zavřít
...

Best of 2013: Nejlepší online hra

Zdaleka nejobtížnějším questem konce každého roku je vynášení verdiktu nad hrami označenými přídomkem online. Je jedno, jestli jde o tradiční MMORPG nebo o stále populárnější žánr MOBA. Všechny se prakticky nedají zrecenzovat, nikdy nedojdou finální podoby a letos jich ještě jako na potvoru zase tak...

Novější 1 2 3 4 5 6 7 11 Starší

• Jeronym (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Hrozně tu opomíjíte online hry pro dva jako mají třeba tady http://www.herni.cz/dva-hry-1 - to je teprve zábava! Ale tak asi jste nezažili tu dobu *16* *1*
    24.9.2015

reagovat

• anonym (anonym)
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    A co takhle path of exile ?
    18.1.2014

reagovat

• roderix (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Myslel jsem ze to jsou best of her roku 2013.
    Co tam delaji tedy Planetside 2 a LOL, ktere vysli jiz drive?
    16.1.2014

reagovat

• roderix (anonym)
      1 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Tak beru otazku zpet. Obcas se vyplati cist i zacatek clanku, kde je moje otazka zodpovezena.
      A pokud tedy budu brat ze vybirate online o kterych se v roce 2013 mluvilo a byly stredem zajmu, tak bych spise zvolil War Thunder, nebot ac online hry tolik nesleduji, tak o nem jsem slysel nejvice a vcelku velice pozitivni ohlasy. Planetside me v nominacich prekvapil, nebot tedy o tom jsem snad neslysel od vydani.
      16.1.2014

reagovat

• Fifina (anonym)
    6 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Kde je třeba GW 2? Hlavně, že tu máme seznam plnej F2P věcí LoL je nic víc než okopírovaná Dota, letošní seznam favoritů je pro mně bohužel zklamáním..
    15.1.2014

reagovat

• DxD (anonym)
    4 souhlasí, 9 nesouhlasí
    Svoje místo v análech Games si ale zaslouží ještě za jednu věc. ano správně v análech :D
    15.1.2014

reagovat

• darkluk13 tiscali.cz
    12 souhlasí, 0 nesouhlasí
    To sem se musel aj prihlasit protože takovy fail jako dát 4 roky starou hru, za hru roku. Srsly WTF
    14.1.2014

reagovat

• Deniel (anonym)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Musim souhlasit, je to hodne velky fail a tato stranka ztraci rok od roku na serioznosti... at uz lidmi co clanky pisou nebo lidmi v diskuzich
      19.1.2014

reagovat

• JohnyTheZik tiscali.cz
    10 souhlasí, 2 nesouhlasí
    :D ok, tak tohle bylo fakt dobry. Musim uznat, ze redakce ma big cojones!!
    Trochu se ale zacinam bat diskuse u vitezstvi nejhranejsiho CoD:Ghosts v kategorii FPS roku 2013.

Snad jen -
    24.media.tumblr.com/t...80.jpg
    toliko k poctu hracu :D.
    14.1.2014

reagovat

• jindra.veliky tiscali.cz
    3 souhlasí, 2 nesouhlasí
    skoda, ze nevyhralo WoWko *9*
    14.1.2014

reagovat

• andross (anonym)
    14 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Redakce dostala od Riotu nove tricka nebo podlozky pod hrnky?
    14.1.2014

reagovat

• TheGGG tiscali.cz
    4 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Jednoznačně Planetside 2, ten omalovánkový styl MOBA her mě způsobuje nevolnost.
    14.1.2014

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 11 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.161.108.158.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.