Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jiri.krepler
    U mě vede soundtrack od adventury The night of the rabbit,na poslech ideální
  • Black_Hand
    par dalsich dobrych kandidatu:

    Far Cry: Blood Dragon - hlavne kdyz berete tu nadsazku a mate radi terminatora :).
    Terraria - hudba, ktera tento rok prisla s velkym patchem.
    Payday 2 - i kdyz prvni byl jeste daleko lepsi.

    zbytek dobrych kandidatu se tu uz objevil.
  • michelangelocz
    Prvni zajimavy BEST OF pocteni. Dik za nej ;)
  • Soundtrack k RM je něco, co bych osobně nazval kýčovitým, super-předvídatelným použitím toho nejzákladnějšího z glitche.

    Lidé, kteří mají glitch opravdu rádi a zajímají se budou, troufám si hádat, preferovat jiné tvůrce.

    Jen můj názor. Pokud se vám líbí, tak nerušeně vychutnávejte!
    • janchor
      Glitch jakožto žánr je samozřejmě jinde a Derivière není žádnej Ryoji Ikeda, ale ty předvídatelný postupy nasadil do originálního (tedy nepředvídanýho) kontextu - na velkolepý orchestrální pasáže. Navíc ne jen tak samoúčelně, ale pro účely myšlenek, se kterejma hra pracuje, a taky konkrétních pasáží, který tím velmi dobře rytmizuje nebo graduje. Jo, na první dobrou mi to taky klouzalo hodně ke cryovskýmu kýči, ale jak píšu v článku, zpětnej poslech mě překvapil svou silou.
      • Pohoda. Koneckonců, je to jen otázka subjektivního vkusu. Myslím si, že na herní hudbu dost v v klidu a určitě by to v kontextu s obrazem vyznělo lépe.

        Pro mě v historii vede kakofonie z Portalů a atmosférické soundtracky Swat 3 a 4. Hitmani měli taky dobré soundtracky.

        Jinak Ikedu jsem zrovna nemyslel, i když jeho Dataplex mám docela v oblibě. U mě vedou spíše Autechre, nebo Oval. Tihle jsou (Oval spíše "byl") podle mého názoru fakt na míle od ostatních z žánru.

        Mimochodem Prefuse 73 bude v březnu v Praze...
    • dodatek: hodnotím jen glitch stránku kompozice, co se klasiky týče, tak funkční filmové melodie.
  • U mna nove Simcity, TLOU mal par velmi peknych melodickych piesni, ale ako celok ma nebral.
  • Nejlepší je The Last of Us
  • Assassins Creed Black Flag, Batman Arkham Origins a Crysis 3, posloucham porad :)
    • Ještě bych k tvému výběru přihodil Lost Planet 3 a Call of Duty: Ghosts . Hudba v The Last of Us je dobrá na hraní ale nějak si nedovedu představit že si jí pustim samotnou
  • A co takhle Electronic Super Joy? ;)
    • Black_Hand
      no ten zatim vyhrava u me. je to skvela hudba k praci.
  • Ezios
    Kde je Assassins Creed Black Flag?Jednoznačně nejlepší,dokonce poslouchám i po dohraní! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit