Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    Staré české přísloví říká: "Aby ses nepos*al."
  • Aj citas po sebe co pises? Lebo to co si napisal nema absolutne ziadny zmysel..
  • vlastik.plaminek
    Je to fotbal s autama místo simulantů.
  • Zrzzek
    Sport není sportovní hra. Sportovní hra není sport. RL není sport. RL je sportovní hra. Všechny urazit, argument žádný.
  • Citam vase komentare a myslim, ze nic ine ako uznanie, ze RL je sportova hra sa od ludi, ktori v zivote k sportu nepachli lebo len sedia za PC alebo su totalne sportove dreva sa cakat neda ;) Keby aspon 10% co pisete, ze ta hra je sportova niekedy robilo nejaky sport tak nepoviem... Toto je ako ked sa panicov pytate na menstruacne bolesti ;)
  • No vidim že jsi to nepochopil, ale to neva, stane se
  • del0
    Po letech hraní na gamepadu vyklepneš možná nooba, ale to je tak všechno.

    "vyklepnout pár noobů v CSku nebo Quake na gamepadu neni zdaleko to nejtěžší, co kdy lidi dokázali"

    Hmm. Já myslel, že se bavíme o tom vyklepnout zkušenějšího hráče, protože jinak mi absolutně nedává smysl, o co se tady pokoušíš. Snažit se dokázat, že když se dobře naučíš na gamepadu, tak vyklepneš nooba? Tak to si mě přesvědčil. Hned mám důvod si myslet, že myš není lepší. *15*
  • Zrzzek
    No však jo, ale někteří ze zde diskutujících mají jiný názor... Já bych jen potřeboval vědět, jaký je tok jejich myšlenek...
  • někdo se šel klouzat na led, vzal si tyčku a kámen a někam se začal trefovat. najednou vznikl hokej. je velmi zajímavé, že některé nejznámější sporty jsou prakticky strašně divné na první pohled. a přesto se na nich shodneme, že je to sport. v rocket league mám míč, mám dvě branky a počítá se mi skore, když nějakým způsobem dopravím míč do brány. nic víc v tom není. nevím, co jiného, než sportovního by to mělo být.
  • Zrzzek
    Já prostě nechápu, proč RL nemá být sportovní hra? Je to prostě něco jako fotbal. Na wiki, na steamu, no prostě všude to sportovní hra je. Argumenty jako "ve Witcherovi jezdím na koni, je to sportovní hra?" jsou naprosto mimo. Ano, ve Witcherovi jsou sportovní aktivity, ale není to hlavní náplň hry.

    Já bych potřeboval normální opodstatněný argumenty. Zkusí mi někdo vysvětlil proč by RL neměla být sportovní hra?
  • Kazdej, kdo hral Rocket League musi uznat, ze ta hra je vic fotbal nez FIFA. Nepozna se to hned, ale az tam clovek stravi nekolik hodin, tak pozna, ze to ma vsechny prvky fotbalu - skvely zakroky brankaru, vetsina golu pada po centrech a dorazkach, padaji rany z dalky stejne jako usmudlany goly, padaji goly hlavou (kdy se auto vznese na turbu), uzitecna je hra do tela, kdy se snazit odstrcit / znicit obrance nebo brankare misto hrani mice.

    Jedina teoreticka chyba Rocket League je ta, ze se to musi hrat pravidelne, aby clovek nevysel z rytmu. Jinak se v tom placa, ale sranda to je stejne.
  • Tak si na to vzpomeň až na tenhle web, co přežívá budeš zase smdradit ty svoje noobský odkazy o autíčkách, který nikoho nezajímaj.
  • Mart9
    A já ti děkuji.
  • Veskoslav
    Ten tam visí jenom proto, že jsem na tebe reagoval, jinak by hnil někde v zapomnění;)
  • Veskoslav
    Řekl multinickový LV. Nemáte nějakou zase automobilovou virtuální kuřbu jako minule, kdy jste jezdili s notebookem po městě v autě a měli potřebu psát na games? A proč sem tedy lezeš? Proš nejdeš na skvělé EG? Hrej atd.? Máš tolik na výběr, ale furt tu hniješ:)
  • Proc tady ty ankety berete tak vazne? Vzdyt sou to nazory par lidi kteri nemajiv herni branzi vubec zadne kredit a sou spis s politovani. Tenhle web preziva z minulosti, a nejaka anketa radoby hernich novinaru tak pusobi spis vtipne. Jedine koho recenze se tady daji cist je Slavik.
  • Mart9
    Tak přesně na tebe byl mířený můj příspěvek v 10:38.
  • Jo, tak ty máš dost.
  • TheGGG
    ve W3 jsem kotouli skoro nepoužíval, odskoky a poskoky ala bloodborne byly mnohem lepší a rychlejší...
  • však to byl vtip, to je jako říkat že Final Fantasy VII je závodní hra, protože tam jsou závody na Chocobech *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit