Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidím že tu naozaj platí 100 ludí 100 chutí. Pre mňa je najlepšia adventura jednoznačne Life is Strange, najväčšie prekvapenie tohoto roka, úplne famózny príbeh, ja som rovnako najskôr nadaval že čo to je za kravinu, hra pre puberťakov ako sa toto môže niekomu páčiť. Potom som si to zahral a na konci 5 epizody som bol úplne v šoku že čo som to práve dohral, tak dokonalo prepracovanú hru s takým super príbehom som už velmi dávno nehral a už asi ani tak lahko nebudem. Naozaj to nie je hra pre puberťakov ale pre všetky vekové kategorie. Ak vás baví krimi, vyšetrovanie, nadprirodzené schopnosti a nevadí vám prostredie školy tak rozhodne vyskúšajte. Prvá epizoda sa zdala tak poslabšia trochu ale potom sa to neskutočne rozbehne. A ten koniec.... Treba to zahrať celé a nie hatovať len preto že sa to každemu páči
    • dreamfall chapters je o 2 triedy lepsi...btw aj hry od bioware maju lepsi pribeh ktory mozes ovplyvnovat...s tym ze to neni len bezduchy interaktivny film
      • Dreamfall chapters je velká slátanina. Jako fanoušek jsem si hru koupil a opravdu mě to hodně zklamalo. Oproti LiS má prázdné lokace, kde není nic zajímavého a nelze v nich nic dělat. Pravda, jsou větší, ale kolikrát to je spíš na škodu. Stále také nevím, o čem ta hra vlastně je. Už vydali 4 kapitoly a nic se ve hře v podstatatě neděje. Všude jsou nějaké intriky, ale dohromady to moc smysl nedává. Kolikrát přemýšlím, jestli je to vůbec hra.. Poslední kapitola bude nevyhnutelně hodně špatná, protože budou muset všechno spojit do souvislostí, a když vezmu v úvahu, že kapitoly jsou poměrně krátké, nevím, jak to chtějí všechno najednou stihnout.
  • Naprostý souhlas s redakcí..Life is Strange se zkrátka povedlo
  • LiS u mě, co se kladných pocitů po dohrání týká překonal i Zaklínače 3, tím nevyvolávám flame, neporovnávám ty hry, jen pocit, který mi dali. Podobnými slovy jako "Simulátor ubrečené hipsterky" jde urazit každá hra. Každý je tu tvrdý jak šmirgl. Proto jsem i rád, že hlasování dopadlo tak jak dopadlo. A je vtipné dívat se na ublížené reakce těch "tvrďáků".
  • Mart9
    Tleskám za výběr, konečně se shodneme. Pro mě je to hra, která tady tak nějak chyběla a přál bych si, aby se z toho stal samostatný žánr a bylo jich víc. Včera jsem dohrál třetí epizodu, opět famózní děj, ten konec... Cítím jedno obrovsky důležité rozhodování, které bude zcela klíčové pro další děj.

    A vlastně bych ani nepotřeboval ovládat čas, samo o sobě je to skvělé.

    Do této diskuse se vrátím, až tu hru dohraju, strašně se bojím spoilerů. *4*
    • Zas to tak nežer, je to jenom hra.
  • Ale jo LiS zaslouzene ...uz dlouho me hra tak nezasahla. Soma jsem nehral, ale koukal jsem na zdejsi celkem dlouhej gameplay a rozhodne me to zaujalo - byl by to i super namet na scifi filmek. Asi zkusim i Tales from bordelands, kterou lidi zminujou ... humor Claptrapa v klasicke hre jsem mel rad.
    • vindalooo
      Film už existuje a jmenuje se Butterfly Effect. Není to o puberťačkách ale stejné téma.
      • Jj, je to špičkový film ve kterém hraje hlavní roli Ašton Kačer. Neuvěřitelné, to se stane tak jednou za tisíciletí.
  • nightborne
    Fajn. Koupím si to. Přesvědčili jste mě. Hergot.
  • Drak_1
    Už som sa zlakol že skončili BEST OF články *1*
  • zaslouženě, tahle hra je i moje GOTY *4* ale dal bych jí 9/10, za jednu jedinou chybu, čekání mezi epizodama
  • Souhlasím s redakcí,LiS si zaslouží být adventurou roku a pro mně je to dokonce i překvapení roku.Už se moc těším na další hru od DONTNOD a tou jest Vampyr.
  • GlaDOS
    Škoda toho omezeného místa pro nominace, protože minulý rok vyšlo mnoho dobrých adventur. Technobabylon, Dropsy, STASIS, The Music Machine, else Heart.Break(), Cradle, Homesick.
    • PLuto.petr
      Ty jo, je to ostuda, ale přestože jsem fanda adventur, tak ze zmíněných mi žádný název nic neříká. Teda kromě Technobabylonu, který mě pro změnu vůbec neláká...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit