Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXHUGOXX
    A BioShock Burial at Sea je kde ? To si robíte srandu. To bolo asi najlepšie DLC aké som kedy hral. *16*
    • No, nevím jestli nejlepší, ale určitě nejatmosféričtější. (Za sebe musím říct, že to bylo DLC k novému UFU.)
    • To jsi asi moc DLC nehrál... Burial at Sea bylo průměrné, až podprůměrné, a to ještě přivírám obě oči. Naprostá nuda. Určitě se mnou budou v tomhle souhlasit i ostatní návštěvníci webu, kterým tímto přeji hezký den.

      Ludvík Trečko
      • Přestan oci privirat a radsi je otevri. Potrebujes to.
  • Ristoro
    Bioshock Burial at Sea a Diablo III Reaper of Souls jsou kde? Tenhle výběr je naprosto směšný.
    • No, mě to trochu zklamalo délkou(ano nečekal jsem u dlc zážitek na desítky hodin, ale přece), tohle by si zasloužilo samostatný datadisk v tomhle stealth stylu
    • D3 je nehratelna konzolova patlanina. Nikoho nezajima.
      • vytvořena primárně na PC *1*
        • A proto jsou vsechny mechaniky konzolovy. *3*
          • Vegen
            A které konkrétně?
          • Vegen
            A které konkrétně?
          • to samé máš u Wichera 2.. :)
  • N0isy
    Nemělo by to spíše být rozdělené? Jestli mi řeknete, že mezi DLC a datadiskem není rozdíl, tak si mě opravdu nepřejte.
    • Mezi DLC a datadiskem neni rozdil.
      • celoush
        DLC = Downloadable content ... asi existují datadisky, které si nestáhneš z netu a tudíž je za DLC nemůžeš považovat.
        • Je mi to vcelku fuk ale cekal jsem co prijde :D
  • Kde. Jsou. DLC. Od. Paradox Interactive? Alespoň zmínit jste je mohli.. -.-
    • EU i CK miluju, ale popravdě minulej rok žádnej takovej parádní datadisk nevyšel, aby stál za účast v této kategorii. WoL by bylo úžasný, aleaž před pár dny teprve opravili ten bug, co dělal celou hru nehratelnou.
      • Třeba pro CK II mohli zmínit the Way of Life, ta vcelku dost mění to, jak se dá hrát (Dalo by se říci, že datadisk to lehce zjednodušil. Špatný vládce [Rozumíme špatné staty a vlastnosti, vazalové ho nemají rádi] je s trochou snahy "hratelnější"). Neříkám, že to je kandidát na 1. místo, ale zmínit to opravdu mohli..
        • Já myslím, že opravdu ne. Nezapomínej na to, že ho vydali s bugem, který zabraňoval větším říším vyvolávat války. Takže..heh, za mě ho možná kandidovat až na tento rok, do té doby nebyl použitelnej, bohužel. Ač, jak říkám, tu hru miluju a WoL přidalo hromadu skvělých možností, ale v konkurenci vcelku zaostává a i tak by se ještě našly větší skvosty. *4* Art of War pro EU je podle mě lepší, přidat možnost dávat "doporučení" spojencům ve válce, příkazy vazalům, dělat z vazalů vojenský nárazníky...opravdu super.
          • Ty jsi našel použití pro March? Pokud ano, tak by mne vcelku zajímalo, kdy je to podle tebe použitelné. Já měl třeba za Hansu 4-5 vazalů (ano, žralo to strašně moc diplomatické síly a nesnášela mne půlka kontinentu za agresi, když jsem udělal vazaly z prakticky celé koalice, co šla proti mně, ale stálo to za to :D ), ale neviděl jsem důvod ani z jediného udělat March. Já použití našel jen v jediném případě: Udělal jsem March ze Skotska, když jsem si to "vyříkával" s Velkou Británií. Jinak preferuji normální vazaly a brzkou anexi. Tobě "doporučení" fungují? U mne to v cca 80% případů ignorují. U příkazů vazalům se mi staly také různé zajímavosti, třeba vazal, který se měl držet u ostatnícch, se jaksi u ostatních nedržel. Co je ovšem super je to, že lze jít do války za některé CB svých vazalů, to jsem používal často a rád, to zase ano. Těch "zajímavostí" mi tam ale přijde trochu moc, proto jsem the Art of War nezmínil. Druhá možnost je, že jsem se pouze nedostal do situace, kdy bych pro ty novoty našel uplatnění (odehrány v tomto dlc Hansa, Skandinávie, Etiopie, možná Čechy (nejsem si jist, zda to nebylo v předchozím dlc), nyní Japonsko).
            Jinak ohledně bugů u Paradoxu, je fakt, že některé opravdu stojí za to :D
            • Pro March jsem našel perfektní využití hlavně za Osmany (proto mám z toho takovou radost, je to moje oblíbená země pro hru), dělali mi nárazník pro celou Evropu (a sám jsem tolik diplomatic relations nepotřeboval) a když se Rakušáci rozzlobili na moji expanzi, museli se prvně překousat přes Srbsko, Bosnu a zbytek Maďarska, který díky March dokázali postavit do pole úctyhodnou armádu a tehdy jsem využíval i příkazy, kdy jsem je měl nastavený na supportive a oni se automaticky přilepili k mé malé severní armádě a s ní jsem mohl vcelku bez problému držet HRE v šachu a sám se s hlavní silou zaměřovat na můj cíl - podmaňování si Afriky a Asie, šetřilo mi to hromadu Manpower, energie i cestování armády přes celou moji říši :-) Za Čechy jsem to využil jen na posílení Bavorska, který jsem nutně potřeboval vojensky silný, opět kvůli Rakušákům. Tehdy šel každej vojáček znát, pak jsem si za spojence vzal Francouze a na Polskej trůn jsem dostal svýho Kazimira z Poděbrad a tak jsem Bavory sežral :-) Horší to je s příkazem, aby obléhali určitou zemi, chtěl jsem, aby Sasové oblíhali Linz a já mohl v klidu honit Rakušáky a jejich čubičky po Evropě a rozkousávat je, ale Sasové (ač můj vazal), to měl očividně v řiti a tak mi to dost kazilo plány, když jsem se s hlavní armádou musel neustále vracet zachraňovat svoji druhou armádu, která obléhala a zároveň utíkat na pomoct Litevcům a Polákům, kteří dokázali kvůli prohraným bitvám stahovat warscore tak neskutečně dolu, že jsem měl chuť si to uložit, hrát za ně, rozpustit jejich vojsko a dohrát to zase za Čechy, ale...madafaka ironman :-)
  • Za mě Crown of the Ivory King pro DS2.
    • Mně zase přišel nejlepší Crown of the Sunken king :D každý to asi vidí jinak ale Iron kinga bych dal na poslední místo.
      • dle mého je nejlepší Old Iron King, hodně nároční bossové, perfektní level-desing se spoustami zkratek, parádní vizuál a hudba finálního bosse v memory skvělá.
        • Jak říkám dal bych to na poslední místo ale i ta mi přišlo že celý obsah všech DLC se mi líbil víc, než původní celá hry - beze srandy. Přišlo mi že lépe vystihují "souls" atmošku podobnou více prvnímu dílu. Jediné co mi u těchto DLC vadilo byl fakt, že dva bossové byli originální ale ten třetí to kazil nějakým reskinnem jiného bosse.. například v tom old iron king to byl zase smelter demon akorát modrý... ale jinak to byl opravdu fajn strávený čas, nemužu si na celý season pass stěžovat :)
    • Crown of the Old Iron King mi osobně přišel o něco lepší
  • Veskoslav
    Proč tam není WoW, Diablo III: Reaper of Souls? Epizody k Bio 3? Tohle měl na starost nějaký diletant.... *7*
    • solomon.short
      datadisk k wow vyhral uz nejlepsi mmo roku, datadisk k diablu by zastoupeni mit mel (i pres nenavist GGG, Hnisavce a podobnych BlizzOmalovanekHateru)
      • Veskoslav
        TO jako když už něco vyhraje jednu kategorii, tak to nesmí vyhrát další? Co je to za chujovinu? Nebo nesmí být jedna hra ve více kategoriích? Jeden z nejlépe hodnocených datadisků loňského roku a není zde.
  • ta trilogie pro DS2 stojí kolem 400Kč a nabízí přes 10 hodin zábavy, možná se dostaneme i k 20. Spousta předmětů, skvělých online prvků a nedostane ani nominaci?
  • WhySoSad
    Když nad tím přemýšlím, tak proč ne Zeus ? Do hry to přídává narozdíl od většiny DLC nejen obsah navíc, ale hlavně úplně novej hratelnostní prvek, kterej nabízí strašnou spoustu nových možností.
  • VaZqeZ_EU
    5 Worst Video Game DLCs of 2014
    https://www.youtube.com/watch?v=0rxKXASW534
  • Už jenom to, že je Company of heroes nominovanej je výsměch :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit