se uz da. Kvalitou, prestoze se jedna o jiny zanr. Tedy spise bych to vzal takhle Dishonored ma DLC ktere prevysily dohromady kvalitu zakladni hry a nestydelo by se zato zadne vetsi studio... bohuzel takovahle vec se dneska nestava. (vubec).
  • Ano, The Old Gods mne bavil. Byl to takový simulátor toho, jak se všem národům dostalo mé lásky.
    • "heroin addict" (nebo lépe "Yuffie"), jsi to ty?
    • Tak to musel být masakr... :)
      • Největší masakr je, že i dnes se jeho lásky skrze různé církevní hodnostáře dostává mnoha dětem po celém světě. A jaký že je správný věk? No podle Matouše 12, Lukáše 10, Marka 9...
    • Buď to, nebo pravý opak. A jak všichni víme, bez tvé nehynoucí lásky bychom možná nemuseli několik set let stagnovat v něčem, čemu anglofonní historikové říkají "dark ages".
      • Jack1947
        Nezpochybnuj existenci postavy ktera ovlivnila dejiny, kaj se. Hochu.
        • Oprava:
          1. Všeho, co víme o realitě, jsme dosáhli pochybováním. Celá vědecká metoda je založená právě na zpochybňování. Skepticismus >> dogma.
          2. Postava, která ovlivnila dějiny, nemusela existovat.
          3. Pokání je hovadina.
          4. Nejsem hoch a podobné oslovení nedává v kontextu smysl.
          • Jack1947
            Pane ty rikat nebudu...

            Hele, vim ze mas svuj vlastni vyhraneni zpusob jak podavas sve znalecke sdeleni...
            Doufam ze se ale takhle neprezentujes nikde na verejnosti, dovedes si predstavit ty nasledky... to uz by si rovnou mohl nadnaset ze jezis nebyl z tohoto sveta a buh neexistuje atp... yRespkt nekdo byl... to je fuk kdo a jak se jmenoval.

            Dulezite jsou jeho ciny a tim kim byl, proto by mel byt vzorem ( co dokazal) lidi.

            Jeho obet byla nejvetsi ze vsech coz pro nej nebylo nic velkeho... a jak pravil jednou... jednou se vrati a zrejme brzy...
      • Nerouhej se, mé dítě.
        • Máš zas novej prostředek diskusního pruzení, GGG?
          • Nesuď synu, abys sám nebyl souzen.
            • Veskoslav@tiscali.cz yoyoyo word up! Fukin fake ježíš kristus táhni na novinky ty trapáku
            • Jedna věc je, že se historici shodují (přičemž mnoho z nich jsou křesťané a vykazují confirmation bias), ale to mě moc nezajímá. Druhá věc, ta podstatná, je, že neexistuje nezávisle ověřený historický záznam. A o tom jsem mluvil. Podle mě je celkem pravděpodobné, že někdo tohoto jména existoval, ale byl příliš nedůležitý, aby o něm vznikly věrohodné a pravdivé záznamy. Totéž platí pro velkou část ostatních postav z Abrahamických náboženských mýtů.
            • janchor
              Trisektor: Naopak, většina historiků se na Ježíšově existenci shoduje (viz např. http://en.wikipedia.org/wiki/Historicity_of_Jesus). Co všechno během ní stihnul je samozřejmě věc druhá..
            • Veskoslav: Ve skutečnosti to není historicky potvrzená osoba, takže by se do tvé věty hodilo slovo "údajně", nebo ještě přesněji "dle mýtů a bájí".
            • Veskoslav
              No možná ti nikdo neřekl, ale zemřel jsi docela pěkným způsobem, to bych nepřál ani Tobě;)
  • pěkný výběr, crusader kings jsem nehrál, tak nemůžu posoudit. dal bych to citadele kvůli krásné nostalgii. ale enemy within je taky hodně výborné a opravdu pořádné dlc, které by si klidně zasloužilo klasické pojmenování datadisk.
  • Dragon's Dogma mam hodne rad, ale vydavat Dark Arisen za DLC? Nejen ze se neda stahnout, ale neni ani samostatne prodejny, clovek to koupi jedine s celou hrou, kterou uz jednou ma. A uz jen za to si zaslouzi byt ignorovan.
  • Veskoslav
    A kde je Blood Dragon? Nejlepší DLC, co překonalo i původní hru? A prosím, žádné řeči o tom, že je to defacto jiná hra či je samostatně spustitelný, to je i XCOM: Enemy Within....Tudíž buď definujte pořádně tuto skupinu nebo si raději překontrolujte, co v roce 2013 vyšlo jako datadisky a DLC.
    • nekromant33
      Nikdy jsem to jako datadisk nebo dlc nechápal, ať už je to někde napsaný nebo ne. Nic to do hry nepřidává, nerozšiřuje ji to, nemá to s far cry 3 krom názvu nic společnýho. Krom toho do výběru 5ti fps se to letos vejde naprosto s přehledem, ale to už je jenom můj názor, podobně jako třeba to může být názor redakce. Mindblowing right? https://24.media.tumblr.com/tumblr_mbqg5q5V6l1riuh2bo1_400.gif
    • že bychom zjistili, kdo Velkoslavovi konečně nastavuje ty mínuska ? *1*
    • kovar.jakub
      Enemy Within samostatně spustitelné není...
      • Enemy Within Commander Edition na PS3 - samostatně spustitelnej komplet (samozřejmě za odpovídající cenu, fuj). Samostatně to tam nevyšlo.
      • Veskoslav
        Máte pravdu. To jsem se špatně podíval na svůj účet. Ale pořád to nemění nic na faktu, proč není zařazený Blood Dragon;)
        • ucho
          jak nevysvětluje? protože to není DLC? :D
          • Veskoslav
            Je to samostatně spustitelné DLC ke hře Far Cry 3.....Podívej se na stránky od Ubisoftu proboha....A možná také proto, že celý název je: Far Cry 3: Blood Dragon.
        • Proč asi ty trubko. Blood Dragon bude zařazen v nejlepších FPS minulého roku a dokonce to i vyhraje, protože lepší FPS nevyšlo. Trochu přemýšlej příště.
          • GlaDOS
            Že nepřineslo nic nového? Co třeba ty konečně funkční stealth mechaniky?
          • Zda se me to, nebo Dragons Dogma poziva proxy na uminuskovani VEkoslava a nahnani plusek pro sebe... dela to tedy velice nenapadne *1*
          • Veskoslav
            Lepší nevyšlo? Metro Last Light? Nic? Blood Dragon mám rád, ale rozhodně bych ho nepovažoval za konkurenta pro Metro. Blood Dragon je stále samostatně spustitelné DLC ke hře FC3. Nic víc.
            • Metro? Ten nudnej koridor, který nepřinesl nic, ale vůbec nic oproti předchůdci. BOŽE. LOL- ty tvoje názory
  • Jednoznačně Dragon´s Dogma, vše ostatní je proti tomu plevel. A ten Mass Effect je tam jako proč?
    • protože to bylo skvělé dlc? nevím, co je na tom nesrozumitelného

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit