Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oktavius66
    Tak za mě je překvapení roku určitě nový Wolf, ale váhal bych možná trochu ještě nad Sherlockem. No a zklamání roku ? 100% Watch Dogs... To bez komentáře *15* .
  • firebug
    Divné, že AC: Unity nebyl na zklamání roku ani nominován. Jako fanoušek série jsem se na tenhle údajný návrat ke kořenům s vylepšeným parkourem dost těšil a výsledek byl otřesný. Postava se hýbe nereálně (boostuje při skocích) a pathfinding je stále problematický a těžkopádný. Není to sice horší, než předchozí díly, ale je to zkrátka pořád více stejné :-) a na posedmé už to prostě nebaví. Přičteme-li k tomu žalostnou optimalizaci, nebo spíše celkovou nedodělanost, mikro transakce a vynucovanou propojenost s mobilními aplikacemi, je na solidní průšvih zaděláno.
    Ale je fakt, že od ostatních uvedených her jsem nic nečekal, takže nemohly zklamat.
    • To, že Unity nedostalo ani do nominací je fakt divný...
    • Rejsek
      V AC se moc neorientuju, oni uz ted davaji mikrotransakce i do singleplayer her?
      • Tak je tam co-op a tam kde je multiplayer tam sou vždy borci co se chtějí vytáhnout že mají nějaké itemy atd ale nemusí je člověk mít
        • Rejsek
          I tak je to zhovadilost, ne pro to, ze by to neco ovlivnovalo, ale spis pro to, kam to teoreticky povede, viz. f2p mmo.
  • ringmancz
    asi jediná (dvoj)kategorie, kde by mohla vyhrát kterákoliv nominovaná hra a neměl bych s tím problém
  • Středozemně. :D
    • PreidaQ
      Středoztebe. *3*
      • jj Středozněho *4*
        • Středozvás *5*
  • Co máte proti klacíku pravdy?? *1* to si rozhodně zaslouží něco vyhrát a vy pořád nic... to překvapení si to rozhodně zasloužilo, jelikož od toho asi nikdo moc nečekal... a vy vyhlásíte jako překvapení přeskinovaný AC *7*
    Prostě Klacík pravdy jasně vítězí!! *3*
  • Kozy
    To je zajímavý, přitom nebejt toho Nemesis systému je to dost průměrná hra. Za mě by to byl asi Sherlock, nečekal jsem že to bude dobrý.
    Zklamání roku? Těch bylo *1* tady bych zvolil Dark Souls 2.
    • MrSanta
      Nekomentuju Mordor, hru jsme nehrál. Ale překvapení roku, podle mě, nemusí být špičková hra. Stejně tak zklamání roku nemusí být děsná hra. Prostě jen z nějakého důvodu ta hra překvapila/zklamala.

      Pro mě je třeba překvapení roku Destiny. O hru jsem se zajímal, těšil jsem se na mix Borderlands a Halo. Když postupně vyšlo najevo, že Destiny bude zcela něco jiného, tak jsem se o ní přestal starat. Pak vyšel free trial, tak jsem to prubnul a bavilo mě to tak ukrutně, že jsem to hned koupil a dneska mám nahráno dobře přes 100 hodin. Chybí mi tam pořádná příběhová kampaň s hollywoodskými filmečky jako v třeba v Halo, chybí mi tam bohatší loot, chybí mi tam obsah pro solo PVE. Chybí mi tam spousta věcí. Ale prostě mě to děsně baví hrát. Destiny bych viděl tak na 7/10, ale pro mě osobně z 2014 her co jsem hrál (ono jich zas tak moc nebilo *1*) překvapení roku.

      Zklamání - letos se nedostavilo. Ale loni to pro mě byl BioShock: Infinite. Hru bych hodnotil taky tak zhruba 7/10. Není to špatné, samotné hraní celkem bavilo, ale prostě to tak nějak nebylo ono. Některá designerská rozhodnotí mi prostě děsně vadili.
      • To já byl z Bioshocku, alespoň co se hudby vizuálu a hlavně příběhu týče, opravdu nadšenej
    • Loneck
      U mě je taky DS2 zklamání roku. Uvidíme jak na tom bude Bloodborne.
  • Chapu, ze Shadow of Mordor prekvapilo tim, ze to byla o neco mensi sracka, nez se vseobecne cekalo, nicmene Southpark me prekvapil nejvice, protoze dosavadni Southpark hry staly za vylizrit a tohle byla az neskutecna pecka.
  • Moje osobni nejvetsi zklamani roku je Wasteland 2. Ocekaval jsem legendu, ktera se hrde zaradi vedle falloutu a ono houby. Pritom to delali zkuseni tvurci, meli na to spoustu penez i casu a nekecal jim do toho zadny vydavatel.
  • Dobře napsaný článek a pravdivej.Jen u Watch dogs je to o přístupu ke hře.Pokud je někdo starší pán jako já, tak si to zahraje stylem- mise a spát.Je to hra před spaním.Bez přemejšlení z bodu A do bodu B. Hotovo a dobrou.
    Ale jinak vše tu napsané, naprosto přesně sedí.
  • Trochu nechápu ten hype okolo shadow of mordor
    prumerna akcni hra,par hodin me bavila,ale jinak je to preskinovanej
    batman s assasinem,nic vic
    to ze si me skret pamatuje a rekne mi dve vety predtim nez ho kuchnu
    neni dle me nic svetabornyho
    Pro me z výše jmenovanych asi sherlock je překvapeni roku(this war of mine
    jsem este nehral) a zklamani roku bez diskuze Dragon age
    (ne moment,nebylo to rpg roku?) *1*
    • Pto mě jsou největší zklamaním diskuse na českých herních fórech. Kvůli příspěvkům jako je tenhle..
    • Tiež mi to napadlo, ale nakoniec si vravím, že vlastne som od tej hry ani nič iné nečakal, takže nie som ani sklamaný. Taká tá "o trošíčku lepšia dvojka".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit