Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Když už jsme u těch adventur, chystá se The Walking Dead 3 a The Wolf among us 2? Nebo jsou moc zaneprázdněni makáním na Tales of Borderlands, Game of thrones, Tales of Minecraft a té vlastní značcce?
    • PLuto.petr
      Telltale potvrdili, že The Walking Dead 3 se připravuje.
      • Thorar
        Díky, to je dobrá zpráva. V adventurách jsem dost staromilec (P'n'C), ale tenhle subžánr "interaktivní film" a tvorba TTG mě dost chytnul.
        • PLuto.petr
          Já jsem na tom podobně. Právě v těchto dnech dokončuju první sezónu :)
  • Sherlock Holmes: Crimes & Punishments byl pro mne loni nejlepší *14*
  • Nevim jak ostatni adventury, ale The Wolf Among Us ma krom vyborne atmosfery a stylovyho vizualniho zpracovani i naprosto bombastickej soundtrack, zatim nejlepsi, co jsem u her od Telltale slysel...
    • Thorar
      Jo hudba, příběh, atmosféra, zpracování, povedlo se jim to, ani mi nevadilo že komplet dohrání zabralo 6 hodin.
    • K tomu se musím připojit. Z hudby, která hraje s úvodními titulky mi běhal mráz po zádech.
      https://www.youtube.com/watch?v=kWMKxGXtYtQ
      Nevím proč, ale všechny smysly na mě křičí "cyberpunk". *4*
      • jo je pravda, ze tenhle song bych si dokazal predstavit v nejakym levelu Deus Exe :)

        me se ale strasne libi menu... hudba a do toho pochodujici Bigby s cigarem v ruce :)
      • Thorar
        Měl jsem stejný pocit :-)
  • Sherlock 40eur na steamu, to je trochu hodne ne? Nemate nekdo zkusenost, kde se da poridit levneji? Dik
    • Inquisitor
      Levněji než na steamu to seženeš všude. Třeba tady za sedm stovek http://www.nuuvem.com.br/produto/2306-sherlock-holmes-crimes-and-punishments
      • Akorát, že to bude brazilská verze...
  • Akceptuji Váš výběr, ale stejně mi k Sherlockovi ta fragmentace na jednotlivé menší případy moc nesedí. Měl někdo možnost hru dohrát několikrát po sobě a pokaždé s jinými volbami? Zajímalo by mne, jestli se kupříkladu hodnocení projevilo na samotném závěru.
  • Ja sem vyresil vsechny pripady dobre az na tu zahadu na kolejich.
    Co se tyka tech lazni tak malem sem ho taky vyresil spatne, ale nekolikrat sem vsechno procetl a fakt nad tim premyslel a nakonec to dobre dopadlo :-) Ten pripad byl fakt bozi, a pak jeste ty zahrady ten me taky bavil.
  • Jasný vítěz, Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure - prakticky dokonalý přáklad zdařilého KS projektu. Mezi povedené adventury lze řadit i The Last Door: Collector's Edition, J.U.L.I.A.: Among the Stars, ruské VN překvapení Everlasting Summer, Consortium a Shadowgate.

    Naopak Broken Sword se zcela nepovedl, stejně jako je i Ether One a Moebius zklamáním.
    • tunajší "odborníci" zaradili Tesla Effect do propadáku roku. To neco vypovida o urovni redaktoru games.cz *6*
      • Také jsem koukal *15*, ovšem stačí kouknou na zdejší TOP5, kde se nachází plošinovka Never Alone, (velmi dobrá) logická hra The Talos Principle a jednoz největších zklamání roku Broken Age. Alespon že vyhrál hodně nadprůměrný Sherlock Holmes: Crimes & Punishments.
    • * Broken Age (ale vlastně i Broken Sword 5-2 :)
  • GlaDOS
    Letos u mě rozhodně vyhrál Kentucky Route Zero Act 3. Pak The Vanishing of Ethan Carter a Blackwell Epiphany. Broken Age byl také skvělý, ale ta druhá polovina prostě chybí.
  • Za mě Murdered: Soul Suspect. Graficky ani animacemi to sice nijak neoslní, ale herní náplň a už jen ten námět (vyšetřování vlastní smrti) tuhle malou, nenápadnou hru vytahuje u mě dost vysoko. Hlavní dějová linka chytlavá, vyšetřování zábavné, vedlejší úkoly též a dokonce i sbírání collectibles mě bavilo.
    • PLuto.petr
      Murder je sice pěkné na vyšetřování, ale totálně to zabili akčními pasážemi s duchy.
  • Inquisitor
    Jenom škoda, že těch případů není ještě o pár víc. Nebýt toho častýho vracení a nekonečnýho načítání lokací, tak to mám dohraný celkem rychle. Jinak s volbou souhlasím, ještě bych zařadil nový Broken Sword, i když to celkem schytal, tak já jsem se bavil. No prostě George a Nikol jsou moji oblíbenci, jsem zaujatej :)
    • PLuto.petr
      Já myslím, že to není o zaujatosti. Pátý Broken Sword skutečně není špatný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit