Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    DMC byla vždycky záležitost úzké skupiny fanoušků, ale hra sama o sobě nemá ve SVÉ kategorii sobě rovného. Ať už jde o postavy, komba, nebo hudbu.

    Málo kdo si asi v tramvaji pustí do sluchátek http://youtu.be/cye6HOJ36Qo .. já třeba do té skupiny patřím.
  • Za sebe můžu doporučit hru DUET. Minimalistická záležitost, ale velmi dobře udělaná...
  • JohnyTheZik
    No Tiny Thief bych do nominaci urcite nezaradil, neni to nic tak extra, aby to mohlo pomejslet na hru roku 2013.
    Trochu dost mi tam chybi Deus Ex: The Fall, kterej i pres svou kratkou hraci dobou, dokazal prekvapit, co vsechno se do mobilni hry vejde (opravdu paradni komplexnost a vicero moznosti, jak hrou prochazet) a pak urcite Real Racing 3, ktera si nominaci urcite zaslouzila.

    RR3 byl nejvetsi fenomen lonskeho roku (skoro bych mohl hodit ockem na nejlepsi online hru 2013 - nejhranejsi hra :D), ktery dokazal prinest nadhernou hru s dobrym f2p modelem a paradni chytlavou hratelnosti. O tom timeshift multiplayeru propojenym mezi iP i androidem (nebo jak to nazyvaji), normalnim multiplayeru nebo poctu aut a ruznejch zavodnich eventu ani nemluve. A dodnes se o to staraji a hru pravidelne updatuji, coz je u mobilni hry celkem nevidana zalezitost.
    Stejne tak vselijak ocenovany Badland.

    Republique spatna hra neni, ale vyse zminene by oceneni zaslouzily vice (ale chapu, jak strasne tezky muselo byt si vzpomenout na vsechny mozny dobry hry na mobil za posledni rok, coz mela Republique dost zjednoduseny, jakozto nedavno vydana hra)

    EDIT: "což je rozdíl oproti minulým rokům, kdy šlo převážně o hříčky, experimenty a nehratelné bláboly." S timhle bych teda uplne nesouhlasil, protoze dobry a zajimavy hry vychazely uz od iP 3G, resp. 3GS (Infinity Blade, Rolando,..) svedci o naprostym opaku a to uz je dobrejch 5 let :)...
    A omlouvam se, vsiml jsem si, ze je zmineno, ze se spin-offum a remakum nechcete venovat, takze Deus Ex je mimo hru :)
    • Lawliet
      Což je si myslím velká chyba. Zrovna Deus Ex her ve stáji zrovna tolik nemá ne? Co se mobilní hry týče, tak je to podle mě nadstandardně dobré a trestuhodně opomíjené rozšíření universa Deus Ex.
  • Jack1947
    Tiny thief bezkompromisu byla paradni , peckova a prikovala me k mobilu az do konce... prakticky. Jsou to holt borci a vedi jak na hrace. Naprosty souhlas. *4*
  • Pethulla
    Tak jelikož žádná z nich asi na moji čtyřřádkové černobílé 6310 nepojede, tak zůstávám u Hada a Pinballu.
    • Tak co, nic lepšího než had stejně na mobily nikdy nevyšlo. Taky ho mastim na 6210 furt.
  • z fiesty run jsem byl docela zklamaný. jungle run je jedna z mých nej mobilních her, ale FR mi přišel jako krok zpět, nesympatické prostředí, otravnější hudba. a ovládání mi přišlo trochu horší; více jsem se zadrhoval, neskákalo mi to, jak jsem chtěl... prostě méně plynulé než JR. přičemž vše ostatní nechali při starém. tiny thief mi přišel zajímavější a celkově velmi příjemná záležitost. další jsem bohužel nehrál. jdu to dohnat :)
  • Kozy
    Zato největší zklamání pro mě byl Star Command. Tak dlouho jsem se na to těšil, čekal jsem FTL pro telefony ale bohužel to tak dobře nedopadlo.
  • fallanga
    Omlouvám se, jestli to zde bylo, ale nebylo by možná lepší dát zde spíše nejlepší RPG, FPS či Stealth? Myslím, že spoustu lidí to zajímá více než mobilní hra.
    • sleepless
      Na tyhle kategorie samozřejmě dojde také.
      • fallanga
        Děkuji, jen si myslím, že nejlepší je začít takovým tím "nejdůležitějším" a pak dávat nejlepší soundtracky, atd...
        • Tak ono je zvykem, že se ,,napětí,, stupňuje. A oceňuji i tyhle kategorie, jako je soundtrack.
          • Mart9
            Bohužel to zvykem je, ale čím více těch "předkategorií" je, tím je to otravnější *4*
            • To mas rozne, mna napriklad kategoria mobilne hry zaujima viac, ako klasicke pc/konzolove hry;)
          • fallanga
            No, ok, já se chtěl jen ujistit, že na to nebylo zapomenuto :D
    • Časem pochopíš, proč tady budeš mít tolik mínusů *3*
      • houmrhoumr
        Cháchá *1*
        • Mart9
          no věštec z něho nebude
  • Pěkné hry. Osobně se mi teda nejvíc líbilo Hero of Many. Docela by mě zajímalo jestli se tady taky dočká recenze. Přece jenom jde o domácí titul. Taky jste mohli zmínit kampaň na Greenlightu. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=177354623
  • mikezz
    Fajin vec je CoD Strike Team na iOS/Android, jediné CoD, ktoré ma baví/bavilo. A taký Oceanhorn by si zaslúžil minimálne nomináciu. Devce 6 je paráda, Republique vyzerá luxusne, čakám na zlavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit